תוכן שיווקי

קינדריל: יכולות אבטחה מקצה לקצה לשוק שירותי האבטחה המנוהלים

עסקי האבטחה והחוסן של קינדריל הניבו הכנסות שנתיות של יותר משני מיליארד דולר

30/08/2023 14:41
דרור פרל, מנכ"ל קינדריל ישראל

 קינדריל, ספקית שירותי תשתית ה-IT הגדולה בעולם, הרחיבה משמעותית את שירותיה על מנת לאפשר ללקוחות ארגוניים לזהות במהירות, להגיב ביעילות ולהתאושש ממתקפות סייבר.

עסקי האבטחה והחוסן של קינדריל הניבו הכנסות שנתיות של יותר מ משני מיליארד דולר. היכולות ושירותי אבטחת המידע החדשים מקצה לקצה יאפשרו לקינדריל להרחיב את נוכחותה בשוק העולמי של שירותי אבטחת סייבר מנוהלים, הצפוי להגיע להיקף של 47 מיליארד דולר עד 2025.

מתקפות סייבר על מערכי אבטחה מסורתיים הופכות לתכופות יותר, פוגעות במוניטין הלקוחות, משפיעות על ענייניהם הפיננסיים וגורמות להשבתות בתפעול השוטף. קינדריל פועלת במטרה לסייע ללקוחות לתת מענה לבעיה זו, ומציעה מערך שירותים מבודל, המספק גמישות ויכולות משלימות מקהילת השותפים הרחבה שלה, על מנת לסייע ללקוחות לחדש ולחזק את מערכי האבטחה.

מערך אבטחת המידע המודולרי של קינדריל כולל מערכת ניהול מרכזית ומאוחדת, המאפשרת ללקוחות לשמר טכנולוגיות אבטחת מידע קיימות ואת ההשקעות ביכולות ביצוע, לצד ​​חיזוק התפעול שלהם. השירותים החדשים ניתנים דרך מרכזים גלובליים, המאמתים את הנתונים המטופלים במיקומים ספציפיים, במטרה לסייע ללקוחות לעמוד בדרישות תאימות ועיבוד נתונים.

דרור פרל, מנכ"ל קינדריל ישראל: "יש ברשותנו ארסנל פתרונות אבטחת מידע שפותחו במיוחד לצרכים המודרניים של צוותי הסייבר. האופי הדינמי של סביבות ענן ציבוריות והיברידיות דורש פתרונות נוספים, מעבר לפתרונות המסורתיים, ולכן יש להטמיע פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בענן הציבורי וההיברידי כדי להבטיח שהמידע של הלקוחות שלנו מאובטח יותר מתמיד".

שירותי אבטחת מידע מורחבים

קינדריל מוכנה לחבור ללקוחות בכל שלב שבו הם נמצאים בתהליך אבטחת המידע שלהם באמצעות שירותי ייעוץ, הטמעה וניהול מקיפים, המתמקדים באבני היסוד של פעולות אבטחת מידע מודרניות. הדבר כולל שירותי זיהוי ותגובה מנוהלים (MDR), ניהול אבטחת מידע ואירועים (SIEM), זיהוי ותגובה בנקודות הקצה (EDR) וניהול נקודות תורפה. בעוד שמערכי אבטחת המידע המסורתיים לוקים בחוסר ורסטיליות או מגבילים את הלקוחות בבחירת שירותים המותאמים לצורכיהם, לקוחות קינדריל יכולים לבחור ולהטמיע במהירות יכולות חדשות, בהתאם לדרישות עסקיות משתנות.

מומחי חוסן הסייבר של קינדריל והשותפים בתוכנית Kyndryl Consult מקילים על התכנון וההתפתחות של תהליכי פיתוח מערכי אבטחת המידע של הלקוחות על ידי הערכת מצב  המערכים הקיימים, מתן המלצות למצב עתידי אופטימלי, ושיתוף פעולה בתוכניות הטמעה ומעבר. מומחי קינדריל ינהלו את תשתיות הלקוחות וינטרו את הסביבה בחיפוש אחר שיבושי אבטחה באמצעות רשת מרכזי אבטחת המידע העולמית שלה.

מרכזי אבטחת מידע

קינדריל השיקה מרכזי אבטחת מידע באיטליה, קנדה, הונגריה וספרד, עם תוכניות להקמת מרכזים נוספים בהודו וביפן עד סוף השנה. רשת המרכזים מספקת ללקוחות תמיכה והגנה בניהול איומי סייבר. קינדריל מציעה מודל היברידי, המאפשר לארגונים לשלב את צוותי אבטחת המידע הקיימים שלהם עם מומחי אבטחת הסייבר שלה, או להעביר לקינדריל את הניהול מקצה לקצה של מערכי האבטחה שלהם במיקור חוץ מלא.

מערכי אבטחת מידע כפלטפורמה

ארגונים רבים מתמודדים כיום עם סביבות IT ומערכי כלי אבטחה שונים, וחלקם מנהלים למעלה מ-100 כלים וטכנולוגיות. בעוד שמערכי אבטחת מידע מסורתיים מאלצים לקוחות לעיתים קרובות לבחור פתרון מתוך סט קיים של כלים, מערכי אבטחת המידע האגנוסטיים של קינדריל כפלטפורמת שירות, יוצרים פלטפורמת ניהול מרכזית ומאוחדת, המאפשרת לארגונים לשמור על השקעות אבטחה קיימות, תוך סיוע להם להוסיף רובד של שירותים חדשים על מערך האבטחה. הפלטפורמה משתמשת ביכולות של טכנולוגיות אבטחת מידע עם בינה מלאכותית ולמידת מכונה (ML), כדי לזהות את האיומים החדשים ביותר ולתת להם מענה מהיר בצורה אוטומטית.

הגישה המודולרית משלימה את פלטפורמת Kyndryl Bridge, אשר פותחה על בסיס עשרות שנות מומחיות של החברה בניהול סביבות מורכבות, קריטיות לביצוע משימה, ומהווה סביבת הפעלה-כשירות הכוללת שוק אחד, קונסולת ניהול תפעולית ומנועי ניתוח נתונים מבוססי AI ו-ML. יכולות האבטחה-כפלטפורמה ישולבו במלואן ב-Kyndryl Bridge עד מרץ 2024. באמצעות שילוב זה, לקוחות יקבלו תמונה ברורה יותר מערך אבטחת המידע של נכסי ה-IT שלהם, המנוהלים על ידי קינדריל.

חוסן סייבר מקיף

מערכי אבטחת המידע ויכולות התגובה החדשות של קינדריל משולבות במלואן בפורטפוליו מוצרי האבטחה והחוסן שלה, המתמקד בסיוע ללקוחות לצפות, להגן מפני, להתמודד ולהתאושש מתנאים קשים, איומים או מתקפות סייבר. השירותים המשולבים והפלטפורמה של קינדריל ממנפים גם את היכולות של הסביבה הטכנולוגית הגלובלית של שותפויות ובריתות אסטרטגיות של החברה, הכוללת את השחקניות הגדולות בתעשיית הענן, ושותפים רבים לאבטחה וחוסן. על פי IDC, עם שירותי האבטחה והחוסן של קינדריל, לקוחות קיימים יכולים ליהנות מהחזר על ההשקעה של 568% בפרק זמן של חמש שנים.

אירועים קרובים