ראשי » בראש הכותרות » אלעד מערכות תייצג את פתרונות ClickDimensions בישראל
עדי גולן, סמנכ"לית המכירות והפיתוח העסקי באלעד מערכות. צילום: ניב קנטור

אלעד מערכות תייצג את פתרונות ClickDimensions בישראל

ClickDimensions מספקת פתרון Marketing Automation המותאם ל-Microsoft Dynamics CRM

מאת 9 ביולי 2017, 11:16 א+ / א- הדפסה הדפסה

אלעד מערכות חתמה על הסכם שותפות עם ClickDimensions, המתמחה בתחום האוטומציה של השיווק (Marketing Automation). במסגרת ההסכם, חטיבת התוכנה של אלעד תהיה אחראית על שיווק, מכירה ויישום פתרונות ClickDimensions תוך מיקוד בארגוני SMB ואנטרפרייז בישראל.

ClickDimensions הינה שותף מוסמך של מיקרוסופט (Microsoft). פתרון החברה מתממשק בקלות עם Microsoft Dynamics CRM החל מגרסת 2011 ומעלה. בין לקוחות החברה ניתן למצוא ארגוני אנטרפרייז עולמיים כגון חברות טכנולוגיה מובילות, חברות רכב, ארגוני ספורט ועוד.

פתרון האוטומציה מותאם ל-Microsoft Dynamics CRM ומופעל באופן אינטגרטיבי מתוך הפתרון, כאשר ניתן ליישמו בענן או בתצורה מקומית (On Premise).

ClickDimensions מספקת יכולות ניהול ותכנון קמפיינים אוטומטיים, התאמה ועיצוב פשוט של תבניות, קליטת לידים ודירוגם, ניטור פעולות משתמשים ברשת ותרגומן לפעולה, ניהול כנסים ואירועים, ניהול טפסים ודפי נחיתה, ניהול סקרים ועוד. יישום הפתרון כחלק מובנה מה-CRM מאפשר הטמעה מהירה וקלה של הפתרון בתוך סביבה מוכרת, ללא צורך באינטגרציה מורכבת.

לייעל את תהליכי השיווק

השימוש ב-ClickDimensions מאפשר לארגונים לאתר לקוחות המתעניינים במוצרים ובשירותים שלהם, להעריך את רמת העניין שהם מגלים ולפעול בצורה המתאימה ביותר.

ClickDimensions מתאפיין בממשק משתמש פשוט וידידותי, המאפשר ליצור בקלות תבניות דוא"ל, טפסים ממוכנים, סקרים וקמפיינים בצורת גרירה (Drag and Drop). בזכות הפתרון של ClickDimensions יכול הארגון לייעל את תהליכי השיווק, להכיר טוב יותר את לקוחותיו הקיימים והפוטנציאליים ולהגדיל את מחזור המכירות שלו.

לדברי עדי גולן, סמנכ"לית המכירות והפיתוח העסקי באלעד מערכות, "בנייה קלה ומהירה של קמפיינים מותאמים ודינאמיים משפרת את זמן התגובה שלנו ומאפשרת לחסוך זמן וכסף רב על תכנון ויישום מורכב של קמפיינים. השימוש בכלי הדיווח והתצוגה המובנים ב-CRM מאפשר לקבל תמונה רחבה ומדויקת בזמן אמת לגבי מאמצי השיווק והמשאבים המושקעים בפעילות השיווק".

"אלעד מערכות בחרה ב-ClickDimensions בגלל החיבור הטבעי שלה ל-Microsoft Dynamics CRM", אמרה גולן. "כמי שמכירים היטב את הפעילות העסקית של הלקוחות שלנו, היה לנו ברור שאנו צריכים להציע להם מוצר פשוט וידידותי, עם פונקציונליות עשירה ומותאמת, אך בעיקר מוצר שהאינטגרציה שלו ל-CRM תהייה פשוטה ומוצלחת".

ClickDimensions, אמרה, "שמופעל מתוך ה-CRM ונראה ממש כמו חלק טבעי שלו, עונה על הדרישה הזאת. אני בטוחה שבעזרת הפתרון של ClickDimensions נוכל להציע ללקוחות שלנו להרחיב את הפרוטפוליו שהם מציעים ללקוחותיהם גם לתהליכי השיווק והמכירה בעולם הדיגיטלי".

אלעד מערכות תייצג את פתרונות ClickDimensions בישראל Reviewed by on . אלעד מערכות חתמה על הסכם שותפות עם ClickDimensions, המתמחה בתחום האוטומציה של השיווק (Marketing Automation). במסגרת ההסכם, חטיבת התוכנה של אלעד תהיה אחראית על ש אלעד מערכות חתמה על הסכם שותפות עם ClickDimensions, המתמחה בתחום האוטומציה של השיווק (Marketing Automation). במסגרת ההסכם, חטיבת התוכנה של אלעד תהיה אחראית על ש Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו