תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: עמית דובר

תוכן שיווקי


עמית דובר, מנהל חטיבת התוכנה ומשנה למנכ"ל קבוצת יעל. צילום: יח"צ

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: עמית דובר

פורסם ב-3 בינואר 2021
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר על שם שלמה טירן ז"ל – קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחרה בכל שנה בתחרות הספורט האתגרי טאף מאדר, ומתרימה כסף למען עמותת גדולים מהחיים. העמותה מסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, בין היתר באמצעות "גני חלומות" שהיא מקימה.

הנבחרת, המתגבשת בימים אלה, היא השישית במספר שתשתתף בתחרות, שמתקיימת בדרך כלל בבריטניה. השנה לא ברור עדיין היכן בדיוק היא תיערך, והכול תלוי כמובן בקורונה, אולם על הפרק עומדות סקוטלנד, לונדון ויעד מחוץ לממלכה – חברתנו החדשה מאיחוד האמירויות, אבו דאבי.

כך או כך, את הנבחרת הישראלית מפיקה אנשים ומחשבים, בניצוחה של נטלי גבאי, סמנכ"לית השיווק. קפטן הנבחרת הוא אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, והגזבר שלה הוא יגאל פדאל, סמנכ"ל טכנולוגיות המידע של נשר תעשיות מלט, שיפעל להשגת התרומות (שהמארגנים מקווים שישברו שיא ויגיעו ליותר משני מיליון שקלים), יחד עם טל נתנוביץ', סמנכ"ל בקרה, תפעול ומערכות מידע בשיכון ובינוי – סולל בונה.

בסדרת כתבות זו אנחנו מביאים לכם בכל פעם פרטים מעניינים על אחד ממשתתפי הנבחרת.

עמית דובר

ספר על עיסוקי/הישגיך.
"משנה למנכ"ל ומנהל את חטיבת התוכנה בקבוצת יעל. ההישג הכי חשוב הוא שאנו מצליחים להגשים את חזון חטיבת התוכנה ביעל "מקסימום פתרון במינימום קידוד" – התמקדות בפתרון בעל ערך עסקי ללקוח, ולא בכמות שורות הקוד".

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?
"השתתפתי בפעילות טאף מאדר למען גדולים מהחיים 2020. מעבר לכך אנו משמשים כמשפחה אומנה לכלבים דרך עמותת אס.או.אס".

למה אתה רוצה להיות בנבחרת?
"תרומה לגוף ולנשמה. עשייה חברתית חשובה במסגרת מתאימה".

מה הזיקה שלך לספורט אם בכלל?
"מכון כושר (כשעוד היה אפשר) וריצה במסגרת הטאף".

מה הם תחביביך?
"טיולים, מוסיקה, כלבים, טכנולוגיה".

קצת על משפחתך ומה יגידו על השתתפותך בנבחרת?
"נשוי למירית, אבא למאיה ודן ולשני כלבים חמודים: ג'יין וטוני. כולם מפרגנים ומזדהים עם העשיה של הנבחרת ושותפים לחוויה".

מה למדת? השכלתך? ומה למדת בחיים?
"תואר בהנדסת חשמל, תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות יתרה. בחיים למדתי בעיקר להיות ישר ושלם תמיד עם מה שאני עושה – עוזר לישון טוב בלילה".

מה רוב האנשים לא יודעים עליך?
"שאני ואשתי עושים הסמכה מקצועית לאילוף כלבים".

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: עמית דובר Reviewed by on . אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר על שם שלמה טירן ז"ל - קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחר אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר על שם שלמה טירן ז"ל - קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחר Rating: 0

הגיבו