תוכן שיווקי
בעקבות השקת מועדון CISO של VMware

זרטו בחרה בפתרון אבטחת המידע של VMware

במסגרת השקת מועדון CISO החדש של VMware הציג מוטי אוזנה, ה-CISO של זרטו את תהליך המעבר לדיגיטל שביצעה החברה ● הפרויקט כלל הטמעה של פתרון אבטחת המידע NDR של ענקית הווירטואליזציה

18/05/2022 16:00
אנשי זרטו ו-VMware בטקס השקת מועדון CISO החדש של ענקית הווירטואליזציה. שמות ותפקידי המופיעים בתמונה - למטה.

חברת זרטו (Zerto), אשר נרכשה באחרונה על ידי HPE, עוסקת בתחום ניהול והגנה על נתוני ענן מפני תוכנות כופר, מתקפות סייבר ושאר השבתות לא מתוכננות, בחרה בפתרון אבטחת המידע NDR (ר"ת Network Detection and Response) של חברת VMware. הפרויקט הוצג על ידי מוטי אוזנה, CISO בזרטו, במסגרת מפגש של מועדון CISO החדש של VMware, שהתקיים במלון NYX בהרצליה. לדבריו, "הטרנספורמציה הדיגיטלית בשנים האחרונות מביאה עמה אתגרים לא קטנים. המציאות של צריכת שירותים ותשתיות בעולמות ה-Cloud\SAAS\On Prem פוגשת יותר ויותר ארגונים, ומאלצת את גופי אבטחת המידע בארגון לייצר תפיסת אבטחת מידע שונה ורחבה יותר, כזו שמייצרת שכבות הגנה מתאימות, כדי להתמודד עם משטח תקיפה שהולך וגדל בצורה משמעותית".

"בפרויקט זה", אמר אוזנה, "ביקשנו להתמודד עם אתגרים של פריסת דטה סנטרים ברמה הגלובלית, תוך חיזוק הנראות ומהירות התגובה, ורצון לפעול בצורה אקטיבית כדי לזהות איום או מתקפה עוד בשלב ההתהוות ולמנוע פגיעה מכאיבה בארגון. ביקשנו לעשות זאת תוך מינימום פגיעה בעבודה השוטפת של הארגון. פתרון ה-NDR קלע בצורה מדויקת למטרה שהגדרנו, והוא מספק לנו יכולת לזהות אירועים ותנועת חשודים ברשת, תוך שילוב יכולות ניטור והתראה מתקדמות. זהו ממשק עבודה אינטואיטיבי מאוד, שעוזר לצוות לנהל ולתפעל את המערכת בצורה קלה ופשוטה ליישום ולתפעול".

הוא הוסיף כי "שיתוף הפעולה עם VMware וטרהסקיי בפרויקט זה מהווה המשך טבעי להטמעה של פתרון VMware NSX. בחרנו בפתרון בשל הנראות שהוא מספק ויכולות הזיהוי, הנשענות על טכנולוגיות בינה מלאכותית. גילינו מחדש שותפים טובים לעבודה – גם ברמה המסחרית וגם ברמה המקצועית, שהצליחו לייצר מענה לאתגרים שצצו במעלה הדרך ולקדם את התהליך בצורה חלקה. בשלב בדיקת הפתרון הרצנו, ביוזמתנו, סימולציה בארגון, שדימתה מתקפה, ושמחנו לגלות שהמערכת זיהתה במדויק את הפגיעה ואף הפיקה דו"ח מפורט על פני ציר זמן של ההתרחשות, הסיבות לה, הגורמים המעורבים, מקור הפגיעה (קובץ שהורד, אתר שניגשו אליו וכו'…), האם הייתה פנייה החוצה מהארגון ובאילו טכניקות השתמשו התוקפים".

בתמונה למעלה: מימין – טוהר גואטה, מומחה אבטחת מידע מזרטו; מוטי אוזנה, ה-CISO של זרטו; שרון חולי, מנהל תשתיות גלובלי בחברה; ארז עציון, מנהל מכירות אבטחת מידע ב-VMware; איתי שרבני, מומחה סיסטם בזרטו; עופר צעירי, ארכיטקט אבטחת מידע בחברה; ומשה רוטר, מהנדס מערכות בכיר אבטחת מידע ב-VMware.

אירועים קרובים