תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » פקיסטן רוצה שהרשתות החברתיות יעזרו לה לתפוס "כופרים"
טוויטר ופייסבוק ברשות החוק. אילוסטרציה: BigStock

פקיסטן רוצה שהרשתות החברתיות יעזרו לה לתפוס "כופרים"

לפי החוק הנוקשה במדינה, מי שיימצא פוגע בדמותו של הנביא מוחמד עלול להיות נידון למוות ● פייסבוק השיבה כי תיבחן את בקשת הממשלה בזהירות

מאת 20 במרץ 2017, 11:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פקיסטן פנתה לרשתות החברתיות הגדולות בעולם במטרה לשים את ידיה על "מחללי השם".

אסלאמאבאד ביקשה מטוויטר (Twitter) ופייסבוק (Facebook) לזהות אזרחים המפרסמים תוכן הפוגע בדת האסלאם, במטרה להביא אותם לחקירה. לפי החוק הנוקשה במדינה, מי שיימצא פוגע בדמותו של הנביא מוחמד עלול להיות נידון למוות.

שר הפנים במדינה הצהיר כי פקיסטן פנתה לשתי הרשתות החברתיות הגדולות. לטענתו, הרשויות זיהו 11 אנשים שפרסמו תוכן הפוגע בדת האסלאם.

בקשתה של פקיסטן נועדה בין היתר, להגיע גם לאזרחים הפקיסטנים המתגוררים מחוץ לגבולות המדינה, על מנת לדרוש את הסגרתם.

פייסבוק השיבה כי תיבחן את בקשת הממשלה בזהירות. "מטרתנו היא להגן על הפרטיות ועל זכויות המשתמשים שלנו", נמסר. "אנחנו מוסרים מידע על חשבונות בהתאם למדיניות השימוש ולחוק".

לפי הפרסום בגרדיאן (Guardian) הבריטי, טוויטר לא הגיבה לידיעה על אודות הבקשה.

פקיסטן רוצה שהרשתות החברתיות יעזרו לה לתפוס "כופרים" Reviewed by on . פקיסטן פנתה לרשתות החברתיות הגדולות בעולם במטרה לשים את ידיה על "מחללי השם". אסלאמאבאד ביקשה מטוויטר (Twitter) ופייסבוק (Facebook) לזהות אזרחים המפרסמים תוכן הפ פקיסטן פנתה לרשתות החברתיות הגדולות בעולם במטרה לשים את ידיה על "מחללי השם". אסלאמאבאד ביקשה מטוויטר (Twitter) ופייסבוק (Facebook) לזהות אזרחים המפרסמים תוכן הפ Rating: 0

הגיבו


!!!!