ראשי » בראש הכותרות » סגל בסמ״ח מחטיבת לוט"ם הקים קייטנת תכנות רחפנים לילדי ירוחם
שיעורים בעלי ערכים חינוכיים תוך לימוד תכנות על רחפנים. צילום: דובר צה"ל

סגל בסמ״ח מחטיבת לוט"ם הקים קייטנת תכנות רחפנים לילדי ירוחם

הסגל תכנן והרכיב לילדי העיר שיעורים בעלי ערכים טכנולוגים וחינוכיים תוך לימוד תכנות על רחפנים ● הילדים יתכנתו תוכנה שתטיס רחפן, ובעזרת לחיצת כפתור אחת יעבור מסלול מכשולים שלם ללא כל בעיה

מאת 24 ביולי 2017, 11:10 א+ / א- הדפסה הדפסה

סגל בסמ״ח מחטיבת לוט"ם של אגף התקשוב וההגנה בסייבר יצא לחופש גדול מהפעילות השותפת והקים
קייטנת תכנות רחפנים לילדי העיר ירוחם.

לקייטנה, התגייס סגל קורס בסמ״ח מיחידות שונות באקדמיה, תכנן והרכיב לילדי העיר שיעורים בעלי ערכים טכנולוגים וחינוכיים תוך לימוד תכנות על רחפנים.

לצמצם פערים ולתת לכולם את ההזדמנות. צילום: דובר צה"ל

לצמצם פערים ולתת לכולם את ההזדמנות. צילום: דובר צה"ל

הילדים, בעזרת הסגל, יתכנתו במהלך הקייטנה תוכנה שתטיס רחפן ובעזרת לחיצת כפתור אחת יעבור מסלול מכשולים שלם ללא כל בעיה.

לדברי רמ"ד תוב"ל, רס״ן דור כהן, "כל השנים כחייל חובה וכקצין, היה בי רצון לתרום ולתת כמו שנתנו לי. לתרום לקהילה ולממש את חובתו הגדולה של צה״ל, והיא להיות שם בשביל העם ובשביל האנשים בכל קצוות הארץ".

הקהילה, הצבא והאקדמיה מהווים משולש אחד שלם. צילום: דובר צה"ל

הקהילה, הצבא והאקדמיה מהווים משולש אחד שלם. צילום: דובר צה"ל

"לפני כמה חודשים, שלחתי מייל לראש המועצה של ירוחם וסיפרתי לו על האקו-סיסטם הטכנולוגי של אגף התקשוב, בו הקהילה, הצבא והאקדמיה מהווים משולש אחד שלם שכל צלע ממנו חשוב ודומיננטי לקיום האקו-סיסטם".

"היום, לדעתי, האחריות של הצבא היא בין היתר לצמצם פערים ולתת לכולם את ההזדמנות, דרך החינוך הטכנולוגי".

סגל בסמ״ח מחטיבת לוט"ם הקים קייטנת תכנות רחפנים לילדי ירוחם Reviewed by on . סגל בסמ״ח מחטיבת לוט"ם של אגף התקשוב וההגנה בסייבר יצא לחופש גדול מהפעילות השותפת והקים קייטנת תכנות רחפנים לילדי העיר ירוחם. לקייטנה, התגייס סגל קורס בסמ״ח מיח סגל בסמ״ח מחטיבת לוט"ם של אגף התקשוב וההגנה בסייבר יצא לחופש גדול מהפעילות השותפת והקים קייטנת תכנות רחפנים לילדי העיר ירוחם. לקייטנה, התגייס סגל קורס בסמ״ח מיח Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו