תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » "פרנקפורט כמרכז פיננסי וטכנולוגי תהיה אידיאלית לפינטק"
פולק מוהלהולצר, יו"ר מועצת המנהלים של סוכנות HA האסן. צילום: תומר פולטין

"פרנקפורט כמרכז פיננסי וטכנולוגי תהיה אידיאלית לפינטק"

"משנקבע כי בריטניה תיפרד מהאיחוד, עשויה פרנקפורט לתפוס את מקומה כמרכז הפיננסי הגדול באירופה, ולהפוך למקום אליו יעברו גופים הפועלים כיום בלונדון", כך אומר פולק מוהלהולצר, יו"ר מועצת המנהלים של סוכנות HA האסן

מאת 19 ביוני 2017, 8:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"פרנקפורט תמיד היתה הבירה הכלכלית של אירופה, עובדה שהיא מקום משכנו של הבנק האירופי המרכזי. לאחר משאל העם בבריטניה שבו נקבע כי הממלכה תיפרד מהאיחוד, עשויה פרנקפורט לתפוס את מקומה כמרכז הפיננסי הגדול באירופה, בוודאי באיחוד – אך גם כמקום אליו יעברו גופים הפועלים כיום בלונדון", כך אמר פולק מוהלהולצר, יו"ר מועצת המנהלים של סוכנות HA האסן, בכנס FintechJunction שנערך בשבוע שעבר בהפקת אנשים ומחשבים.

לדברי מוהלהולצר, "בהאסן, ובעיקר באיזור פרנקפורט רבתי, קיים אקו-סיסטם תוסס בתחום הפינטק".

"האסן היא מיקום מצוין לחברות בינלאומיות באירופה. מתגוררים בה אזרחים מ-190 מדינות, 35 בתי ספר בינלאומיים ורב-לשוניים, 180 מועדוני עסקים ותרבות בינלאומיים, 60 לשכות מסחר זרות, ו-12,500 אלף חברות מכל רחבי העולם – כאשר מתוכן תחום הטכנולוגיה מעסיק כ-122 אלף עובדים בכ-10,000 חברות".

"בהאסן יש תשתית תקשורת המקושרת בפס רחב לכל העולם וכמובן שדה התעופה של פרנקפורט שנגיש כמעט לכל מקום בעולם".

מוהלהולצר מסביר כי מגוון השירותים שלנו כולל מידע על נתונים כלכליים, שווקים ותעשיות בהאסן, מסים, אפשרויות מגורים וחוקי עבודה, אישור הליכים והיתרים; עצות אודות כיצד להקים חברה בת זרה, שוק הנדל"ן והצעות מותאמות אישית לאתרים עבור החברה, וכן ייעוץ בתחום המימון והכלים הפיננסיים".

"המרכז גם מסייע בקשרים לסוכנויות ממשלות (של האסן ושל גרמניה) ולשלטונות המקומיים, קישור לשירותי עריכת דין ולספקי שירותים, וכן למכונים, תעשיות ורשתות טכנולוגיות".

"ה-TQ (ר"ת ThecQuartier) משמש כנקודת גישה מרכזית לקהילת הסטארט-אפים והפינטק במרכז הפיננסי הגדול באירופה היבשתית.

"TQ מארח מספר רב של אירועים, מייצר תוכניות מגוונות ומציע מגון שירותים מותאמים לצרכיהם של חבריו. TQ מציע גם מגוון שירותים כגון משרדים פרטיים, חללים פתוחים, חדרי ישיבות וחללי מולטימדיה לאירועים", סיכם מוהלהולצר.

"פרנקפורט כמרכז פיננסי וטכנולוגי תהיה אידיאלית לפינטק" Reviewed by on . "פרנקפורט תמיד היתה הבירה הכלכלית של אירופה, עובדה שהיא מקום משכנו של הבנק האירופי המרכזי. לאחר משאל העם בבריטניה שבו נקבע כי הממלכה תיפרד מהאיחוד, עשויה פרנקפו "פרנקפורט תמיד היתה הבירה הכלכלית של אירופה, עובדה שהיא מקום משכנו של הבנק האירופי המרכזי. לאחר משאל העם בבריטניה שבו נקבע כי הממלכה תיפרד מהאיחוד, עשויה פרנקפו Rating: 0

הגיבו


!!!!