תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מיקרוסופט הפסיקה באופן רשמי את התמיכה ב-Windows Phone 8.1
מיקרוסופט. צילום: BigStock

מיקרוסופט הפסיקה באופן רשמי את התמיכה ב-Windows Phone 8.1

ההודעה, שקיבלה אישור נוסף בדף התמיכה של החברה, הגיעה בדיוק בחלוף שלוש שנים להשקת המערכת - 11 ביולי 2014 - בדיוק כפי שהחברה הודיעה מראש

מאת 12 ביולי 2017, 12:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) הפסיקה באופן רשמי את התמיכה ב-Windows Phone 8.1.

ההודעה, שקיבלה אישור נוסף בדף התמיכה של החברה, הגיעה בדיוק בחלוף שלוש שנים להשקת המערכת, 11 ביולי 2014, בדיוק כפי שהחברה הודיעה מראש.

למעשה, מדובר גם בסוף הדרך של המותג Windows Phone. מערכת ההפעלה לטלפונים הנוכחית של מיקרוסופט מכונה Windows 10 Mobile.

חלק מהמכשירים שמבוססים על Windows Phone 8.1 ניתנים לשדרוג ל-Windows 10 Mobile, אבל רק חלקם. בעלי מכשירים עם Windows Phone שלא יקבלו את השדרוג, יצטרכו להישאר עם מה שיש – או להחליף.

מיקרוסופט הודיעה שהיא נותרה מחויבת לתמיכה ב-Windows 10 Mobile, אבל השאלה היא עד מתי. אמנם, כבר מזה זמן רב יש דיבורים על ה-Surface Phone שלה, אבל בינתיים אין כל סימנים שהוא באמת יגיע לשוק.

גם אם יגיע, קשה להאמין שהוא יגרום לשינוי משמעותי בשוק בו לא הושקו מכשירי Windows משמעותיים במהלך 2017. בסוף 2016 היה נתח השוק של Windows Phone יחד עם Mobile כ-0.3%, ואם לא יקרה משהו באמת יוצא דופן, זה לא ממש ישתנה, ואם כן, רק לרעה.

מיקרוסופט הפסיקה באופן רשמי את התמיכה ב-Windows Phone 8.1 Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) הפסיקה באופן רשמי את התמיכה ב-Windows Phone 8.1. ההודעה, שקיבלה אישור נוסף בדף התמיכה של החברה, הגיעה בדיוק בחלוף שלוש שנים להשקת המערכת, מיקרוסופט (Microsoft) הפסיקה באופן רשמי את התמיכה ב-Windows Phone 8.1. ההודעה, שקיבלה אישור נוסף בדף התמיכה של החברה, הגיעה בדיוק בחלוף שלוש שנים להשקת המערכת, Rating: 0

הגיבו


!!!!