תוכן שיווקי
לקראת אירוע קליק ישראל, מחר (ב') בגומא אירועי בוטיק ברמת השרון

קליק עורכת אירוע: פיצוח הפוטנציאל העסקי עם Active Intelligence

האירוע מיועד ללקוחות חדשים, שעדיין לא עובדים עם פלטפורמת קליק, ומוזמנים אליו סמנכ"לי מערכות מידע, סמנכ"לי דיגיטל, מנהלי דטה ואנליטיקה, מנהלי BI וכל מי שמתחקר נתונים

13/03/2022 14:28

קליק ישראל (Qlik Israel), הנציגה הרשמית בארץ של חברת ה-BI וכלי האנליטיקה הגלובלית קליק (Qlik), תערוך מחר (ב') שולחן עגול שיתמקד ביכולת של עסקים וארגונים לממש את הפוטנציאל העסקי באמצעות פלטפורמת Active Intelligence, שכוללת את כל סט כלי הניתוח והתחקור של קליק בחבילה אחת.

באירוע יוצגו שני סיפורי לקוח מעניינים: בסיפור הראשון תציג נאוה רגב, מנמ"רית קבוצת אמת מחשוב, כיצד מנהלת השדרה הניהולית בחברה את היעדים העסקיים עםQlik Sense, על קונסולידציה של נתונים, עדכון תדיר של נתונים, אוטומציה וגמישות ליוזרים. לאחר מכן תציג מאירה מצ'ורלו ישראל, ארכיטקטית דטה בבנק הבינלאומי, את פרויקט ה-Self Service, שמאפשר למנהלים ולאנליסטים בבנק להפיק דו"חות ותובנות בצורה קלה ופשוטה באמצעות Qlik Sense.

האירוע ייערך מחר בין השעות 09:00 ל-13:00 בגומא אירועי בוטיק, דרך הטניס 6, ברמת השרון. תפתח אותו הילה אנקור, סמנכ"לית המכירות של קליק ישראל, שתסקור את הטרנדים החמים בעולם ה-BI בשנה הקרובה ותציג את מפת הדרכים של קליק. אלי וולפסון, ארכיטקט פתרונות דטה בקליק ישראל, יציג דמו של כלי ה-BI במודל תוכנה כשירות Qilk Sense SaaS. אורי קלסי, סמנכ"ל המוצרים של החברה, יציג את גישת ה-Active Intelligence שלה, שלפיה התובנות המתקבלות מהנתונים הן חלק רציף מקבלת ההחלטות העסקיות של המשתמשים – החל משחרור המידע הגולמי ממגוון פלטפורמות ועד לפעולות אוטומטיות, שמניבות תוצאות שמניעות לפעולה עסקית. ניר רוזן, מנהל תחום מצוינות לקוח, יספר על מסע הלקוח ועל שירותי התמיכה והליווי שהחברה מעניקה ללקוחותיה.

האירוע מיועד ללקוחות חדשים, שעדיין לא עובדים עם פלטפורמת קליק, ומוזמנים אליו סמנכ"לי מערכות מידע, סמנכ"לי דיגיטל, מנהלי דטה ואנליטיקה, מנהלי BI וכל מי שמתחקר נתונים.

ההשתתפות מחייבת הרשמה מראש ואישור הגעה. לפרטים ולהרשמה לחצו כאן.

אירועים קרובים