תוכן שיווקי

צמיחה וחדשנות הם שם המשחק, Rise With SAP – האמצעי לכך

מלם תים גאה להוביל את פתרונות SAP ERP בתחום הענן ולספק חבילת שירות מותאמת, המניעה לצמיחה ולחדשנות עסקית

21/11/2022 10:55
סיון לברון, מנהלת פיתוח עסקי ומנהלת פרויקטי SAP בכירה באגף יישומים במלם תים.

"כדי לצמוח ולהתייעל, על הארגונים כיום לפתח מודלים עסקיים חדשים המותאמים למצבי השוק, כמו גם לאפשר  חדשנות ושינויים במערכות הארגוניות ובניהול תהליכים עסקיים. Rise with SAP הוא פתרון מקיף ומתקדם, אשר מאפשר לחברות ליישם חדשנות עסקית בקלות ובמהירות", אומרת סיון לברון, מנהלת פיתוח עסקי ומנהלת פרויקטי SAP בכירה באגף יישומים במלם תים. בשיחה לקראת כנס Rise with SAP של אנשים ומחשבים, היא מסבירה מהן הדרכים להשגת חדשנות טכנולוגית באמצעות הפתרונות של SAP ואיך עושים את זה נכון.

מה כולל פתרון Rise with SAP?

"מדובר בפתרון במודל ERP as a service, הכולל את כל מרכיבי הענן, כגון רישוי, תשתיות, אבטחה, אחזקה תשתיתית ואפליקטיבית, אשר מותאם לכל פלטפורמות, הענן לרבות AWS, Azure, Google cloud".

למי Rise with SAP מתאים?

"לחברות שרוצות להוביל חדשנות לליבת הארגון ולהרוויח מגוון רחב של פתרונות טכנולוגים ועסקיים; לארגונים השואפים לצמצם את הפער בין ה-delivery time של מערכות מידע לבין המציאות העסקית; לחברות וארגונים המעוניינים להטמיע מערכת SAP S/4HANA במודל ענן בפרויקט קצר; וללקוחות SAP ECC המעוניינים בטרנספורמציה לענן".

מהם היתרונות העסקיים והטכנולוגיים במעבר של SAP S/4HANA לענן?

"שירות מקצה לקצה – כאשר עוברים לענן, כל השירותים האפליקטיביים והתשתיתיים הם מול גורם אחד.

יכולות עיבוד נתונים משופרות ומהירות – מערכת SAP S/4HANA היא בעלת יכולות עיבוד כמויות גדולות מאוד של מידע בזמן קצר מאוד. יתרון זה מאפשר לארגון הסקת מסקנות מהירה ומשופרת בזמן אמת.

ממשק משתמש משופר, נוח ואינטואיטיבי – מערכת SAP S/4HANA מבוססת בעיקרה על תפיסת Fiori של SAP. על ידי שימוש במגוון רחב של אפליקציות סטנדרטיות, ניתן לשפר משמעותית את תהליכי העבודה וחווית המשתמש.

חדשנות לצד פשטות – פיתוח של אפליקציות Fiori פשוטות ללא צורך בפיתוח  UI".

מהי המומחיות הנדרשת בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית?

"על מנת למנף ארגון לקדמת הטכנולוגיה, יש לקדם את התהליכים הפנים ארגוניים בליווי המומחים הטובים ביותר בתחום", אומרת לברון. "לחברת האינטגרציה וה-IT המובילה מלם תים מאות מומחי SAP במודולים השונים והיא בעלת מומחיות בפרויקטי הקמה ותחזוקה של SAP, תוך שהיא מובילה במעבר לענן בכלל ובשדרוג ל-S/4HANA בפרט.

מלם תים היא החברה שהעלתה לאוויר את מספר פרויקטי S/4HANA הגדול ביותר בארץ. לחברה מיישמים רבים, בעלי ניסיון מוכח, Hands On, הבקיאים במודולים השונים ב-S/4HANA, כמו גם בפיתוח בכלים החדשניים ובתשתיותHANA . צוות מלם תים עבר הסמכה על ידי SAP לביצוע שדרוג ל-S/4HANA והמומחיות שלנו היא ב'תפירת החליפה' הייעודית עבור הלקוח, במינימום זמן, משאבים ותקציב".

ארבעה טיפים חשובים שכל מנהל צריך לדעת

1. המטרה העיקרית במעבר ל-S/4HANA הינה פישוט תהליכים עסקיים, בדגש על חווית המשתמש (UI-UX).

2. מבחינת ה-Roadmap של SAP, הארגונים שעובדים עם SAP-ECC צריכים לבצע את המיגרציה מ-ECC ל-S/4HANA עד שנת 2027.

3. כדי לבנות ארכיטקטורה עסקית נכונה, מומלץ לבצע שלב מקדים לשדרוג הטכני ולהריץ תוכניות באמצעות כלים ייעודים, שמטרתם לנתח את משמעויות השדרוג, על מנת להיערך אליו בצורה מיטבית.

4. על מנת שהמוצר יהיה בתחזוקה מלאה של SAP – על ארגונים שנמצאים בS/4HANA- בגרסת 1709, 1809, 1909, לשדרג לגרסת 2020 ומעלה, ועל ארגונים שנמצאים בגרסת ECC-EHP5 ומטה, לשדרג ל-Ehp6 ומעלה.

 

רוצים לשמוע המלצות נוספות שיצעידו את העסק שלכם קדימה באמצעות Rise with SAP? מוזמנים לבקר בביתן מלם תים בכנס.

אירועים קרובים