תוכן שיווקי

רד-האט: תכונות חדשות להקמת וניהול יישומים בענן היברידי ובקצה

החברה השיקה עדכונים בפלטפורמת Red Hat OpenShift ו-Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes ● לפי IDC, מחצית מתשתית ה-IT החדשה בארגונים תהיה באתרי קצה ולא בדטה סנטרים

12/12/2021 13:57
בת אל אסף-וולצ'ק, ארכיטקטית פתרונות למגזר הפיננסי ברד-האט.

רד-האט, הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על השקת Red Hat OpenShift 4.9 ו-Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes 2.4, שנועדו לשמור על ההמשכיות של הענן ההיברידי הפתוח גם בקצוות המרוחקים של הרשת הארגונית. היכולות החדשות כוללות את התקנת OpenShift על שרת בודד. אשכול OpenShift הקטן והמלא מסייע לארגונים להרחיב את תהליכי פעילות הפיתוח, ההטמעה והניהול של טכנולוגיות, כדי להתמודד עם הדרישות הגוברות למידע ולשירותים.

לפי IDC, מחצית מתשתית ה-IT החדשה תהיה באתרי קצה ולא במרכזי נתונים תאגידיים, בעוד שכיום, הנתון עומד על פחות מ-10%. תחזית נוספת של IDC צופה שעד 2024 יהיה זינוק של 800% במספר היישומים הפרוסים באתרי הקצה. ארגונים בענפים שונים משתמשים במחשוב קצה כדי לפרוס יישומים רגישים להשהיה (Latency), לא רק כדי לספק את חוויית היישומים הטובה ביותר עבור המשתמשים, אלא גם על מנת לקבל החלטות מהירות ומבוססות נתונים עבור העסק שלהם.

כאשר יש דרישה גוברת לפעילות של יישומים במיקומים מרוחקים, ארגונים זקוקים לכלים שלא רק מאפשרים להם פריסה פשוטה יותר בקצה, אלא גם נותנים ניהול מותאם של היישומים הללו. העדכונים האחרונים ב-Red Hat OpenShift 4.9 וב- Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes 2.4 מספקים לארגונים את יכולות הגמישות והניהול הדרושות כדי לפרוס עומסי עבודה לפי הצורך.

יכולות קוברנטיס מלאות עבור הפריסות הקטנות ביותר

כשארגונים מנצלים את יתרונות מחשוב הקצה, הריחוק הפיזי של אתרי הקצה יכול לגרום לאתגרים עבור ארכיטקטים, שצריכים לפרוס חומרה בחללים מוגבלים או במקומות בהם חיבוריות הרשת עלולה להיות מקוטעת. השיפורים ב-Red Hat OpenShift 4.9, פלטפורמת הקוברנטיס הארגונית המובילה בתעשייה, מספקים למשתמשים חוויה רציפה יותר בכל האתרים שלהם, ללא קשר להיקף הפריסה.

פלטפורמת Red Hat OpenShift 4.9 מתאפשרת כיום על שרת בודד (לאתרים עם מגבלות מקום וחשמל), וכן היא כוללת את אפשרות הטופולוגיה עם אשכולות של שלושה שרתים. OpenShift בעל שרת בודד מספק עצמאות תפעולית עבור אתרי קצה, היות שאין תלות ברמת בקרת קוברנטיס מרכזית – מה שמקל על אתרי קצה שעלולים לחוות בעיות בחיבוריות, כמו תחנות בסיס מרוחקות או מתקני ייצור.

נהלו את Red Hat OpenShift מכל מקום

פריסות קצה יכולות להתפרש על פני מאות ועד אלפי אשכולות של קוברנטיס, ולעתים צריך לנהל אותן במיקומים שבהם יש צוות IT קטן או ללא צוות כלל. Red Hat Advanced Cluster Management מספק תצוגה קבועה אחת ממיקומי קצה למרכזי נתונים וסביבות ענן – מה שמאפשר לארגונים ניהול עקבי יותר לאורך אתרים ואשכולות מבלי הצורך בחיבור קבוע בין Red Hat Advanced Cluster Management ואתר הקצה.

הגרסה העדכנית של Red Hat Advanced Cluster Management מספקת יכולות ניהול מלאות עבור מערך היישומים המלא של הארגון, כולל ב-OpenShift בעל צומת אחד, צמתים עבור עובדים מרוחקים ואשכולות של שלושה צמתים – מה שמסייע להקל על תפעול וניהול ארכיטקטורה מותאמת.

בת אל אסף-וולצ'ק, ארכיטקטית פתרונות למגזר הפיננסי ברד-האט, אמרה כי "מחשוב הקצה משנה באופן מהותי את הדרך שבה עסקים משתמשים ומתקשרים עם נתונים. מרחב הדטה והיישומים יצא ממרכזי המחשוב אל הקצוות – הנתונים ייווצרו ויעובדו שם. מקרי השימוש, דוגמת רכבים אוטונומיים, רחפנים, רובוטים וערים חכמות, גדלים באופן אקספוננציאלי, ויש צורך חיוני לשמור על עקביות הביצועים כדי לנהל את עומסי העבודה והתשתית המבוזרים. היכולות החדשות של Red Hat OpenShift ו-Red Hat Advanced Cluster Management מסייעות להרחיב אף יותר את היכולות של הענן ההיברידי הפתוח – מה שמספק בסיס משותף לחדשנות עסקית, שמתחילה במרכזי הנתונים של הלקוח וממשיכה עד לעומק מחשוב הקצה".

 

אירועים קרובים