תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מיקרוסופט השיקה שורת תוספים ל-Outlook בסביבת אנדרואיד
מיקרוסופט. צילום: BigStock

מיקרוסופט השיקה שורת תוספים ל-Outlook בסביבת אנדרואיד

בנוסף מסרה החברה שהיא פועלת כעת על פיתוח ממשק שיאפשר להשתמש בתוספים הללו גם בתוכנת הדואר של המתחרה הגדולה גוגל - הלא היא Gmail

מאת 11 בספטמבר 2017, 16:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה על השקה של מספר תוספים שניתן להשתמש בהם באפליקציית הדואר שלה Outlook, בסביבת אנדרואיד (Android).

מדובר בתוספים שיהיו זמינים עבור כאלה שיש להם חשבון ב-Outlook.com, שירות הדואר מבוסס הדפדפן שלה, וכן עבור לקוחות מסחריים עם רשיונות Office 365. מדובר למעשה בתכונה שמיקרוסופט כבר מציעה מזה מספר חודשים עבור לקוח הדואר שלה במערכת ההפעלה iOS של המתחרה אפל (Apple).

מדובר בשורה ארוכה של תוספים שמאפשרים לבצע פעולות מגוונות עם הודעות הדואר הנכנסות והיוצאות. כך למשל אפשר לשמור חלק מהודעות ישירות לאפליקציה Evernote או ל-Microsoft Dynamics 365; ניתן יהיה לתרגם טקסטים ישירות באמצעות תוסף Microsoft Translator; וניתן יהיה גם, לדוגמה, לנהל טוב יותר את אנשי הקשר עם Outlook Customer Manager.

בבלוג הרשמי שלה מפרטת מיקרוסופט את התוספים השונים שיהיו זמינים מעתה עבור Outlook באנדרואיד.

בנוסף מסרה החברה שהיא פועלת כעת על פיתוח ממשק שיאפשר להשתמש בתוספים הללו גם בתוכנת הדואר של המתחרה הגדולה גוגל (Google), הלא היא Gmail, עבור אנדרואיד ו-iOS כאחד.

מיקרוסופט השיקה שורת תוספים ל-Outlook בסביבת אנדרואיד Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה על השקה של מספר תוספים שניתן להשתמש בהם באפליקציית הדואר שלה Outlook, בסביבת אנדרואיד (Android). מדובר בתוספים שיהיו זמינים עבור כא מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה על השקה של מספר תוספים שניתן להשתמש בהם באפליקציית הדואר שלה Outlook, בסביבת אנדרואיד (Android). מדובר בתוספים שיהיו זמינים עבור כא Rating: 0

הגיבו


!!!!