תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Meizu Pro 7 יציג מסך נוסף שימוקם בחלקו האחורי של המכשיר
מייזו

Meizu Pro 7 יציג מסך נוסף שימוקם בחלקו האחורי של המכשיר

המסך האחורי יציג באופן שוטף את השעה וכן התראות שונות, כנראה בהתאם להגדרות שיקבעו בידי המשתמשים - זאת מבלי להפעיל את המסך הראשי

מאת 18 ביוני 2017, 15:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מכשיר הדגל החדש של מייזו (Meizu) הסינית, שאמור להיות מושק כבר ביולי הקרוב, אמור לפי הידוע להציע מסך נוסף זעיר, שימוקם בחלק האחורי של המכשיר.

בדומה למסך הנוסף במכשיר ה-V של LG, כשבמקרה של מכשירים אלו המסך הנוסף ממוקם מעל המסך הראשי, גם המסך האחורי של מייזו יציג באופן שוטף את השעה וכן התראות שונות, כנראה בהתאם להגדרות שיקבעו בידי המשתמשים. זאת מבלי להפעיל את המסך הראשי, ובמטרה לחסוך חשמל ולהאריך בעקבות כך את זמן העבודה של הסוללה.

המסך ימוקם מאחור צמוד לקצה השמאלי של הטלפון, ממש מתחת למצלמה הכפולה ולמבזק הדו-גווני שמלווה אותה. דרך אגב, זו גם הפעם הראשונה בה מייזו אמורה לשלב מצלמה כפולה במכשירי הדגל שלה, לפחות.

מפרטים נוספים שכבר נודעו, תצייד החברה את המכשיר ביציאת USB-C, אך מבלי לוותר על חיבור האזניות בגודל 3.5 מ"מ.

כמו כן, כמו במקרה של Pro 6, גם ל-Pro 7 אמורים להיות שני דגמים, אחד עם מעבד Helio X30 של מדיה-טק (MediaTek) וגרסת Plus עם מעבד Exynos של סמסונג (Samsung).

Meizu Pro 7 יציג מסך נוסף שימוקם בחלקו האחורי של המכשיר Reviewed by on . מכשיר הדגל החדש של מייזו (Meizu) הסינית, שאמור להיות מושק כבר ביולי הקרוב, אמור לפי הידוע להציע מסך נוסף זעיר, שימוקם בחלק האחורי של המכשיר. בדומה למסך הנוסף במ מכשיר הדגל החדש של מייזו (Meizu) הסינית, שאמור להיות מושק כבר ביולי הקרוב, אמור לפי הידוע להציע מסך נוסף זעיר, שימוקם בחלק האחורי של המכשיר. בדומה למסך הנוסף במ Rating: 0

הגיבו


!!!!