תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » F5 מציגה: פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן

תוכן שיווקי


F5

לקראת אירוע F5 Solution Day 2021, ב-9 בפברואר

F5 מציגה: פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן

פתרונות אלו יאפשרו לספקים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות ● BIG-IP Service Proxy for Kubernetes ו-Carrier-Grade Aspen Mesh עוזרים לגשר על רשתות 4G ו-5G תוך הפקת רווח מיכולות חדשות

פורסם ב-28 בינואר 2021
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת F5 מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (ר"ת BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

המעבר לליבת 5G מבוססת ענן מייצג עבור ספקי שירותים שינוי בארכיטקטורה, הממנף גישה מבוססת מיקרו-שירותים ופלטפורמת Kubernetes סטנדרטית. ככאלה, שירותי ליבה 5G מבוססי ענן יצטרכו להתקיים יחד ולשתף פעולה עם פרוטוקולי איתות של 3G ו-4G, וכן עם יישומים, מערכות חיוב, מדיניות ותשתית.

פתרונות 5G חדשים

פתרונות BIG-IP SPK ו-Carrier-Grade Aspen Mesh הם ההצעות הראשונות בפורטפוליו 5G, שיאיצו את המהפך הדיגיטלי עבור ספקי השירותים ולקוחותיהם.

פתרונות חדשים אלה מאפשרים לספקי שירותים לפרוס בקלות תשתית ליבה 5G מבוססת ענן, ולהגדיל את פעולתם של אלפי מיקרו-שירותים ופונקציות רשת 5G מבוססות קונטיינרים (CNFs).

פתרונות BIG-IP SPK ו-Carrier-grade Aspen Mesh, הבנויים על ארכיטקטורה מבוססת שירות ליבת 5G, מאפשרים תמיכה בעומסי עבודה של 5G לצד עומסי עבודה קיימים של 4G, עם אלסטיות רשת ויישום של ניהול תעבורה גרנולרי, אבטחה ומדיניות גישה לתעבורה, ביציאה ממנה ובין Kubernetes clusters (אשכולות). עם תמיכה מרובת פרוטוקולים, ספקי השירותים יכולים להמשיך לייצר רווחים בצורה חלקה מתעבורת רשת 4G, תוך כדי מעבר ל-5G.

פתרון ה-BIG-IP Service Proxy for Kubernetes משתמש באלמנטים או דפוסים חוזרים ב-Kubernetes, כדי להביא יכולות טלקום לסביבת Kubernetes, ומספק ביצועים ואבטחה ההכרחיים לפריסת 5G מבוססת ענן. יכולות BIG-IP SPK כוללות:

  • תמיכה רחבה בפרוטוקולי איתות של 4G ו-5G, כולל Diameter, SIP, SCTP, GTP ו-HTTP/2, המאפשרת לספקי שירותים לעבור ל-5G תוך שמירה על שירותי 4G קיימים, לקוחות ומערכות חיוב.
  • פרוקסי מאובטח לפי שירות ופיירוול ל-Kubernetes cluster, כדי לספק שליטה והגנה על תעבורה בין  clusters, הזורמת לתוך ומחוצה לשירותי הליבה של 5G.
  • גילוי שירותים אוטומטיים של Kubernetes וקונפיגורציית מדיניות, כדי להפחית מורכבות ולהגביר יעילות עבור צוותי תפעול הרשת.

פתרון Carrier-Grade Aspen Mesh מספק יכולת הבחנה, אבטחה ושליטה על תעבורה הזורמת בתוך Kubernetes clusters. מכיוון שהוא ממוקם ללא תלות ב-CNFs, ה-Aspen Mesh מציע לספקי שירותים:

  • גישה עקבית להצפנה ואימות של תעבורת HTTP/2 ו-TCP בין פונקציות רשת מרובות ספקים ומרובות אתרים, הבנויה על פי שיטות TLS הדדיות החזקות ביותר, קשורה ליישות מוסמכת (Certificate Authority) ברמת carrier-grade ותואמת 3GPP.
  • נראות תעבורה מקיפה בקרב CNFs, המבטיחה הכנסות ונראות לנתונים הדרושים להפקת רווח מ-5G באמצעות מערכות חיוב קיימות.
  • תכונות נוספות, הכוללות יכולות packet capture של Kubernetes עם Aspen Mesh Packet Inspector, לפתרון בעיות מתקדם ועמידה בדרישות כדין.

מחויבות לחדשנות 5G

F5 הודיעה גם כי הצטרפה למעבדת 5G Open Innovation Lab (או בשמה המקוצר 5GOILab) כשותפה Corporate. ה-5GOILab היא אקוסיסטם עולמי של ארגוני אנטרפרייז, אקדמיה ומוסדות ממשלתיים, העובדים יחד עם חברות סטארט-אפ בשלב מוקדם ומאוחר יותר, על מנת לתמרץ את הפיתוח של יכולות 5G וקטגוריות שוק חדשות. 

F5 מחויבת לחדשנות ותמנף את ניסיונה העשיר בניהול תעבורת רשתות טלקום, שירותי אבטחת יישומים ומחשוב ענן, כדי לסייע לאקדמיה ולאקוסיסטם של המעבדה לפתח, לבדוק ולפרוס פתרונות 5G חדשניים, תוך האצת האימוץ בשוק.

העברת יישומים מודרנית בקנה המידה הדרוש

F5 התפתחה במהירות במהלך השנים האחרונות, ומציעה את סט הטכנולוגיות הרחב ביותר לאבטחה והעברת יישומים ללקוחותיה מקרב הארגונים הגדולים בעולם – מפעלים, נותני שירותים, מוסדות פיננסיים וחינוכיים, ארגונים ממשלתיים ומותגים.

פתרונות BIG-IP SPK ו-Carrier-Grade Aspen Mesh הם חלק מפורטפוליו מקיף של פתרונות F5 המאפשרים ללקוחות לפרוס יישומים מודרניים ואדפטיביים כדי לענות על הדרישות הגוברות בעולם הדיגיטלי של ימינו.

F5 מציגה: פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן Reviewed by on . חברת F5 מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (ר"ת BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות חברת F5 מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (ר"ת BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות Rating: 0

הגיבו