תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » וובפאלס רוכשת את הבעלות המלאה על מרמר מדיה
ענבל לביא, מנכ"לית קבוצת וובפאלס. צילום: סיון פרג'

וובפאלס רוכשת את הבעלות המלאה על מרמר מדיה

הקבוצה קונה את 46% הנותרים של הנרכשת, לאחר שקנתה את השליטה עליה לפני כשנתיים ● החברה מחפשת 60 עובדים

מאת 9 באוגוסט 2017, 16:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שרכשה 54% ממרמר מדיה ביוני 2015, קבוצת וובפאלס מודיעה היום (ד') על רכישת 46% הנותרים, בסך של 2.25 מיליון דולר

וובפאלס, שעוסקת בשיווק דיגיטלי בינלאומי, נמצאת בבעלותה של XLMedia, שנסחרת בבורסה בלונדון. מרמר מתמחה בשיווק אפליקציות ותוכנות בעולמות תוכן שונים. המניות של מרמר שאותן רוכשת וובפאלס כעת מוחזקות כיום על ידי גינדאווי אחזקות ופרמלנד הולדינגס (Farmland Holdings) – חברות הנמצאות בבעלות מלאה של מייסדי הנרכשת, אורן וגל אבידור. רכישת יתרת מניותיה של מרמר צפויה לאפשר לקבוצה להמשיך ולהעמיק את שיתוף הפעולה עם מרמר.

מוובפאלס נמסר כי הרכישה הניבה לה ב-2016 הכנסות ורווחים של כ-11.7 מיליון דולר ו-2.5 מיליון, בהתאמה. מרמר עברה לפני כשנה וחצי למשרדי וובפאלס ברמת החייל ומאז נעשה מינוף של עסקות בין חברות, על פי תחומי ההתמחות של הנרכשת וחלקיה השונים של הרוכשת. כמו כן, הקבוצה החלה לתת שירותים ותמיכה מקצועית בפעילותה של מרמר מול לקוחות הקבוצה.

ענבל לביא, מנכ"לית וובפאלס החזקות, אמרה כי "אנחנו מאמינים שהעסקה תאפשר לנו לממש את מלוא הפוטנציאל של מרמר מדיה ואת חיזוק הסינרגיה עם קבוצת וובפאלס. הרכישה תסייע לקבוצה להמשיך את הגדילה המשמעותית של תחום המדיה שלה, ותתרום למעמדה".

במסגרת מגמת ההתרחבות של קבוצת וובפאלס, ישנן כ-60 משרות פתוחות בחברה, בהן מנהל SEO בכיר, מפתח BI, עורך תוכן בתחום הפיננסי, מנהל קמפיינים ומנהל ASO. את רשימת התפקידים המלאה ניתן למצוא כאן.

וובפאלס רוכשת את הבעלות המלאה על מרמר מדיה Reviewed by on . לאחר שרכשה 54% ממרמר מדיה ביוני 2015, קבוצת וובפאלס מודיעה היום (ד') על רכישת 46% הנותרים, בסך של 2.25 מיליון דולר וובפאלס, שעוסקת בשיווק דיגיטלי בינלאומי, נמצא לאחר שרכשה 54% ממרמר מדיה ביוני 2015, קבוצת וובפאלס מודיעה היום (ד') על רכישת 46% הנותרים, בסך של 2.25 מיליון דולר וובפאלס, שעוסקת בשיווק דיגיטלי בינלאומי, נמצא Rating: 0

הגיבו


!!!!