תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » VMware Workspace ONE – מכל מכשיר, בכל זמן ובכל מקום

תוכן שיווקי


משה טייטלבוים, מנהל פתרונות VMware בקומפיוטר סי-דאטה. צילום פרטי

לקראת כנס vForum 2020, ב-1 בדצמבר

VMware Workspace ONE – מכל מכשיר, בכל זמן ובכל מקום

פורסם ב-19 בנובמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: משה טייטלבוים, מנהל מוצרי VMware בקומפיוטר סי-דאטה.

VMware Workspace ONE הוא פתרון שמאפשר לארגונים למקסם את תפוקת העובדים על ידי אספקת סביבת עבודה דיגיטלית, מנוהלת, מאובטחת וקלה לשימוש. באמצעות פתרון זה, עובדי החברה מקבלים גישה נוחה לאפליקציות שלהם – מכל מכשיר, בכל זמן ובכל מקום.

השאיפה למתן חוויית עבודה אידיאלית, קלה ובטוחה, שתורמת להעצמת העובדים, וההסתכלות על החוויה מעיני העובד על מנת להבטיח נוחות וקלות ממומשות גם בתרבות הארגונית של החברה שבה אני עובד – קומפיוטר סי דאטה, שהינה חברת הפצה מובילה למוצרי מחשוב בישראל. אותה שאיפה לחוויה פשוטה ויעילה ניצבת גם בבסיס הקשר השוטף והשירות שהחברה מעניקה ללקוחותיה.

התקופה שבה אנחנו נמצאים מחייבת חשיבה מחודשת ודרכי פעולה ייחודיות, באופן חוצה מגזרים. עם פרוץ מגיפת הקורונה, חברות רבות נדרשו ונדרשות לתמוך בעבודה מהבית בהיקף מסיבי – דבר שמצריך פתרונות מתאימים, המאפשרים גישה מרחוק בצורה מהירה, מאובטחת, מהימנה ונוחה. צורך זה העלה עימו אתגרים אופרטיביים, עסקיים וטכנולוגיים.

כיצד מתבטאים שינויי החשיבה? איך VMware Workspace ONE מסייע לתת מענה לאתגרים הרבים? הנה כמה מחשבות בנושא:

  • כיום, התוכן, הגישה אליו ואבטחתו חשובים יותר מאשר סוג ותקינות המכשיר שדרכו צורך העובד את המידע. ניהול נכון של סביבת העבודה מבטל את התלות במכשיר ספציפי ומאפשר גישה מכל מכשיר אחר, במידת הצורך.
  • הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לקבל את התוכן שהם זקוקים לו בכל מקום וזמן.על גבי הצג יופיעו, בהתאם להגדרות הגישה שקבע הארגון, כל היישומים שאותם המשתמש צורך.כך, איש הכספים תראה את האפליקציות הרלוונטיות לה ואף תוכל לבצע התאמות של מה שהיא רואה, בכפוף להרשאות שהארגון מאפשר, איש המכירות יראה את כלי המכירה והעבודה הרלוונטים אליו, וכך לגבי כל עובד מכל מחלקה בארגון.
  • הפלטפורמה מאפשרת חוויה אחידה וחלקה, החל משלב הגיוס – עובדים חדשים בתהליכי Onboarding.
  • כל העבודה מתבצעת בצורה מאובטחת וידידותית למשתמש. הגישה לאפליקציות מתבצעת ללא צורך בסיסמה בכל פעם שהעובד מבצע Log in, אלא בעזרת מנגנון הזדהות חכם ואחיד, שמובנה בתוך הפלטפורמה.

החלטתם ליישם את הפלטפורה או שאתם מתעניינים בכך? הנה כמה שאלות שכנראה ישאלו אתכם או שתשאלו את עצמכם – והתשובות להן:

האם להקים שרתים יעודים לפתרון בתוך הארגון (און-פרמיס) או לצרוך אותו מתוך ענן (SaaS)?
המענה לשאלה זו תלוי בכפות המאזניים: שליטה מלאה בניהול הפלטפורמה, נשיאה בעלות כלל הפתרון, כולל רכיבי החומרה וכדומה (און-פרמיס), אל מול מודל פיננסי גמיש של פלטפורמה המנוהלת עבורכם בצורה מיטבית (ענן).

מהי כמות המשתמשים והמחלקות שיצרכו את האפליקציות והתכנים באמצעות הפלטפורמה?
האידיאל הוא ליהנות מיתרונות הפלטפורמה עבור כלל הארגון. עם זאת, ניתן להתחיל עם סביבה מסוימת ולהתרחב בהדרגה.

אילו מיכולות המערכת נדרשות לארגון?
יש מספר רמות רישוי (הנפוצות ביותר נקראות Advanced ו-Enterprise), ובפני הארגון עומדת הגמישות לבחור ברמה המתאימה ביותר, בהתאם לדרישה ולתקציב.

האם לבצע רישוי על פי משתמש או מכשיר?
ישנה גמישות במבנה הרישוי, שמאפשרת להתאים לארגון את שיטת הרישוי האפקטיבית ביותר.

מהם היתרונות?

יתרונות המערכת כוללים:

חוויית עובד פרודקטיבית החל משלב התחלת העבודה – העצמת העובדים והתפוקה, עם חוויה מותאמת אישית מהיום הראשון.

ניהול אחיד של כלל מכשירי הקצה והאפליקציות – ניהול חכם וקל, פריסת אפליקציות לכל מכשיר, בין אם הוא מובייל, דסקטופים (כולל windows ו-MacOS) או מכשיר אחר, למשל Rugged device.

בקרת גישה לרשת, ניהול גישת זהויות ואכיפת מדיניות – מאפשרים הגנה על המידע הרגיש של הארגון.

גישה מאובטחת ופשוטה ליישומים – כניסה יחידה ומאובטחת דרך כל מכשיר, באמצעות קטלוג אפליקציות דינמי, שמוגדר לפי רמת המשתמש.

לסיכום, הכרח המציאות מייצר אילוצים ועם זאת, גישה מאובטחת מרחוק היאלא צורך חדש. בעזרת פלטפורמת Workspace ONE, ארגונים רבים כבר נהנים מחוויית עבודה יעילה, מאובטחת ופרודוקטיבית – הן של משתמשי הקצה והן של הארגון ומנהליו.

להרשמה לאירוע ה-vForum לחצו כאן.

VMware Workspace ONE – מכל מכשיר, בכל זמן ובכל מקום Reviewed by on . כתב: משה טייטלבוים, מנהל מוצרי VMware בקומפיוטר סי-דאטה. VMware Workspace ONE הוא פתרון שמאפשר לארגונים למקסם את תפוקת העובדים על ידי אספקת סביבת עבודה דיגיטלית כתב: משה טייטלבוים, מנהל מוצרי VMware בקומפיוטר סי-דאטה. VMware Workspace ONE הוא פתרון שמאפשר לארגונים למקסם את תפוקת העובדים על ידי אספקת סביבת עבודה דיגיטלית Rating: 0

הגיבו