תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » טריפל סי ו-וונטייז נכנסות לתחום הטלוויזיה הרב ערוצית
נועם יוספידיס, מנכ"ל וונטייז. צילום: יח"צ

טריפל סי ו-וונטייז נכנסות לתחום הטלוויזיה הרב ערוצית

שתי החברות יציעו את Smart - שירות טלוויזיה המבוסס על תשתית אינטרנט ● החבילה הבסיסית תעלה 49.90 שקלים לחודש וחבילת טריפל – 99 שקלים

מאת 20 באפריל 2017, 11:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טריפל סי ו-וונטייז (Vonetize) ישיקו בעוד כשבוע שירות טלוויזיה רב ערוצית על גבי האינטרנט (IPTV) בשם Smart.

מ-וונטייז נמסר כי המוצר תומך בשידורי ערוצים חיים עד איכות 4K, יכולת הקלטות תוכניות בענן וצפייה ישירה בתכנים ששודרו בעבר. במסגרת זאת יושק גם ממיר טלוויזיה חכם, שהופך כל טלוויזיה לטלוויזיה חכמה, וכן פלטפורמה שמאפשרת צפייה בכל תכני השירות, לרבות ערוצים חיים, הקלטות ו-VOD מדפדפני ווב.

מחיר החבילה הבסיסית יעמוד על 49.90 שקלים (כל המחירים – לחודש). לקוחות שירצו חבילת טריפל – תשתית, ספק וטלוויזיה – ישלמו 99 שקלים. כל ממיר יעלה 10 שקלים נוספים.

החבילה הבסיסית צפויה לכלול את הערוצים המוצעים כיום בעידן פלוס, 10 ערוצים בינלאומיים, 10 ערוצים בערבית וברוסית ואת ספריית ה-VOD הנוכחית של וונטייז. החברות יציעו סרטים ותוכניות להשכרה או לרכישה בתשלום נוסף, שעל פי החברה יהיה זול יותר מזה שקיים כיום.

מדובר בפלטפורמה חדשה של וונטייז, שתתווסף למערכת שמפעילה את כלל שירותיה בעולם. בכך מרחיבה החברה, שעד כה הציעה VOD בלבד תחת השם SmartVOD, את שירותיה, ותמתג אותם מחדש.

Smart הוא שירות וידיאו OTT, שמבוסס על טכנולוגיה שמאפשרת להציג כל תוכן על כל מסך בכל מקום ובכל זמן.

השירות החדש – חלק מהשינויים בשוק הטלוויזיה בישראל

טריפל סי מציעה שירותי אינטרנט, ענן ואירוח. וונטייז מציעה פלטפורמות ושירותי טלוויזיה אינטרנטית לטלוויזיות חכמות ומכשירים חכמים, ומנהלת שירותי תוכן. שתי החברות חתמו בתחילת השנה על הסכם הפצה, שבמסגרתו התחייבה טריפל סי לשווק ללקוחותיה את שירות ה-SmartVOD של וונטייז כחלק אינטגרלי מחבילת האינטרנט שהיא מוכרת להם.

השירות החדש הוא חלק מהתמורות שעוברות בשנים האחרונות על שוק הטלוויזיה בישראל, שנשלט בעבר על ידי HOT ו-yes בלבד. כיום ניתן לצרוך טלוויזיה רב ערוצית גם דרך השירות החינמי עידן פלוס, סלקום TV ונטפליקס (Netflix), שרק השבוע הודיעה שתתמוך גם בעברית – החל מהרבעון הנוכחי. כמו כן, פרטנר מתכוונת להשיק שירות טלוויזיה רב ערוצית.

נועם יוספידיס, מנכ"ל וונטייז, אמר כי "השקת שירות טלוויזיה חדש בישראל, המבוסס על המומחיות והניסיון בתחומי התוכן והטכנולוגיה שלנו ועל יכולות התשתית והזרמת הווידיאו של טריפל סי, תאפשר להציע לצרכן הישראלי חוויית טלוויזיה עשירה ובתנאים משתלמים. הממיר שפיתחנו יאפשר לנו להרחיב את השירותים שלנו ברחבי העולם ולהציע ללקוחות שירות כולל ואיכותי".

טריפל סי ו-וונטייז נכנסות לתחום הטלוויזיה הרב ערוצית Reviewed by on . טריפל סי ו-וונטייז (Vonetize) ישיקו בעוד כשבוע שירות טלוויזיה רב ערוצית על גבי האינטרנט (IPTV) בשם Smart. מ-וונטייז נמסר כי המוצר תומך בשידורי ערוצים חיים עד אי טריפל סי ו-וונטייז (Vonetize) ישיקו בעוד כשבוע שירות טלוויזיה רב ערוצית על גבי האינטרנט (IPTV) בשם Smart. מ-וונטייז נמסר כי המוצר תומך בשידורי ערוצים חיים עד אי Rating: 0

הגיבו


!!!!