תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תפיץ בישראל את MySQL
גלית רז, מנהלת פתרונות נתונים במטריקס מוצרי תוכנה. צילום: יקי שלמה

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תפיץ בישראל את MySQL

החברה תפיץ, תשווק ותתמוך בפתרון, שהוא בסיס הנתונים הנפוץ ביותר בעולם הקוד הפתוח

מאת 5 ביוני 2017, 17:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מטריקס מוצרי תוכנה עתידה להפיץ בישראל את בסיס הנתונים מבוסס הקוד הפתוח MySQL לארגונים – Enterprise Edition MySQL.

חטיבת המוצרים של מטריקס תפיץ, תשווק ותתמוך בפתרון, שהוא בסיס הנתונים הנפוץ ביותר בעולם הקוד הפתוח. על פי אתר DB-Engines, המדרג את הפתרנות בתחומים אלה, MySQL נמצא במקום הראשון בעולם בקטגוריה זו, עם מיליוני התקנות. הוא מהווה חלק מרכזי בתפיסת ה-LAMP (ר"ת Linux, Apache, MySQL, PHP), ובין הארגונים הבולטים המשתמשים בפתרון זה נמצאים גוגל (Google), פייסבוק (Facebook), ויקיפדיה (Wikipedia) וסיסקו (Cisco).

MySQL Enterprise Edition הוא פתרון מלא לארגון הכולל יכולות אבטחת מידע מורחבות, גיבוי, פיירוול ו-High Availability.

לדברי גלית רז, מנהלת פתרונות נתונים במטריקס מוצרי תוכנה, "MySQL הוא תוספת ברוכה לסל פתרונות הקוד הפתוח לארגונים במטריקס. זהו בסיס נתונים קל ללימוד ולשימוש, מאובטח ובעל ביצועים גבוהים. המודל העסקי של MySQL מבוסס על מינויים, בדומה לזה של רד-האט (RedHat), שמופצת גם היא על ידי מטריקס בישראל. שיתוף הפעולה שלנו עם MySQL יאפשר להרחיב את פעילות בסיס הנתונים הזה בישראל ונסמך על הניסיון שלנו בפתרונות אנטרפרייז מבוססי קוד פתוח".

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תפיץ בישראל את MySQL Reviewed by on . מטריקס מוצרי תוכנה עתידה להפיץ בישראל את בסיס הנתונים מבוסס הקוד הפתוח MySQL לארגונים - Enterprise Edition MySQL. חטיבת המוצרים של מטריקס תפיץ, תשווק ותתמוך בפת מטריקס מוצרי תוכנה עתידה להפיץ בישראל את בסיס הנתונים מבוסס הקוד הפתוח MySQL לארגונים - Enterprise Edition MySQL. חטיבת המוצרים של מטריקס תפיץ, תשווק ותתמוך בפת Rating: 0

הגיבו


!!!!