תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » וריטאס משיקה בישראל את שירות הגנת המידע בענן הרחב בעולם

תוכן שיווקי


עופר אזולאי, מנהל פעילות וריטאס בישראל. צילום: יואל כורש

לקראת הכנס השנתי של וריטאס, Conquer Every Cloud, ב-23 וב-24 בפברואר

וריטאס משיקה בישראל את שירות הגנת המידע בענן הרחב בעולם

בין החידושים הבולטים: הרחבת מגוון שירתי הניהול וגיבוי המידע כשירות - BaaS, באמצעות רכישת החברה המובילה בתחום, HubStor, לצד גמישות יישום באמצעות מודל Hyper Converged, כחלק מגרסת Veritas NetBackup 9.0 החדשה

פורסם ב-17 בפברואר 2021
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

וריטאס, מובילה עולמית בתחום הניהול וההגנה על המידע, הודיעה על שני חידושים משמעותיים בפלטפורמת ה-Enterprise Data Services שלה:

החידוש הראשון הוא רכישת HubStor – חברה מובילה בעולם לשירותי גיבוי בענן, המאפשרת לוריטאס להציע ללקוחותיה מגוון שירותי ניהול וגיבוי מידע כשירות (BaaS) לגיבוי ושחזור של כל רוחב הפעילות של הארגון בענן במודל עלות גמיש ובמבנה שמבטיח לכל משתמש, קטן כגדול, גישה למלוא עוצמת השירותים והפיצ'רים.

לצד רכישה זו, וריטאס השיקה את גרסת 9.0 של נוצר הדגל שלה, Veritas NetBackup, שמציגה יכולת ייחודית בשוק לספק פתרון במודל Hyper Converged, שבו ללקוח יש אפשרות בחירה בין יישום תצורת Scale-Out או Scale-Up על גבי חומרה ייעודית.

באופן זה, וריטאס מרחיבה את יכולות השליטה של הלקוחות שלה במידע שלהם במגוון סוגי סביבות (מקומית, וירטואלית וענן) או בסביבות מרובות עננים, תוך מתן יכולות גמישות, סקלביליות וניהול מתקדמות ומאובטחות.

החידושים יוצגו בפעם הראשונה בכנס השנתי של החברה – Conquer Every Cloud, שיתקיים אונליין בשבוע הבא, בתאריכים 23 ו-24 בפברואר.

רכישת HubStor והשקת Veritas NetBackup 9 מבססות את מעמדה של וריטאס כמובילה בתחומי ההגנה והניהול של המידע בסביבות מרובות עננים. פלטפורמת ה-Enterprise Data Services של החברה תומכת ביותר מ-800 מקורות נתונים שונים, מעל 100 מערכות הפעלה ותשתיות וירטואליות שונות, יותר מ-1,400 יעדי אחסון ומעל 60 פלטפורמות ענן שונות.

רכישת HubStor

הפלטפורמה של HubStor פותחה על מנת לתת מענה לכמה מהחסמים הגדולים ביותר של הגנה על מידע בענן. הרכישה שלה מאפשרת לוריטאס לתת את ההגנה הרחבה ביותר הקיימת כיום למגוון יישומים מבוססי תוכנה כשירות (SaaS), כולל Microsoft 365, Slack ו-Google Drive. הפלטפורמה של HubStor בנויה על תשתית API-first מודרנית, המאפשרת שילוב חלק עם פלטפורמת ה-Enterprise Data Services כדי לפשט פעולות ולהפחית סיכון, כחלק מאסטרטגיית הגנת נתונים הוליסטית.

בין הפיצ׳רים המובילים בפתרון ניתן למצוא:

  • תמיכה במגוון רחב של סביבות ענן (IaaS, SaaS, PaaS ואתרי אחסון דטה מרכזיים) באמצעות פתרון יחיד.
  • שחזור נתונים גרנולריים באמצעות פורטל שירות עצמי פשוט המיועד למשתמשי קצה.
  • גילוי תובנות מתקדמות על סביבת הגיבוי.

עופר אזולאי, מנכ"ל וריטאס ישראל, אמר כי "מעט מדי חברות מבינות שהאחריות ליישום מדיניות הגנת הנתונים בעת השימוש ביישומי SaaS היא שלהן בלבד, אף על פי שכיום, יותר מאי פעם, ארגונים מאמצים אסטרטגיה מרובת עננים ומסתמכים על שירותי ענן כמו Microsoft 365, Slack ו-Google Drive. אנחנו כבר מתחילים לראות את ההשלכות של איומי סייבר באופן כללי ומתקפות כופר בפרט, במיוחד כאשר אנחנו מנהלים סביבת ענן דינמית, שבה יש צורך תמידי לשמור על הגנה על המידע וזמינות שירותים. ארכיטקטורה אחידה ועקבית עבור כלל סוגי התשתיות בארגון הינה קריטית להורדת העלויות ולהקטנת הסיכון".

לפרטים נוספים ולהרשמה לאירוע לחצו כאן.

וריטאס משיקה בישראל את שירות הגנת המידע בענן הרחב בעולם Reviewed by on . וריטאס, מובילה עולמית בתחום הניהול וההגנה על המידע, הודיעה על שני חידושים משמעותיים בפלטפורמת ה-Enterprise Data Services שלה: החידוש הראשון הוא רכישת HubStor - וריטאס, מובילה עולמית בתחום הניהול וההגנה על המידע, הודיעה על שני חידושים משמעותיים בפלטפורמת ה-Enterprise Data Services שלה: החידוש הראשון הוא רכישת HubStor - Rating: 0

הגיבו