תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Decision Roulette: כי ההחלטות הקשות של החיים – בידי גלגל המזל
Decision Roulette

אפליקציה אחת בשבוע

Decision Roulette: כי ההחלטות הקשות של החיים – בידי גלגל המזל

הכירו אפליקציה שמאפשרת לסובב גלגלי רולטה צבעוניים עבור כל החלטה שרוצים לקבל בחיים, כשאפשר להשתמש בגלגלים מוגדרים מראש, או פשוט להגדיר לעצמכם גלגל רולטה שמתאים להחלטה אישית שלכם ולא של אף אחד אחר

מאת 7 בספטמבר 2017, 16:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחד הספרים המרשימים שקראתי בימי חיי נקרא "איש הקובייה". הוא נכתב ב-1971 בידי הסופר ג'ורג' קוקורופט תחת שם העט לוק ריינהרט והוא מתאר פסיכיאטר שמחליט לתת לקובייה להחליט לגבי כל הדברים שהוא עושה בחייו. זה מתחיל מאיזה בגד ללבוש, וזה כמובן מגיע בהמשך לשאלות הרות גורל, לפחות בהיבט של חייו וחיי המשפחה, החברים וכל מי שבסביבתו.

גיבור הספר המסוים הזה הוא לא היחיד שחי בצורה כזו. למעשה כמעט כל אחד בחיינו עבר מצב בחיים בו הוא רצה שהגורל ייבחר בשבילו. אין מה לעשות, לפעמים קשה מאוד להכריע בסוגיות שונות באופן הגיוני או שיטתי, כי לכל שאלה או בעיה יכולות להיות סיבות הגיונות רבות לבחור בפתרון מסוים או ההפוך לו.

יש כמובן גם מצבים יותר קלים בחיים בהם רוצים לתת לקובייה כזו או אחרת להחליט. למשל, לבחור מספרים לקראת הגרלת הלוטו הקרובה. או אולי האם לגשת לבחורה ההיא שיושבת שם בבר, וכמובן שאלות קלות כמו האם היום עדיף ללבוש חולצה כחולה או דווקא סגולה? אוי, רגע, ככה זה התחיל עם איש הקובייה.

החלטה אישית שלכם ולא של אף אחד אחר

אבל קובייה לא חייבת להיות דווקא מרובעת. אם תחשבו על זה, דווקא יכול יותר להתאים לה גלגל, בדומה לגלגל של רולטה. ומה מקבלים ביחד? את Decision Roulette – אפליקציה שמאפשרת לסובב גלגלי רולטה צבעוניים עבור כל החלטה שרוצים לקבל בחיים, כשאפשר להשתמש בגלגלים מוגדרים מראש, ומצד שני לערוך כל גלגל כזה או פשוט להגדיר לעצמכם גלגל רולטה שמתאים להחלטה אישית שלכם ולא של אף אחד אחר.

מדובר באפליקציה צבעונית וקלה לשימוש. עם הפעלתה ולאחר שמדלגים בקלילות על מסך הפתיחה הצבעוני, בהתאם לכך שמדובר באפליקציה שפותחה בידי סטודיו למשחקים, רואים מסך שמאפשר לבחור באופן מיידי בין אחת מהרולטות בהן השתמשנו לאחרונה או לבחור רולטה חדשה – אז צריך לבחור בין אחת מוכנה לבין הגדרה אישית.

אבל נחזור צעד אחד אחורה. בחירה ברולטה שכבר השתמשנו לאחרונה פותחת מסך בו אפשר לסובב אותה מיד או לערוך אותה, ואפילו לשכפל אותה לפני העריכה. אפשר גם בפשטות, ובכדי להקנות נופך אישי מבלי עריכה של ממש, ללחוץ על צלמית לוח הצבעים מתחת ולבחור רקע ועיצוב מעט שונים מבין ההגדרות הזמינות.

"אני לא יודע, תבחרו בשבילי"

תחת עריכה אפשר לקבוע שם, להוריד חלק מהאפשרויות, לשנות צבע של כל שנתה בגלגל, לבחור עבורה תמונה אחרת במקום ואפילו לקבוע איזה צליל יושמע אם בסוף הסיבוב של הגלגל הבחירה תהיה באותה שנתה.

איזה גלגלי רולטה זמינים מראש לבחירת המשתמש? קודם כל כמובן קובייה קלאסית של המספרים 1 עד 6, ולצידה גלגל שמאפשר בחירת מספר בין 1 ל-50. יש גם גלגל של מספרים בקזינו, וכן זה רולטה עבור מי משחק ברולטה, ויש גלגל של כן/לא שיעזור מאוד לפרחים לשמור על עלי הכותרת שלהם, ויש אפילו גלגל למשחק הידוע ומכריע הגורלות אבן, נייר או מספריים.

וכמובן, תמיד אפשר במקום להשתמש באחד הגלגלים כבסיס, לבחור להגדיר גלגל מאפס. כך למשל אפשר להגדיר גלגל שקוראים לו "מה הולכים לאכול היום", כשהאפשרויות הם אוכל מהבית או כמה מסעדות שנמצאות בקרבת מקום העבודה.

מצד שני אפשר להגדיר גלגל חד פעמי כדי לאפשר לילד לבחור מתנה מבין מספר מתנות שאנחנו מציעים לו, כי באיזשהו גיל מוקדם פחות או יותר תגיע התשובה "אני לא יודע, תבחרו בשבילי". ומכיוון שאנחנו בעידן החברתי, אז אפשר גם לשתף את היצירות העצמאיות הללו.

בהגדרות הראשיות אפשר לבחור צבע רקע כללי, אפשר לבחור את מהירות האנימציה ואפילו תוך כמה זמן מקבלים תוצאה: שתי שניות, ארבע שניות, בעת שנוגעים בגלגל.

אז בפעם הבאה שתרצו להזמין אוכל, אולי Decision Roulette תעזור לכם. אבל בהחלטות כמו האם למכור את הסטארט-אפ שלכם, תשתמשו בבקשה בכלים אחרים.

להורדה מ-Google Play לחצו כאן.
להורדה מ-AppStore לחצו כאן.

Decision Roulette: כי ההחלטות הקשות של החיים – בידי גלגל המזל Reviewed by on . אחד הספרים המרשימים שקראתי בימי חיי נקרא "איש הקובייה". הוא נכתב ב-1971 בידי הסופר ג'ורג' קוקורופט תחת שם העט לוק ריינהרט והוא מתאר פסיכיאטר שמחליט לתת לקובייה אחד הספרים המרשימים שקראתי בימי חיי נקרא "איש הקובייה". הוא נכתב ב-1971 בידי הסופר ג'ורג' קוקורופט תחת שם העט לוק ריינהרט והוא מתאר פסיכיאטר שמחליט לתת לקובייה Rating: 0

הגיבו


!!!!