תוכן שיווקי
לקראת אירוע Shift של קומוולט, ביום ג' הקרוב, ה-4 ביוני

שותפי קומוולט מספרים: עידן עומסי, ווי-אנקור

29/05/2024 15:14
עידן עומסי, ה-CTO של ווי-אנקור.

שם: עידן עומסי.

תפקיד: CTO בווי-אנקור.

מה מהות השותפות ביניכם לבין קומוולט?
"השותפות בין קומוולט לווי-אנקור מבוססת על מטרה משותפת – לספק את הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות, כדי שיוכלו לנהל ולהגן על המידע שלהם. הסינרגיה נוצרה מתוך הבנה שהצרכים הטכנולוגיים של הלקוחות הם מורכבים ודורשים פתרונות מותאמים אישית.

מוצר הגיבוי של קומוולט נותן מענה מקיף לצרכים של הלקוחות. הוא מאפשר גמישות מירבית, עם יכולת לגבות ולשחזר את המידע מכל מקום ולכל מקום – בין אם זה און-פרם או בעננים הציבוריים. בנוסף, המוצר תומך בגיבוי מגוון רחב ביותר של פלטפורמות וירטואליזציה, אפליקציות ארגוניות ומסדי נתונים. מעל כל זה, הוא מספק מעטפת של פתרונות אבטחה להגנה על המידע – והכול בממשק מרכזי, פשוט ונוח. הלקוחות אוהבים את המוצר, נותנים בנו אמון, גדלים ביחד איתנו – וזה הבסיס לשותפות טובה וארוכת שנים".

ספר על הפעילות המשותפת בשוק הישראלי.
"ווי-אנקור וקומוולט עובדות באופן צמוד לאורך שנים כדי להעלות את רמת המודעות לסכנות האורבות למידע – בין אם זה עקב טעות אנוש ובין אם ממתקפות כופר, שלצערנו הפכו לעניין שבשגרה. ישראל נחשבת לאחת המדינות עם הכמות הגבוהה ביותר של ניסיונות למתקפות כופר ולכן, החשיבות למתן פתרונות עבור השוק הישראלי היא גבוהה. אנחנו מצליחים, בעבודה משותפת, להגיע ללקוחות מכל הסקטורים, ומשנה לשנה כמות הארגונים שמאמצים את הפתרונות של קומוולט גדלה.

שני מוצרים שהם חלק מפלטפורמת Commvault Cloud ושזכו להצלחה רבה הם HyperScaleX ו-Metallic Recovery Reserve. הראשון, HyperScaleX, הוא פתרון Immutable Storage מבית קוומולט, שמגן מפני מחיקת והצפנת הגיבויים. הפתרון בנוי על מערכת קבצים ייחודית של קוומולט, שמספקת הגנה על המידע מפני תוקפים, ומציעה ביצועים גבוהים לצמצום זמני הגיבוי והשחזור. השני, Metallic Recovery Reserve, הוא פתרון Immutable Storage של קומוולט בענן, שמנוהל באופן מלא על ידה, מספק עותקים נתיקים מרוחקים (Air Gap), מאפשר התרחבות מהירה ומכיל בתוכו יכולות זיהוי של כופרות. שני הפתרונות מאפשרים ללקוחות לרדת מגיבוי לקלטות ולעבור לפתרון מהיר יותר, עם זמינות, אמינות ופשטות גבוהות יותר".

אילו יתרונות יש ללקוחות בפתרונות של קומוולט?
"אחד היתרונות הבולטים של קומוולט הוא החדשנות. קומוולט היא לא רק תוכנת גיבוי, אלא פלטפורמה רחבה של שירותים לניהול והגנה על המידע. מעבר ליכולת הבסיסית של גיבוי ושחזור, המוצר מכיל זיהוי אנומליות וסריקת איומים בגיבוי, כדי להבטיח גיבויים נקיים, שחזור אוטונומי, על מנת להבטיח התאוששות מהירה מאסון, כלים לעמידה ברגולציות כגון GDPR, יכולות רפליקציה, שימוש בעננים ציבוריים על מנת לשקם תשתית שלמה במהירות גבוהה ובעלות נמוכה, ועוד. יתרון בולט נוסף הוא בממשק הניהול: הממשק נוח ואינטואטיבי עבור הלקוחות, והוא מאפשר להם לנהל את מערך הגיבוי בצורה עצמאית. כחלק מממשק הניהול, קומוולט שילבה יכולות AI מתקדמות, שמאפשרות לקבל תובנות בזמן אמת, לנתח ולזהות שגיאות במהירות, ולבצע פעולות על ידי שימוש בשפה פשוטה, באמצעות שימוש בבינה מלאכותית יוצרת (GenAI)".

לפרטים נוספים ולהרשמה לאירוע לחצו כאן.

אירועים קרובים