תוכן שיווקי
לקראת אירוע Best of AWS re:Invent Israel, 18 בינואר 2022, סטוקו תל אביב

שילוב טכנולוגיות אוטומציה ובינה מלאכותית – הטרנד החם בעולמות הענן

טרנדים אלו ואחרים תציג אולקלאוד באירוע Best of AWS re:Invent Israel, שיתקיים ב-18 בינואר, לצד ההכרזות המעניינות ביותר שהיו במסגרת אירוע הדגל העולמי AWS re:Invent

11/01/2022 09:43
נתנאל עסיס, ראש תחום שירותים מנוהלים של AWS באולקלאוד.

האירוע השנתי re:Invent של ענקית הענן Amazon Web Services (AWS) הפך בעשור האחרון למסורת ולמוקד משיכה עולמיים. למעט שנה שעברה, שבה התקיים בצורה וירטואלית עקב מגבלות הקורונה, האירוע, שמתקיים מדי דצמבר בלאס וגאס, מושך אליו מקבלי החלטות ומקצוענים בתחומי הטכנולוגיה, המחשוב וה-IT. באירוע השנתי, AWS משיקה ומכריזה על טכנולוגיות ושירותים חדשים, המניעים קדימה את תעשיית טכנולוגיות הענן כולה. את עיקרי אירוע AWS re:Invent, מביאה עתה לישראל חברת אולקלאוד (AllCloud), שותפה בכירה של AWS לשוק הישראלי.

"כנס הדגל השנתי re:Invent של AWS מספק לנו הצצה מסקרנת לעתיד ה-IT", אומר נתנאל עסיס, ראש תחום שירותים מנוהלים של AWS בחברת אולקלאוד ואחד המרצים באירוע. לדבריו, "בכנס שלנו נפתח את שנת 2022 עם ההכרזות המעניינות ביותר שהיו בכנס העולמי, לצד הנחיות מעשיות היכן כדאי וצריך להשתמש בשירותים ובכלים החדשים כדי לייעל עוד יותר את המעבר והתפעול בענן".

שילוב לימוד מכונה בענן

"אחד השירותים החדשים שנציג", אמר עסיס, "הוא Amazon DevOps Guru, שירות המועצם על ידי לימוד מכונה, ML. השירות נועד להקל ולשפר את תפעול האפליקציות ואת הביצועים התפעוליים של סביבות הלקוח בענן. ניטור המערכות המסורתי חייב חיבור של מערכות ניטור ייעודיות, הארגון נדרש לכסות את כל מדדי הביצועים ולייצר תמונת ניטור הוליסטית ככל האפשר. שירות הענן החדש משנה את מה שהכרנו – בעזרת לימוד מכונה השירות מזהה דפוסים במערכת, מביט על המדדים וההיבטים בצורה כוללת, ומזהה אנומליות בהתנהגות הקבועה של המערכת, למשל: שיהוי מוגזם, או שגיאות – ומשגר על כך תובנות. השירות הוא פרואקטיבי, והוא יכול לסייע לפתור בעיות לפני שהן ישפיעו לרעה על המערכות".

עוד תציג אולקלאוד בכנס את הגירסה החדשה של Amazon Inspector. זהו שירות אוטומטי לניהול פגיעויות, הסורק באופן מתמשך את תהליכי העבודה אשר "רצים" על הענן. השירות החדש מבצע סריקה מתמשכת עם ניהול מרכזי מנקודה אחת – לכל הארגון.

אלפי פרויקטים בעולמות הענן של AWS

אולקלאוד הוכרזה באירוע העולמי של AWS בלאס וגאס על הבמה המרכזית כשותפה בכירה של AWS בישראל למיגרציות ענן. אולקלאוד, בעלת הסמכת Premier, מעסיקה יותר מ-200 מומחי ענן בקשת רחבה של נושאים וניסיון בביצוע של אלפי פרויקטים בעולמות הענן של AWS בישראל ובעולם.

אולקלאוד מוכרזת מעל במת אירוע הדגל AWS re:Invent 2021.

אולקלאוד מוכרזת מעל במת אירוע הדגל AWS re:Invent 2021. צילום: אולקלאוד

"הבחירה באולקלאוד", מוסיף עסיס, "באה על רקע בחירתה באסטרטגיית התמחות בעולמות הענן של AWS. במסגרת זו, אנו מעניקים פתרונות מקיפים לתחום – החל ממיפוי הנכסים, קביעת היעד, בניית אסטרטגיה להגעה אליו, בניית ארכיטקטורה, פיתוח, הטמעה ואינטגרציה, ולאחר מכן – ניהול התשתיות ומיטוב ההוצאות של המסע לענן".

צלילה לתוך הטכנולוגיה של 2022

לצד מומחי אולקלאוד, לאירוע שותפים גם מומחים של AWS, טרנד מיקרו (Trend Micro) ודטהדוג (Datadog), שיצללו אל תוך התחומים החמים ביותר של עולמות הענן, דוגמת: קוברנטיס, SaaS, סרברלס, בינה מלאכותית ולימוד מכונה, DataOps, ו-DevSecOps.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

 

 

 

 

אירועים קרובים