ראשי » בראש הכותרות » קבוצת אלעד משמחת את ילדי בית החולים ספרא
מחכים כל שנה ליום ההתנדבות. עובדי אלעד בבית החולים ספרא. צילום: עדי שאנס

קבוצת אלעד משמחת את ילדי בית החולים ספרא

זו השנה השמינית ברצף שעובדי אלעד מגיעים להתנדב ולשמח את ילדי בית החולים עם מגוון בובות, בלונים, משחקים והפתעות

מאת 25 באפריל 2017, 13:54 א+ / א- הדפסה הדפסה

קבוצת אלעד, המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות בארגונים שונים, קיימה לאחרונה את ההתנדבות המסורתית שלה בבית חולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא.

זו השנה השמינית ברצף שעובדי אלעד מגיעים להתנדב ולשמח את ילדי בית החולים עם מגוון בובות, בלונים, משחקים והפתעות.

שנה השמינית ברצף מתנדבים ומשמחים. עובדי אלעד. צילום: עדי שאנס

שנה השמינית ברצף מתנדבים ומשמחים. עובדי אלעד. צילום: עדי שאנס

הליצן ניב לי מגניב לי מלייק אירועים, קיים הפעלות לילדים הכוללות בלונים וקסמים, והצוות של אלעד שימח הילדים וסיפק את האווירה הכוללת מוזיקה טובה, ממתקים, בובות ענק והרבה כיף כדי לעשות לילדים שמח וטוב על הלב. לאירוע מתלווה בהתנדבות מדי שנה הצלמת עדי שאנס הדואגת לתעד את הרגעים המרגשים.

דבי איינהורן, מנהלת אדמיניסטרציה ומשאבי אנוש באלעד פתרונות מקבוצת אלעד, אמרה כי "כל שנה עובדי אלעד מחכים ליום ההתנדבות ונהנים מאוד מהחיוכים של הילדים ושל הוריהם".

"קבוצת אלעד דוגלת בתרומה לקהילה ורואה באירועים מהסוג הזה חשיבות רבה. אנחנו מגיעים לחזק את הילדים ויוצאים מחוזקים בעצמנו. ההתנדבות החלה כאירוע חד פעמי אך לאחר שראינו את האושר שזה מסב לילדים ולמשפחותיהם, היה חשוב לי להמשיך ולקיים את היום הנפלא הזה מדי שנה".

קבוצת אלעד משמחת את ילדי בית החולים ספרא Reviewed by on . קבוצת אלעד, המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות בארגונים שונים, קיימה לאחרונה את ההתנדבות המסורתית שלה בבית חולים ספרא לילדים במרכז הרפואי ש קבוצת אלעד, המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות בארגונים שונים, קיימה לאחרונה את ההתנדבות המסורתית שלה בבית חולים ספרא לילדים במרכז הרפואי ש Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו