תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם המכשיר הבא של LG יעזור לה לפתוח דף חדש?
מחכים לדבר הטוב הבא. ה-G5 של LG. צילום: יח"צ

האם המכשיר הבא של LG יעזור לה לפתוח דף חדש?

החברה מקווה שה-G6, שיושק בסוף החודש, יעזור לה לשקם את הקלקול במוניטין שגרמה בעיית ה-Bootloop, בייחוד עבור אלה שרואים במכשירי הביניים שלה אלטרנטיבה מתאימה

מאת 15 בפברואר 2017, 16:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אסון הסוללות המתפוצצות של ה-Galaxy Note 7 של סמסונג (Samsung) השאיר את חותמו היטב על יצרניות הסלולר. אבל לא פחות מכך גם פרשת התקלות החוזרות של LG, בעיקר בעיות ה-Bootloop בכמה דגמים שלה, בהם ה-G4, ה-G5, ה-V10 וה-V20. הבעיה אמנם לא זכתה להד ציבורי גדול כל כך כמו אסון ה-Note, אבל הותירה לא מעט משתמשים מתוסכלים.

במטרה להרגיע את הצרכנים, פרסמה LG טיזרים למכשיר הדגל הבא שלה, ה-G6, שיושק בתערוכת המובייל השנתית בברצלונה בסוף החודש, שמבטיחים כי מכשיר זה יהיה אמין יותר מכל מכשיר אחר של החברה. הטיזרים אמנם אינם מספקים פרטים, אך שוב ושוב מדגישה החברה שהיא נוקטת את כל האמצעים המתאימים כדי להבטיח את האמינות והבטיחות של מכשיריה החדשים.

באחרונה אף דיווחה LG כי היא מבצעת בדיקות מחמירות במכשיריה ועורכת שינויים וחידושים בתכנון כדי להבטיח את בטיחותם.

ה-G6 יהיה אמין. זה המסר שהחברה רוצה להעביר, ובמילותיה שלה: "אמינות. בדיקות, בדיקות, בדיקות".

ה-G6 יספק לחברה הזדמנות לפתוח דף חדש ולשקם את ה"קלקול" במוניטין שגרמה בעיית ה-Bootloop, בייחוד עבור לקוחותיה הנאמנים, אך גם עבור לקוחות ארעיים, שרואים במכשירי הביניים שלה אלטרנטיבה מתאימה לעבור אליה מיצרניות אחרות.

נראה שנושא האמינות והבטיחות של מכשירי הסלולר יהיה אחד הנושאים החמים בתערוכת הסלולר הקרובה.

האם המכשיר הבא של LG יעזור לה לפתוח דף חדש? Reviewed by on . אסון הסוללות המתפוצצות של ה-Galaxy Note 7 של סמסונג (Samsung) השאיר את חותמו היטב על יצרניות הסלולר. אבל לא פחות מכך גם פרשת התקלות החוזרות של LG, בעיקר בעיות ה אסון הסוללות המתפוצצות של ה-Galaxy Note 7 של סמסונג (Samsung) השאיר את חותמו היטב על יצרניות הסלולר. אבל לא פחות מכך גם פרשת התקלות החוזרות של LG, בעיקר בעיות ה Rating: 0

הגיבו


!!!!