ראשי » בראש הכותרות » C-Data תפיץ את פתרונות SUSE בישראל
אמיר פלד, מנהל הפיתוח העסקי של SUSE ישראל. צילום: ניב קנטור

C-Data תפיץ את פתרונות SUSE בישראל

החברה תנהל מעתה את מערך ההפצה של מוצרי SUSE, ותחליף את אינוקום שעסקה בכך עד לאחרונה

מאת 3 באוגוסט 2017, 10:25 א+ / א- הדפסה הדפסה

SUSE, המתעסקת בפיתוח ותמיכה במערכות מבוססות Linux בארגונים, מינתה את C-Data כמפיצה של פתרונותיה בישראל.

SUSE, אשר חזרה לישראל בשנה שעברה, הצליחה ליצור גל של מעברים במסגרתו חברות וארגונים גדולים בהם צים, טמפו, אוניברסיטת חיפה, ארגונים ביטחוניים ואחרים, בחרו לאמץ את תשתיות החברה לסביבות Sap HANA, מערכות ענן, אחסון מבוסס תוכנה, ניהול שרתים, DevOps ועוד.

C-Data תנהל מעתה את מערך ההפצה של מוצרי SUSE ותחליף את אינוקום שעסקה בכך עד לאחרונה.

אמיר פלד, מנהל הפיתוח העסקי של SUSE ישראל, אמר כי "ב- C-Data יש יכולת לקחת את המוצרים ולהפוך אותם מעוד תוכנה על המדף לחלק מפתרון כולל שמשפר את הפעילות העסקית של הלקוח. הרעיון הוא לא רק למכור".

משה (שינו) זוארץ, מנכ"ל C-DATA. צילום: קובי קנטור

משה (שינו) זוארץ, מנכ"ל C-DATA. צילום: קובי קנטור

"הכוונה היא להתקין מערכות מחשוב מסובכות בזמן קצר, לעבור במהירות לשלב שהן הופכות למבצעיות, ולהתאים לכל לקוח את מה שהוא צריך, תוך שילוב של מוצרים שונים מספקים שונים, מה שתואם את תפיסת ה-Open-open של SUSE, המאפשרת לעבוד בשילוב עם מגוון אדיר של מוצרי חומרה ותוכנה ומאפשרת החלפה של מערכותיה בכל עת, ללא נעילת ספק".

משה (שינו) זוארץ, מנכ"ל C-Data, אמר בנושא כי "החיבור עם SUSE מאפשר לנו לתת פתרונות מלאים יותר ללקוחותינו".

"כך למשל, כעת אנחנו יכולים לספק שרתי HP ודל (Dell), עם מערכת ההפעלה של SUSE, כחבילה אחת מבלי לשלוח את הלקוח לחפש לעצמו חלקים נוספים לפאזל המחשובי אותו הוא צריך להרכיב".

"אנחנו יוצרים נגישות גדולה לאינטגרטורים השונים וללקוחות הקצה, ואנו מאמינים כי שיתוף הפעולה הזה יועיל רבות גם ל-SUSE וגם ל- C-Data".

C-Data תפיץ את פתרונות SUSE בישראל Reviewed by on . SUSE, המתעסקת בפיתוח ותמיכה במערכות מבוססות Linux בארגונים, מינתה את C-Data כמפיצה של פתרונותיה בישראל. SUSE, אשר חזרה לישראל בשנה שעברה, הצליחה ליצור גל של מעב SUSE, המתעסקת בפיתוח ותמיכה במערכות מבוססות Linux בארגונים, מינתה את C-Data כמפיצה של פתרונותיה בישראל. SUSE, אשר חזרה לישראל בשנה שעברה, הצליחה ליצור גל של מעב Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו