תוכן שיווקי
חוגגים חדשנות

עם פתיחת הענן הציבורי ה-1 בישראל: לקוחות משתפים בחדשנות עם אורקל

07/12/2021 09:00
האירוע של אורקל - ביום ב' הקרוב.

אורקל תציין את פתיחת אזור הענן המקומי שלה – הענן הציבורי הראשון של ספקית גלובלית בישראל – באירוע החדשנות Oracle Cloud Innovation Event, שיתקיים ב-13 בדצמבר, יום ב' הקרוב, באולם האירועים East בתל אביב.

האירוע ייערך בקונספט של סיפורי לקוחות, מבכירי התעשייה המקומית, שישתפו מניסיונם כיצד הענן של אורקל מסייע להם להאיץ תהליכים ולקדם את העסקים בארגוניהם. זאת, תוך שהוא מספק מענה הוליסטי להיבטים של חדשנות, אבטחת מידע, שיפור ביצועים וחיסכון בעלויות. לצד הלקוחות, ישתתפו בכינוס מומחי אורקל, שיציגו את מגוון האפשרויות לעבוד על הענן הציבורי הישראלי, עם כל החדשנות שהוא מאפשר – והכול באופן המאובטח ביותר, תוך שמירה על פרטיות המידע ומבלי להוציא אותו מחוץ לגבולות ישראל.

אורקל היא ספקית הענן הראשונה שמעמידה לרשות ארגונים ציבוריים ופרטיים בכל רחבי הארץ ענן ייעודי לשימושם הבלעדי, שמספק שירותי ענן מתקדמים לצד אבטחת מידע ברמה חסרת תקדים. אזור הענן החדש שוכן בדטה סנטר תת קרקעי מאובטח במיוחד בירושלים, בעומק של 50 מטרים מתחת לפני האדמה – יתרון ייחודי, שמספק הגנה על המידע של הלקוחות גם מפני מתקפות פיזיות, דוגמת מתקפות טילים.

מיהם הלקוחות שישתפו מהניסיון שלהם?

את האירוע יפתח ערן פייגנבאום, מנכ"ל אורקל ישראל ולשעבר מנהל אבטחת מידע ראשי בענן באורקל העולמית. פייגנבאום ירחיב על בשורת הענן שאורקל מביאה לישראל ועל המשמעות של ענן ציבורי מקומי – החל בשינוי כללי המשחק בזירת ה-IT הישראלית, דרך תנופה גדולה לחדשנות, בעיקר לארגונים שהיו מנועים משימוש בענן מחוץ לגבולות המדינה, ועד להשלכות הענן המקומי על הכלכלה הישראלית בכלל.

בין הלקוחות הישראליים שישתפו בסיפורי חדשנות בתחומי התשתית כשירות (IaaS), פלטפורמה כשירות (PaaS) ותוכנה כשירות (SaaS) יהיו נציגי סרגון, ווייס-ספין (VoiceSpin), ויצ"ו, 888, נגה ניהול מערכת חשמל, Wix והמרכז הרפואי שערי צדק – הראשון שפתח אתר גיבוי בענן אורקל בירושלים על מנת להתמודד עם איומי סייבר. בין הסיפורים המקומיים ישולבו גם סיפורי חדשנות בולטים של לקוחות אורקל בחו"ל.

הדטה סנטר של אורקל בירושלים.

הדטה סנטר של אורקל בירושלים. צילום: עזרא לוי

בנוסף לחדשנות, יושם באירוע דגש על גישת האבטחה המחמירה של ענן אורקל (OCI – Oracle Cloud Infrastructure). לקוחות ישראליים יכולים מעתה ליהנות מאבטחת הסייבר המוגברת שמספקת הרשת של OCI ומתכונות האבטחה המובנות בה. הדטה סנטר הישראלי של ענן אורקל מתוכנן בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה והוא בין המאובטחים ביותר במזרח התיכון.

יתרון נוסף הוא האפשרות עבור ארגונים הכפופים לרגולציה להשאיר את הדטה הרגיש בתוך גבולות מדינת ישראל. זאת, בין היתר, כדי למנוע מממשלות זרות גישה חוקית למידע רגיש של אזרחים ישראלים.

רוצים לשמוע עוד? לפרטים נוספים ולהרשמה לאירוע לחצו כאן.

אירועים קרובים