תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » מיקרוסופט: רוב המשתמשים מוגנים מהנוזקות שה-NSA לכאורה הפיצה
ה-NSA. צילום אילוסטרציה: BigStock

מיקרוסופט: רוב המשתמשים מוגנים מהנוזקות שה-NSA לכאורה הפיצה

האקרים חשפו חוקרי אבטחה ופרסמו מסמכים פנימיים של הסוכנות, כמו גם קודים וכלים שבהם היא לכאורה השתמשה לריגול ● במיקרוסופט טוענים שלבעלי Windows 7 ומעלה אין מה לדאוג

מאת 18 באפריל 2017, 15:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה בסוף השבוע כי התקינה טלאי אבטחה למרבית תוכנות הריגול שסוכנות הביטחון הלאומית של ארצות הברית (NSA) לכאורה הפיצה ושדלפו בשבוע שעבר.

חוקרי האבטחה ב-Windows נחשפו על ידי כנופיית האקרים בשם Shadow Brokers, שגם פרסמה מסמכים פנימיים של הסוכנות וקודים וכלים שלכאורה השתמשה בהם כדי לרגל אחרי מחשבים או התקנים מחוברים אחרים ברחבי העולם.

"מרבית החולשות שנחשפו שייכות לפגימויות שכבר הוטלאו וטופלו במוצרים הנתמכים שלנו", כתב פיליפ מיזנר, מנהל קבוצה במרכז התגובה לאבטחה במיקרוסופט, בבלוג של החברה.

מיזנר ציין תשע פגיעויות שאותן חשפה קבוצת ההאקרים ואת טלאי האבטחה שהחברה הוסיפה כדי לטפל בכל אחת מהן. העדכונים, לדבריו, הופצו החל מאוקטובר 2008 ועד מרץ 2017, וארבעה מתוכם פורטו במידעון האבטחה MS17-010, שהחברה פרסמה ב-14 במרץ האחרון.

עוד הוא כתב כי שלוש פגיעויות נוספות ב-Windows לא הוטלאו, אבל "אף אחת מהן לא קיימת בפלטפורמות הנתמכות של החברה. כלומר, לקוחות שמשתמשים ב-Windows 7 וגרסאות מתקדמות יותר, או ב-Exchange 2010 וגרסאות מתקדמות יותר, לא מצויים בסיכון". לדבריו, "אנחנו ממליצים ללקוחות שמשתמשים בגרסאות מוקדמות יותר של מוצרים אלה לשדרגן למוצרים הנתמכים".

מיקרוסופט: רוב המשתמשים מוגנים מהנוזקות שה-NSA לכאורה הפיצה Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה בסוף השבוע כי התקינה טלאי אבטחה למרבית תוכנות הריגול שסוכנות הביטחון הלאומית של ארצות הברית (NSA) לכאורה הפיצה ושדלפו בשבוע שעבר. ח מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה בסוף השבוע כי התקינה טלאי אבטחה למרבית תוכנות הריגול שסוכנות הביטחון הלאומית של ארצות הברית (NSA) לכאורה הפיצה ושדלפו בשבוע שעבר. ח Rating: 0

הגיבו


!!!!