תוכן שיווקי

הנהלת פורטק השתתפה בכנס ביונד-טראסט וחשה כמו בגראנד פרי

2023 הולכת להיות ה-Game Changer בתחום ה-PAM ● ביונד-טראסט נכנסת לתחום ה- ITDR

11/05/2023 14:20
מימין: עידן אבגי, מנהל הטכנולוגיות בפורטק, ג'נין סיבק, מנכ"לית ביונד-טראסט, ואלון יעקב, מנכ"ל פורטק

בשבוע החולף התרחשו במיאמי שני אירועים גדולים. האחד, כנס GoBeyond של חברת ביונד-טראסט (BeyondTrust) והשני, ה-F1 Grand Prix, אחד ממרוצי המכוניות הגדולים בעולם. אלון יעקב, מנכ"ל פורטק, ועידן אבגי, מנהל הטכנולוגיות בחברה, השתתפו בכנס של ביונד-טראסט, אבל הרגישו כמו בגראנד פרי. "דיוק, זמינות מלאה, עבודת צוות ומהירות תגובה אלה הערכים שאפיינו את הכנס, ומאפיינים באופן כללי את הפתרונות של ביונד-טראסט, ממש כמו הערכים של הגראנד פרי", אומר יעקב, "ואלה גם הערכים שאנחנו מביאים לארץ כשותפים בכירים ומפיצים בלעדיים של ביונד-טראסט בישראל".

הכנס של ביונד-טראסט, המדורגת בקטגוריית המובילים בריבוע הקסם של גרטנר, נחשב לאחד הכנסים המרשימים בעולם בתחום ה-PAM (ר"ת Privileged Access Management). "כל הדוברים בכנס הדגישו חד משמעית, כי 2023 הולכת להיות ה-Game Changer בתחום ה- PAM, ויישום הפתרונות בתחום צפוי להתרחב משמעותית", אומר יעקב, "והסיבה שהלקוחות שלנו מעדיפים דווקא את הפתרונות של ביונד-טראסט היא קלות היישום".

"צריך להבין ש-PAM זו חבילת פתרונות ומוצרים, שהיישום שלהם לא מסתיים בפרויקט", אומר אבגי, "מדובר בתהליך אשר מותאם לכל ארגון לפי הצרכים והרצונות שלו, כאשר יש לקוחות שבוחרים ליישם חלק מהמוצרים ואחרים שמיישמים את כל הפתרונות. ארגון שבוחר בפתרון PAM צריך לקחת בחשבון הרבה פרמטרים מעבר לצורת העבודה של הפתרון והיכולות שלו. פרמטרים חשובים לא פחות, אם לא יותר, הם, לדוגמה, הדרישות של ביטוח הסייבר, עמידה בתקנים ורגולציות, נוחות וקלות התפעול ועוד".

במסגרת שורה של הכרזות חגיגיות, השיקה ביונד-טראסט בכנס גירסה חדשה של הפתרון "הורדת הרשאות מנהל מקומי", המבוסס על מערכות ההפעלה לינוקס ויוניקס, במודל SaaS. בנוסף, חשפה החברה פתרון חדש, בדיסציפלינה שתופסת יותר ויותר נוכחות בשנים האחרונות: Identity Threat Detection & Response או בקיצור ITDR.

הפתרון החדש –  Identity Security Insights – מיועד לניתוח פעילות חריגה, איומים הנובעים מזהויות שנפגעו ושימוש לרעה בגישה מועדפת. הפתרון מתווך בין הנתונים שמציפים פתרונות  ביונד-טראסט המוטמעים בארגון לפתרונות צד שלישי, ומספק באמצעות לוח מחוונים אינטואיטיבי, תצוגה אחת של זהויות אנושיות ולא-אנושיות, חשבונות וגישה מועדפת.

הפתרונות של ביונד-טראסט

בחבילת פתרונות PAM של חברת ביונד-טראסט, המשווקים בישראל ומשרתים עשרות לקוחות מרוצים, ניתן למצוא את הפתרונות הבאים:

Privileged Remote Access (PRA) – פתרון המאפשר גישה מאובטחת מחוץ לארגון של עובדים ו/או ספקים, כאשר החיבור יכול להיעשות ישירות לארגון, לסביבות מאובטחות אחרות, כולל גישה ל-OT.

Password Safeפתרון הכולל ניהול גישה, ניהול הרשאות וניהול סיסמאות של כלל המערכות בארגון, כגון ציוד תקשורת, שרתים ואפליקציות.

Endpoint Privilege Management – פתרון להורדת הרשאות מנהל מקומי בתחנות הקצה ובשרתים, בסביבות לינוקס, יוניקס, Windows ו-Mac.

Active Directory Bridge – פתרון המאפשר SSO לסביבות יוניקס ולינוקס על ידי הרחבת אימות Kerberos מול AD.

Cloud Privilege Broker – פתרון מרכזי לניהול סביבות ענן מרובות כגון GCP, AWS ועוד.

אירועים קרובים