תוכן שיווקי
בעקבות טקס מצטייני המחשוב - IT Awards 2023

EPR מקבוצת TSG זכתה בשלושה פרסים בתחרות מצטייני המחשוב

החברה קטפה את הפרסים בקטגוריית השירות לתושב והרשויות המקומיות, בזכות מערכת MUNI – אתר הבית לתושב ● פתרונות התוכנה החדשים של EPR מאפשרים תהליכי דיגיטציה בשירותים עירוניים ושיפור התקשורת בין הרשות לתושב

11/04/2024 12:36
מערכת MUNI – EPR מערכות מקבוצת TSG.

חברת EPR מקבוצת TSG – המספקת שורת מערכות ליבה כוללות ברשויות המקומיות בישראל – השיקה לאחרונה פתרון דיגיטלי לשיפור השירות לתושב. בזכות שיתוף הפעולה בינה לבין רשויות רבות, פותחו מערכות מתקדמות, המאפשרות את שיפור השירות לאזרח, וביצוע פעולות בצורה דיגיטלית. 

רשויות רבות עברו טרנספורמציה דיגיטלית, ויתכן כי גם אתם נהנים ממערכות התוכנה של EPR ביישוב שלכם.

מערכות אלה מאפשרות לנהל את כל התקשורת מול הרשות המקומית בצורה יעילה ומהירה, וזאת לצד מענה לצרכים של ספקים, גופים מוסדיים, בעלי עסקים ועובדי הרשויות עצמם.

מימין לשמאל: ציפי וקנין – גזברית קדימה-צורן; נועם אלטחן – דובר קדימה-צורן; מוטי סרודי – מנכ"ל משותף EPR מערכות.

מימין לשמאל: ציפי וקנין – גזברית קדימה-צורן; נועם אלטחן – דובר קדימה-צורן; מוטי סרודי – מנכ"ל משותף EPR מערכות. צילום: ניב קנטור

EPR מובילה תהליכי דיגיטציה במועצות המקומיות 

בשנים האחרונות חברת EPR הינה כוח עולה בתחום המוניציפלי ופעילה מאוד בפיתוח מערכות מידע חדשות, בהתאמה לדרישות של הרשויות המקומיות.

רק בשנה האחרונה זכתה החברה ביותר מ-10 מכרזי ליבה לאספקת מערכות לרשויות ומועצות אזוריות חדשות, ובכך הפכה לשחקן משמעותי בשוק המקומי.

בזכות שיתוף הפעולה המוצלח בין EPR למועצות המקומיות, פותחה והוטמעה בהצלחה מערכת MUNI, המרכזת את השירותים לתושב, לבעלי העסקים, לספקי ולעובדי העירייה.

"תכונות המערכת המתקדמות מאפשרות לתושבים, לבעלי עסקים ולעובדי המועצה, לבצע פעולות ותהליכים שונים, בקלות ובמהירות במחשב ובסלולר, בכל זמן, ומכל מקום, וזאת תוך כדי חיסכון הדדי במשאבים, לרבות זמן וניירת מיותרת", כך אומר מוטי סרודי, מנכ"ל החברה.

סרודי, המכהן כמנכ"ל משותף בשנתיים האחרונות, הביא איתו ניסיון והבנה עמוקה של צרכי הרשויות המקומיות בתפקידיו הקודמים כמנמ"ר מוניציפלי.

מימין לשמאל: מוטי סרודי – מנכ"ל משותף, EPR מערכות; עידן בינדר – סגן מנמ"ר דרום השרון; עינת ברעם – מנמ"רית דרום השרון; אורי ברמן – CTO אבן דרך; עוזי אמור – מנכ"ל אבן דרך; אופק ברמן – ארכיטקט אבן דרך.

מימין לשמאל: מוטי סרודי – מנכ"ל משותף, EPR מערכות; עידן בינדר – סגן מנמ"ר דרום השרון; עינת ברעם – מנמ"רית דרום השרון; אורי ברמן – CTO אבן דרך; עוזי אמור – מנכ"ל אבן דרך; אופק ברמן – ארכיטקט אבן דרך. צילום: ניב קנטור

שלושה פרסים בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards

לתחרות IT Awards של אנשים ומחשבים הוגשו 1,343 פרויקטים, ומתוכם זכתה EPR בשלושה פרסים. הפרסים ניתנו ללקוחות EPR, עבור הישגיהם בשנת 2023. 

חברת EPR זכתה בפרסים עבור מערכת MUNI שכבר הוטמעה במועצה אזורית דרום השרון ובמועצה מקומית קדימה-צורן.

מוטי סרודי, מנכ"ל EPR קיבל את הפרס וביקש להודות לעובדי החברה על המאמץ הגדול בשנה האחרונה להביא את התוצרים לבשלות, ולהפוך את חברת EPR למובילה בתחום הדיגיטציה של הרשויות המקומיות.

”אחד הדברים המרגשים ביותר עבורנו בתור חברת תוכנה, הוא לראות את השינוי שאנו מחוללים בחייהם של התושבים. מה שאתמול היה רעיונות ושורות קוד במחשבי החברה, הוא היום פונקציות שימושיות המייעלות את כל מערכת היחסים בין התושב לבין המועצה“, הוסיף סרודי. 

"זוהי גם ההזדמנות להודות לשותפים לדרך ברשויות המקומיות, אשר מכירים את האתגרים והצרכים של תושביהם ומביאים את החדשנות יחד עם עובדי חברת EPR".

אירועים קרובים