תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Flash Alerts for Me: מחזירים את הכבוד לפלאש
Flash Alerts for Me

אפליקציה אחת בשבוע

Flash Alerts for Me: מחזירים את הכבוד לפלאש

אם תשאלו אנשים מי באמת צריך פלאש למצלמת הסלולר שלו היום, ייתכן שתקבלו תשובה שמי ידע שהוא בכלל קיים ● לכן, כעת הפלאש מצא לעצמו שימוש חדש ומעניין, והוא הרבה יותר יעיל מבעבר

מאת 8 ביוני 2017, 10:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אז ישבו וחשבו, וכנראה בדיוק קיבלו הודעה ונורית ההתראות הקדמית והפצפונת והתחילה להבהב. זה גרם להם לחשוב - רגע, אם נורית קטנה מקדימה יכולה לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים מבחינת התראה על הודעה, אז למה שלא להשתמש במשהו שמאיר יותר חזק, גם אם הוא נמצא מאחור?

באופן עקרוני, מתי אתם חושבים, אבל ממש חושבים, על המבזק שלכם? כן, פלאש. כן, זה שצמוד למצלמה האחורית שלכם.

למרות שיש כבר מכשירים שמציעים גם מבזק קדמי, כדי שתצלומי הסלפי ייצאו קצת טובים יותר, בדרך כלל למכשירים של רובנו יש עדיין רק מבזק אחד בצד האחורי של המצלמה, גם אם הוא כפול גוונים.

למעשה, אלא אם אנחנו צלמים של ממש ששמים לב שלא להפעיל אותו שלא לצורך – כלומר הוא לא נמצא כברירת מחדל על מצב הפעלה אוטומטי – אנחנו נזכרים בו כנראה רק שיש הפסקת חשמל או אנחנו הולכים לבד בחושך ברחוב וחושבים שקרן קטנה של אור יכולה לעזור להפיג את הפחד או לפחות למנוע מחתולים מרושעים לנסות לגרום לנו להתקף לב.

בחברת פיתוח קטנה בשם Apalon Apps כנראה ישבו יום אחד וניסו לחשוב על משהו שיכול להחזיר למבזק את הכבוד שאף פעם לא ממש היה לו, ולהפוך אותו למשהו שימושי יותר עבור כלל המשתמשים, או לפחות למשהו יותר שימושי ממה שהוא כעת.

אז ישבו וחשבו, וכנראה בדיוק קיבלו הודעה ונורית ההתראות הקדמית והפצפונת והתחילה להבהב. זה גרם להם לחשוב – רגע, אם נורית קטנה מקדימה יכולה לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים מבחינת התראה על הודעה, אז למה שלא להשתמש במשהו שמאיר יותר חזק, גם אם הוא נמצא מאחור?

כמובן שכל מה שנכתב לעיל הוא פרי הזיה של כותב שורות אלו, ואין לו שום סיבה להתיימר לדעת מה גרם לחברה לכתוב את האפליקציה הזו, אבל התוצאה בכל מקרה היא Flash Alerts for Me – שהיא בעצם, אם רוצים להגדיר אותה ממש, אפליקציית פנס, אבל עם כמה וכמה אפשרויות חכמות יותר שקשורות לקבלת התראות.

מי יציל אותי?

כאמור, כשמפעילים את האפליקציה, הדבר הראשון שרואים הוא כפתור עגול להדלקה/כיבוי של הפנס, כשמעליו יש מעין סרט מדידה שהספרה 0 היא זו שמסומנת כזו שנבחרה. במצב זה, לחיצה על הכפתור מפעילה את נורית המבזק והיא מאירה ברציפות כמו כל אפליקציית פנס פשוטה.

הזזת הסרט ימינה לאורך המספרים גורמת למבזק/פנס להתחיל להבהב, כשהקצב של ההבהוב הולך וגדל ככל שבוחרים במספר גבוה יותר. כשעושים זאת, גם פס הסרט משנה את צבעו מכחול לצהוב, ואז גם מגיעים לצבע האדום, וזה כשמסובבים את הסרט למצב SOS בו קורה בדיוק למה שניתן לצפות: נורית המבזק מתחילה להבהב בקצה המורס את סימן העזרה הבינלאומי. אתם רק צריכים לקוות שיש מישהו שרואה אותו וגן מבין מה זה. אבל את נשאיר למדורים אחרים.

מתחת לכפתור ההפעלה/כיבוי של הפנס כבר נמצאים שלושה כפתורים שעושים את אותו דבר, והם בעצם הערך המוסף של Flash Alerts for Me, אלה שהופכים אותה מ-"סתם" עוד אפליקציית פנס כיס גם לכזו שעוזרת לכם להפעיל מרכז התראות שמבוסס על נוריות הלד החזקות מאחור ולא על הנורית הזעירה מקדימה.

לחיצה על הכפתורים הללו תעביר אתכם למסך ההגדרות של האפליקציה בו ניתן למצוא הגדרות כלליות יותר או מסוימות למצבים שונים של עבודה. בהגדרות הכלליות קובעים האם נורית המבזק תהבהב כששיחה או מסרון חדשים נכנסים, כשבנוסף אפשר אף לקבוע באופן ידני עבור איזו אפליקציה ההתראות יעבדו באופן פרטני, אז גם צריך לתת לאפליקציה הרשאת גישה לאפליקציות אחרות.

למנוע התרוקנות מוחלטת

מעבר לכך ניתן גם לקבוע האם ההתראות מבוססות המבזק יעבדו כשהטלפון פועל במצב בו הרמקול פעיל ו/או במצב בו הרמקול מושתק – כל הגדרה כזו בנפרד, וכן ניתן להגדיר אחוז סוללה שמתחת לו האפליקציה תפסיק לפעול כלל ועיקר וזאת כדי למנוע התרוקנות מוחלטת מוקדמת מדי.

עוד הגדרה מעניינת, וכנראה גם שימושית עבור מי שמתכוון להשתמש באפליקציה הזו באופן מלא, היא קביעה באלו שעות האפליקציה לא תפעל בפועל, גם אם היא תהיה שם ברקע. קובעים את שעת ההתחלה ואת שעת הסיום, וכמו שהאפליקציה עצמה ממליצה, כדאי לכוון את זה לשעות השינה אם אתם מאלו ששמים את המכשיר ליד המיטה.

אם יש דבר שקצת מפריע באפליקציה הזו, זה השלל הפרסומות שמופיעות כל הזמן בעת שמנסים לקבוע את ההגדרות השונות, ואפילו באופן קצת מוגזם. זה לא שאי אפשר לתפעל את האפליקציה, אבל בכל זאת.

כך או כך זה לא אמור להשפיע על תפעולה, כי בשוטף הפרסומות לא באות לידי ביטוי. ובכל מקרה אם אין לכם אפליקציית פנס – עכשיו הפתרון.

להורדה מ-Google Play לחצו כאן.

Flash Alerts for Me: מחזירים את הכבוד לפלאש Reviewed by on . באופן עקרוני, מתי אתם חושבים, אבל ממש חושבים, על המבזק שלכם? כן, פלאש. כן, זה שצמוד למצלמה האחורית שלכם. למרות שיש כבר מכשירים שמציעים גם מבזק קדמי, כדי שתצלומי באופן עקרוני, מתי אתם חושבים, אבל ממש חושבים, על המבזק שלכם? כן, פלאש. כן, זה שצמוד למצלמה האחורית שלכם. למרות שיש כבר מכשירים שמציעים גם מבזק קדמי, כדי שתצלומי Rating: 0

הגיבו


!!!!