ראשי » בראש הכותרות » מלם תים תפיץ ותשווק את פתרונות Talend מבית aQurate
נורית הורוביץ, מנהלת תים תוכנה. צילום: יח"צ

מלם תים תפיץ ותשווק את פתרונות Talend מבית aQurate

Talend מתמחה באספקה של פתרונות בתחום אינטגרציית נתונים, ניהול נתונים ותשתיות Big Data ● החברה מספקת סוויטה לעולמות ניהול הנתונים, המבוססת קוד פתוח ומאפשרת פיתוחים בשפת Java

מאת 2 באוגוסט 2017, 11:46 א+ / א- הדפסה הדפסה

תים תוכנה מקבוצת מלם תים תפיץ ותשווק בישראל את פתרונות Talend אשר נציגתה בישראל היא aQurate מקבוצת UCL.

Talend מתמחה באספקה של פתרונות בתחום אינטגרציית נתונים, ניהול נתונים ותשתיות Big Data. החברה מספקת סוויטה לעולמות ניהול הנתונים, המבוססת קוד פתוח ומאפשרת פיתוחים בשפת Java.

כחלק מהסוויטה, מציעה Talend פתרונות לעולמות ה-ESB ,ETL לאינטגרציה, כלי BPM לניהול תהליכים עסקיים, כלי MDM  לניהול הדטה הארגוני וכמובן כלי DQ לטיוב נתונים. המערכת גם תומכת בביצוע אינטגרציה וניתוח נתונים בזמן אמת (Streaming Data).

יוסי רודריק, מנכ"ל aQurate. צילום: יח"צ

יוסי רודריק, מנכ"ל aQurate. צילום: יח"צ

aQurate מקבוצת UCL מתמחה בכל הנוגע לניהול נתונים, בדגש על הטמעה של מערכות לאינטגרציית נתונים, טיוב נתונים, חקר נתונים, התממשקות מערכות אפליקטיביות למאגרי המידע הארגוניים ותשתיות Big Data.

לדברי נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה במלם תים, "הפלטפורמה של Talend נותנת מענה לאתגרים עסקיים ותפעוליים של ארגוני אנטרפרייז, כמו גם לסטארט-אפים וחברות היי-טק, שליבת העסק שלהן פועלת בעולמות הדיגיטל ואשר מהירות הזרמת המידע ואפשרות הניתוח שלו קריטיות עבורן".

יוסי רודריק, מנכ"ל aQurate, אמר כי "בחרנו בחטיבת התוכנה של תים כשותפה שלנו בשוק הישראלי בזכות יכולותיה וניסיונה בביצוע פרויקטים בעולמות אלו. מטרתנו המשותפת היא ניצול התועלות הנובעות מטכנולוגית ה-Big Data לטובת שיפור ההיבטים העסקיים בארגון".

מלם תים תפיץ ותשווק את פתרונות Talend מבית aQurate Reviewed by on . תים תוכנה מקבוצת מלם תים תפיץ ותשווק בישראל את פתרונות Talend אשר נציגתה בישראל היא aQurate מקבוצת UCL. Talend מתמחה באספקה של פתרונות בתחום אינטגרציית נתונים, תים תוכנה מקבוצת מלם תים תפיץ ותשווק בישראל את פתרונות Talend אשר נציגתה בישראל היא aQurate מקבוצת UCL. Talend מתמחה באספקה של פתרונות בתחום אינטגרציית נתונים, Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו