תוכן שיווקי

זברה טכנולוגיות תפיץ את פתרונות סולארווינדס לעולם ניטור הנתונים

17/05/2022 13:59

זברה טכנולוגיות, מפיצה מובילה לפתרונות אבטחת מידע, תקשורת ושירותים מנוהלים בענן, הכריזה היום (ג') על הסכם להפצת פתרונות סולארווינדס (SolarWinds) בישראל. סולארווינדס הינה יצרן מוביל של תוכנות ניהול וניטור נתונים פשוטות, חזקות ומאובטחות, והיא זוכת השנה ב-Data Breakthrough Awards לחדשנות בתחום ניטור נתונים.

פתרונות סולארווינדס מעניקים לארגונים ברחבי העולם – ללא קשר לסוג, גודל או מורכבות – את הכוח להאיץ את הטרנספורמציה העסקית בסביבות ה-IT ההיברידיות של ימינו. ההתמקדות של סולארווינדס במשתמש והמחויבות למצוינות בניהול IT היברידי מקצה לקצה ביססו אותה כמובילה עולמית בפתרונות לצפייה, ניהול שירותי IT, ביצועי יישומים וניהול מסדי נתונים.

גולן בן רפאל, ראש צוות מכירות תקשורת ותשתיות בזברה טכנולוגיות.

גולן בן רפאל, ראש צוות מכירות תקשורת ותשתיות בזברה טכנולוגיות. צילום: זברה טכנולוגיות

לדברי גולן בן רפאל, ראש צוות מכירות תקשורת ותשתיות בזברה טכנולוגיות, "שיתוף הפעולה החדש עם סולארווינדס משלים את סל הפתרונות של זברה טכנולוגיות לעולם ה-IT, ויקבע את מעמדה כחברה מובילה, בעלת הפורטפוליו הרחב ביותר בעולמות הניהול והניטור של תקשורת ותשתיות רשת, בכל הרמות".

כמנהל מוצר סולארווינדס בזברה טכנולוגיות מונה עמיחי מארש, בעל נסיון של שנים רבות בעולמות האינטגרציה ובתחום אבטחת המידע.

"אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה מוצלח עם עם זברה טכנולוגיות, ומעריכים את הנוכחות והמקצועית שלה בשוק הישראלי", ציין לורן דלאטר, סמנכ"ל מכירות EMEA בסולארווינדס.

עוד אודות זברה טכנולוגיות.
עוד אודות סולארווינדס.

 

אירועים קרובים