תוכן שיווקי
פריסת היישומים מעולם לא הייתה פשוטה יותר

רד האט משיקה את הגרסה החדשה של Red Hat OpenShift

פלטפורמת Red Hat OpenShift 4.14 מפשטת ומרחיבה את פריסת היישומים באמצעות יכולות חדשות, ומסייעת לפשט את התהליך עבור צוותי ה-IT והמפתחים

12/11/2023 15:20
ג'ו פרננדס, סגן נשיא ומנכ"ל פלטפורמות ענן היברידי ברד האט.

רד האט (Red Hat), הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, השיקה את הגרסה החדשה של פלטפורמת יישומי הענן ההיברידית המובילה בתעשייה, שמופעלת על ידי קוברנטיס – Red Hat OpenShift 4.14. הגרסה החדשה כוללת שדרוגים ויכולות חדשות, שתוכננו כדי לפשט אף יותר את מורכבויות התשתית ופיתוח היישומים עבור צוותי הפיתוח, כמו גם את תהליכי ההפעלה והאבטחה, ואת היכולת לפעול בכל סביבה – עננית, באתר הלקוח או שילוב של שתיהן.

בימים אלה של אופטימיזציית משאבים ויעילות שרשרת האספקה של האפליקציות החדשות, ארגונים מתמודדים עם מחסור בצוותי ה-IT ועם פערים במיומנויות העובדים. רד האט מאמינה שפלטפורמת יישומים מלאה יכולה לסייע משמעותית להפחית את העומס על צוותי ה-IT, באמצעות פישוט של פעולות יום יומיות מורכבות ומשימות של ניהול תשתית. השדרוגים האחרונים ב-Red Hat OpenShift תוכננו כדי לסייע לארגונים להפחית את העלות התפעולית והמורכבות של ניהול התשתית, ולאפשר לצוותים להתמקד בחדשנות ובאספקת יישומים מוטי ענן (Cloud native).

ייעול הזמן והמשאבים

כדי לסייע לארגונים להפחית את תקורת הניהול, רד האט הכריזה על הזמינות של יכולת ה-Hosted control planes עבור Red Hat OpenShift על Bare metal ועל Red Hat OpenShift Virtualization. יש לציין שה-Hosted control planes מבוססים על Hypershift ומאפשרים פריסת אשכולות OpenShift, כשהתשתית היא OpenShift מרכזי. ביכולות אלה, מערכת הניהול של האשכול עצמה פרוסה באשכול המרכזי, ומאפשרת פריסה מהירה ומיידית של אשכולות OpenShift. על ידי כך היא מפשטת משמעותית את מאמצי הניהול והמדיניות המרכזית, ובד בבד מאפשרת לצוותי הפיתוח להקים סביבות (תחת מדיניות סדורה) בצורה עצמאית ומהירה, ולקצר זמנים לייצור. היכולות מסייעות לארגונים להפחית את עלויות הניהול, לשפר את זמן אספקת האשכול ולהתגבר על מגבלות הגידול שלו, וכן מאפשרות אשכולות בשירות עצמי עבור מפתחים. יכולות אלה לא פוגעות ביעד אבטחת המידע, ומאפשרות לחזק את גבולות האבטחה באמצעות הפרדת ה-Control planes מעומסי העבודה.

באמצעות Hypershift hosted control planes עבור Red Hat OpenShift, ארגונים יכולים להריץ Control planes על מרחבי משאבי מחשוב גדולים, וליצור מאגר גדול של משאבים יחד עם יכולות מידור חזקות. ממחקר שנערך על ידי רד האט עלה כי באמצעות שימוש ב-Hosted control planes, ארגונים יכולים לחסוך עד 30% בעלויות ניהול התשתית. בנוסף לכך, מפתחים יכולים לחסוך עד 60% בזמן יצירת האשכול, מה שמסייע להגביר את היעילות ולאפשר לצוותים לספק יישומים במהירות רבה יותר. מנקודת מבט תפעולית, ניהול מולטי אשכולות הוא מרכזי, מדויק וגמיש, ומאפשר ניצולת עוד יותר גבוהה מהקיים, יחד עם פרמטרים מדויקים של יציבות ושרידות האשכול.

גמישות ואפשרויות מוגברות ברחבי הענן ההיברידי

כדי לסייע לארגונים לייעל את המשאבים ולאפשר להם להריץ יישומים בצורה שהכי מתאימה להם, פלטפורמת Red Hat OpenShift מציעה גמישות מוגברת, שמאפשרת לבנות, לפרוס ולבצע מודרניזציה של יישומים. השדרוגים האחרונים של Red Hat OpenShift מאפשרים לארגונים:

  • לבצע מודרניזציה של יישומים ולהעביר אותם לענן בקלות רבה יותר, באמצעות אינטגרציה גבוהה עם כלי ArgoCD ופריסה בכל ענן.
  • להשתמש ביכולות וירטואליזציה מובנות, שמאפשרות עומסי עבודה של קונטיינרים ומכונות וירטואליות המנוהלים על ידי אותה מערכת קוברניטיס.
  • לפתח, לאמן ולפרוס יישומי AI עתירי מחשוב באמצעות ה-GPUs של אנבידיה.
  • לפרוס יישומים למכשירים בעלי משאבים מצומצמים בקצה הרחוק באמצעות הזמינות הכללית של Red Hat Device Edge.
  • להרחיב את היכולות המנוהלות לכל ספקי הענן.
  • לנהל ולנטר רשת בצורה משופרת.

אבטחת המידע מוטמעת ומשולבת לאורך כל מחזור חיי היישום

פלטפורמת Red Hat OpenShift מספקת מאפייני אבטחה ותאימות לתקני האבטחה והרגולציה הרחבים ביותר. יכולות אלה עוזרות לצוותים לייעל את הפעולות ולהגביל את הכלים הנוספים הדרושים כדי להטמיע אסטרטגיות DevSecOps ולהטמיע יכולות אבטחה, תוך תהליך פשוט ושקוף למפתחים.

שדרוגי האבטחה החדשים יאפשרו ללקוחות להגן בצורה טובה יותר על נתונים רגישים באמצעות ניהול דרך Red Hat OpenShift Shared Resource CSI Driver, ובאמצעות הכלי ACS Advanced Cluster management, ששולב בסביבה, שמאפשר לארגונים לקבל יכולות אבטחה מוטות ענן עוצמתיות, ללא קשר לפלטפורמת הקוברנטיס שלהם.

ג'ו פרננדס, סגן נשיא ומנכ"ל פלטפורמות ענן היברידי ברד האט, אמר כי "בין היעדים המרכזיים של הלקוחות שלנו נמצאת האצה של הזמן לקבלת ערך. Red Hat OpenShift מפשטת את פיתוח היישומים המודרני ואת פעולות ה-IT באמצעות פלטפורמת יישומים מלאה. פשטות זו, תוך הקפדה על אבטחת מידע ואוסף כלים ושירותים בפלטפורמה אחת, הפכה את ה-OpenShift לפלטפורמה המובילה בעולם בתחומה. הגרסה העדכנית של Red Hat OpenShift מפחיתה אף יותר את המאמץ של פעולות התשתית היום יומיות שעימו מתמודדים צוותי ה-IT, ומאפשרת לארגונים להתמקד בקידום חדשנות ובבניית פתרונות. החדשנות והיעילות מאפשרות לארגונים לספק את המענה הטוב ביותר לצרכים העסקיים המשתנים של הלקוחות".

למידע נוסף אודות Red Hat OpenShift 4.14 ניתן לפנות לעידו פאל, שמוביל את ארגון משתמשי Red Hat OpenShift בישראל, ולצוות ארכיטקטי הפתרונות של רד האט ישראל.

אירועים קרובים