תוכן שיווקי

המיזם החדש שמסייע לבעלי עסקים ועצמאים שפונו מבתיהם להמשיך להתפרנס

אתר יד ביד למפונים, שהקימה חברת ZIGiT מקבוצת SQLINK, כבר זכה לעשרות אלפי כניסות

09/11/2023 12:39
עמית מלר, מנכ"ל ZIGIT מקבוצת SQLINK.

חברת ZIGiT מקבוצת SQLINK הקימה את אתר יד ביד למפונים, שנועד לחבר בין עסקים קטנים ובעלי.ות מקצוע שפונו מבתיהם בעקבות המלחמה ומעוניינים להמשיך לעבוד ולצבור קהל לקוחות חדש במקום מגוריהם הנוכחי.

הרעיון מאחורי הפלטפורמה, שהוקמה בזמן שיא של 48 שעות בלבד, הוא לאפשר לדורשי שירותים למצוא בעלי.ות מקצוע אשר פונו מבתיהם ומעוניינים להמשיך להתפרנס, במגוון רחב של תחומים, כגון שיפוצים, אינסטלציה, תיקונים ביתיים, אימוני ספורט אישיים, סדנאות, בישול, ייעוץ פיננסי, רפואה משלימה ועוד. המיזם מאפשר לתושבי הדרום והצפון לחזור עד כמה שניתן לחיי שגרה, לחשוף אותם ללקוחות פוטנציאליים באזורים החדשים שאליהם פונו ובכך מאפשר לדורשי השירותים לחזק את המפונים באמצעות תעדוף העסקת שירותיהם.

ניקח לדוגמה את דנה שרובר, שמנהלת כבר 13 שנים את משרד הפרסום סטרוברי סטודיו, המעניק שירותי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט לחברות היי-טק וצרכנות באזור הדרום, שמאז ה-7 באוקטובר נפח העבודה במשרדה ביישוב אשלים צנח משמעותית, מכיוון שמרבית לקוחותיה גויסו למילואים או הועברו ליישובים במרכז הארץ. שרובר, כמו עשרות אלפי בעלי.ות מקצוע נוספים באזור הדרום, מבקשת לחזור לשגרה, ובימים האחרונים נרשמה למיזם "יד ביד למפונים".

גם רז משה, הנדימן ותיק שפונה מאשקלון לאחד ממוקדי האירוח בת"א, כבר הספיק לבקר שבעה לקוחות חדשים מאזור המרכז, שפנו אליו באמצעות האתר, ימים ספורים בלבד לאחר שנרשם. "הסולידריות בשיאה, ואנשים ממש רוצים לוודא שהם עוזרים למפונים מהדרום, גם אם הם רגילים לעבוד עם בעלי מקצוע מהמרכז", הוא אומר.

"מאז עלייתו לאוויר של יד ביד למפונים נכנסו עשרות אלפי משתמשים לאתר וקיבלנו מאות בקשות מצד בעלי עסקים ובעלי.ות מקצוע המעוניינים להצטרף למאגר", אומר עמית מלר, מנכ"ל חברת ZIGiT מקבוצת SQLINK. "התושבים ביישובי העוטף והצפון ממש מבקשים לחזור לשגרת עבודה. המיזם ההתנדבותי שהרמנו הוא כל כולו כחול-לבן ומאפשר הבעת סולידריות, חיבור אישי ותמיכה הדדית כך שכל הצדדים יוצאים מורווחים".

לדברי מלר, השאיפה היא לצרף עוד ועוד בעלי עסקים לפלטפורמה, ומנגד, לוודא שהדרישה תגיע לעיניים ולידיים הנכונות. "החשיפה של האתר היא גבוהה ואנחנו סבורים שההצטרפות למאגר תקל על חזרה לשגרה בהקדם. אנו מזמינים את כל בעלי העסקים ונותני השירותים שפונו מיישובי העוטף והצפון להירשם ולקחת חלק מהמיזם, ומזמינים את כל אזרחי ישראל להיכנס לאתר ולהזמין שירותים – יחד נשמור על המשק ונהווה עורף חזק!

ZIGiT מקבוצת SQLINK לא עוצרת כאן: בימים האחרונים היא אפשרה לבעלי עסקים וארגונים מכל הארץ גם להעלות מודעות דרושים, במטרה לגייס עובדים שכירים שפונו בעקבות המלחמה ונותרו ללא עבודה או הוצאו לחל"ת מאז הועתקו מבתיהם. צוותי החשיבה והפיתוח של החברה עובדים מסביב לשעון כדי להקל על המפונים ולוודא שיוכלו להמשיך להתפרנס בכבוד.

אז אם גם אתם רוצים לסייע במאמץ המלחמתי ולחזק את הסולידריות החברתית, אתם מוזמנים לבקר באתר ולהזמין את בעל.ת המקצוע הבא שלכם, או לחלופין לפרסם מודעת דרושים לחברתכם.

לכניסה לאתר לחצו כאן.

אירועים קרובים