תוכן שיווקי
לקראת הכנס הווירטואלי של נטסקופ, ביום ה' הקרוב, ה-23 בנובמבר

"נטסקופ שמה לעצמה למטרה לבנות ולייצר את ה-Perimeter מחדש"

שיחה עם פרי נאור, מנכ"ל פנרה סקיוריטי, שמפיצה את פתרונות נטסקופ

19/11/2023 16:42
פרי נאור, מנכ"ל פנרה סקיוריטי.

ספר על החברה שלך ועל השותפות עם שלה עם נטסקופ (Netskope).
"פנרה סקיורטי (Panera Security) היא חברת הפצה בוטיקית, שמתמחה בהפצה של פתרונות אבטחת מידע. החברה מייצגת כמה פתרונות חדשניים ומתקדמים שיש לתעשיית אבטחת הסייבר העולמית להציע, אשר נבחרו בקפידה.

אחד הפתרונות המובילים שלנו הוא מוצר אבטחת המידע של נטסקופ. לצורך הפצת הפתרון, הוקם בפאנרה צוות שאחראי על תהליך המכירה בישראל, ומהווה מכפיל כוח לצוות נטסקופ בסניף הישראלי, שמובל על ידי עידן בן נאים ודודו עקיבא.

אנחנו מוסמכים בכל ההסמכות הגבוהות ביותר של נטסקופ ומעניקים מענה לחברות אינטגרציה, שהן השותפות הטבעיות של נטסקופ בישראל. בנוסף, אנחנו מסייעים בתהליכים טכניים אל מול לקוחות הקצה".

אילו פתרונות נטסקופ אתם מפיצים?
"פנרה סקיוריטי מפיצה ומעניקה שירותים לכלל הפתרונות שנטסקופ מציעה ותציע בעתיד: NG SWG ,CASB ,ZTNA ,RBI ועוד… בנוסף, היא מעניקה מענה לכלל לקוחות נטסקופ – הצגת הפתרון, הדגמת הפתרונות באמצעות יצירת סביבות דמו ובדיקת היתכנות (PoC)".

מדוע פתרונות אלה טובים יותר מפתרונות אחרים שקיימים בשוק?
"נטסקופ היא אחד היצרנים המובילים בתחום ה-SSE/SASE, בעיקר מאחר שהיא הוקמה על מנת לתת מענה לעולם הזה. בשונה מהרבה יצרנים, שהוסיפו עם הזמן יכולות אבטחה לפתרונות הקיימים שלהם כדי להיכנס לתחום ה-SSE/SASE, נטסקופ הבינה את הצורך בכך כבר לפני מעל 12 שנים, ואף חזתה את התהליך של הטרנספורמציה לענן. היא בעצם שמה לעצמה למטרה לבנות ולייצר את ה-Perimeter מחדש.

יש לנטסקופ יתרונות נוספים ובולטים אל מול המתחרים שלה: בין היתר, היא משקיעה בחוויית המשתמש, ולכן מעניקה למשתמשי הקצה השהייה נמוכה מאוד, בזכות הקמת PoP בישראל. הדבר מורגש ומאוד משמעותי עבור הלקוחות הקיימים בישראל, שאכן חווים חוויית משתמש מצוינת.

יתרון נוסף של נטסקופ הוא שהפתרונות שלה מנוהלים במערכת ניהול מרכזית אחת. יש לזה חשיבות רבה, מאחר שזה מאפשר למנהל אבטחת המידע בארגון לבנות מדיניות ארגונית אחידה לגלישה ברשת האינטרנט, באמצעות דשבורד אחד, שמאפשר לו לבחון את הדרך שמשתמש בארגון יקבל בעת גישה ל-ווב. ניהול באמצעות מערכת ניהול אחת מהווה יתרון בולט, שמאפשר יעילות ומומחיות".

מהו הערך המוסף שאותו מציעה החברה שלך? לאיזה סוג של ארגונים אתם מציעים את פתרונות נטסקופ?
"פנרה סקיורטי עובדת עם חברות האינטגרציה המובילות בישראל ומציעה עבורן (שותפות נטסקופ בישראל) סיוע ותמיכה בכל מה שקשור להתקנה ולהטמעה של פתרונות נטסקופ. כמו כן, החיבור העמוק לצוות המקומי ולזה שבחו"ל מסייע בפתרון בעיות.

הערך המוסף הוא הצוות שהוקם בפנרה סקיורטי, שמכיר את הפתרון באופן רחב ויכול לעזור לשותפי נטסקופ בישראל במידע על כלל הפתרונות, בהצגת הפתרון ללקוחות סופיים ובהוכחת היכולות שלו".

רוצים לשמוע עוד? לפרטים נוספים ולהרשמה לוובינר לחצו כאן.

אירועים קרובים