תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » כשאנדרואיד 8.0 אוראו החליט ש-Wi-Fi זה לחלשים
אנדרואיד 8.0 אוראו

כשאנדרואיד 8.0 אוראו החליט ש-Wi-Fi זה לחלשים

תקלה מסתורית ובלתי מוסברת מביאה את מערכת ההפעלה החדשה של גוגל לשימוש בחיבור נתונים גם בעת שמחוברים לרשת Wi-Fi

מאת 11 בספטמבר 2017, 16:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תקלה מוזרה שהתגלתה באנדרואיד 8.0 אוראו, מערכת ההפעלה החדשה של גוגל (Google) גורמת לשימוש בחיבור נתונים גם בעת שמחוברים לרשת Wi-Fi.

התקלה דווחה על ידי מאמצים מוקדמים של הגרסה החדשה, והיא כבר דווחה על ידי מספר משתמשים בפורומים שונים ברשת, כשחלקם אף טענו שגוגל (Google) כבר מודעת לעניין, למרות שזו לא אישרה באופן רשמי את קיום התקלה.

בטלפונים המבוססים על מערכת ההפעלה החדשה, חיבור הנתונים – כלומר גלישה באינטרנט והורדת קבצים באמצעות הרשת הסלולרית – פעיל כברירת מחדל. עם זאת, בעת כשמתחברים לרשת אלחוטית מקומית באמצעות Wi-Fi, העברת הנתונים אמורה להתבצע דרך רשת ה-WiFi, גם אם שתיהן פעילות יחדיו.

כעת מתברר, כאמור, שבעוד שהמשתמשים חשבו שהם גולשים ברשת האלחוטית, הם למעשה גלשו ברשת הסלולרית תוך כדי שהם פוגעים בחבילת הגלישה שלהם. אצל חלקם זה יכול להוביל להאטה ניכרת במהירות הגלישה ואצל אחרים זה יכול לבוא לידי ביטוי בבזבוז כסף, בתלות בחבילה.

הדרך היחידה כרגע להתגבר על זה היא להפסיק באופן ידני את החיבור לרשת הסלולרית ולעבור רק עם רשת ה-Wi-Fi, כל עוד יש אפשרות להתחברות כזו.

כשאנדרואיד 8.0 אוראו החליט ש-Wi-Fi זה לחלשים Reviewed by on . תקלה מוזרה שהתגלתה באנדרואיד 8.0 אוראו, מערכת ההפעלה החדשה של גוגל (Google) גורמת לשימוש בחיבור נתונים גם בעת שמחוברים לרשת Wi-Fi. התקלה דווחה על ידי מאמצים מוק תקלה מוזרה שהתגלתה באנדרואיד 8.0 אוראו, מערכת ההפעלה החדשה של גוגל (Google) גורמת לשימוש בחיבור נתונים גם בעת שמחוברים לרשת Wi-Fi. התקלה דווחה על ידי מאמצים מוק Rating: 0

הגיבו


!!!!