ראשי » בראש הכותרות » עובדים באפקון ארזו חבילות חג לנזקקים
עובדים מאפקון בעמותת פתחון לב. צילום: אפקון

עובדים באפקון ארזו חבילות חג לנזקקים

העובדים, מחטיבת התוכנה של החברה, הגיעו לעמותת פתחון לב וארזו את המוצרים השונים, כחלק מפעילותה למען הקהילה

מאת 4 באפריל 2017, 10:25 א+ / א- הדפסה הדפסה

נציגים מחטיבת התוכנה של אפקון השתתפו ביום המעשים הטובים באריזת חבילות חג לנזקקים, בעמותת פתחון לב.

הנציגים ארזו את המוצרים השונים כחלק מהפעילות של אפקון למען הקהילה, ומסרו כי הם שמחים לעזור לאלה שאין להם.

מאיה מנשרוב, מנהלת המוצר ואבטחת האיכות באפקון תוכנה, שהשתתפה בצוות המתנדבים מחטיבת התוכנה, אמרה כי "פתחון הלב חשוב כל השנה, אך הוא מצוין רשמית פעם בשנה ואנחנו מתייצבים לסייע היכן שניתן".

לדבריה, "אנחנו בתקופה עמוסה ומאתגרת ודווקא בעיתוי הזה היה חשוב לנו להתנדב למען אלה שאין להם. באופן אישי, אני חשה שגם מה שאנחנו עושים לא מספיק, אך אני תקווה שזה יעורר גורמים נוספים להעניק עוד, על מנת שיגיע היום שאותם נזקקים כבר לא יזדקקו".

עובדים באפקון ארזו חבילות חג לנזקקים Reviewed by on . נציגים מחטיבת התוכנה של אפקון השתתפו ביום המעשים הטובים באריזת חבילות חג לנזקקים, בעמותת פתחון לב. הנציגים ארזו את המוצרים השונים כחלק מהפעילות של אפקון למען הק נציגים מחטיבת התוכנה של אפקון השתתפו ביום המעשים הטובים באריזת חבילות חג לנזקקים, בעמותת פתחון לב. הנציגים ארזו את המוצרים השונים כחלק מהפעילות של אפקון למען הק Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו