תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » רק מחצית מהארגונים מוכנים להגנת הנתונים בעידן הפוסט קורונה

תוכן שיווקי


סינולוג'י

לקראת Synology Virtual Event, ביום ד', ה-2 בדצמבר

רק מחצית מהארגונים מוכנים להגנת הנתונים בעידן הפוסט קורונה

פורסם ב-18 בנובמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: הילל יוסף.

מקבלי ההחלטות בארגונים מכפילים את השקעותיהם בטכנולוגיות דיגיטליות: 97% מהם דיווחו כי משבר הקורונה האיץ את אסטרטגיות השינוי הדיגיטלי שלהם – כך לפי מחקרים שונים. בתקופת הקורונה, ארגונים מסורתיים עברו לאי-קומרס כעסק העיקרי שלהם ובתי הספר הפכו לחלוטין לדיגיטליים בשל הלמידה מרחוק. היוזמות הללו הביאו לייצור של נתונים דיגיטליים רבים.

בעוד אימוץ הדיגיטלי באופן מואץ טומן בחובו הבטחה עצומה לארגונים במגזרים השונים, הדבר גם מגדיל את מספר נקודות התורפה שארגונים עלולים להיות חשופים אליהם למתקפות מצד גורמי האיום. כך, בשנה החולפת חל גידול משמעותי במתקפות הכופרה. אלא שתשלום דמי הכופר להאקרים שנעלו את מחשבי הקורבנות לא מבטיח שהנתונים ישובו שלמים כבעבר. לכן, המענה הטוב ביותר לאיומים ולצורך בהגנת הנתונים הוא לבנות אסטרטגיית גיבוי מגובשת, כדי להבטיח שהעסק יוכל לחזור למצב נורמלי במקרה של מתקפת כופרה, או אירוע אסוני שיביא לאובדן נתונים.

במחקר של ביט גלאס (Bitglass), כ-41% מהארגונים הודו שאין להם תשתית IT שתהיה מוכנה לתפקד בעידן הפוסט קורונה. מחצית מהארגונים הצביעו על מציאת הציוד והפתרון המתאימים להם כמכשול הגדול ביותר עבורם.

מנהלים עסקיים, כמו גם מנמ"רים, מתמודדים לעיתים קרובות עם הדילמה איזה ציוד מתוכנן להטמיע בסביבת ה-IT שלהם, תוך לחץ להוכיח החזר השקעה. זאת, בשל משאבים מוגבלים שיש לארגון שלהם. עלויות כוח האדם והרישוי נחשבות לשתי נקודות הכאב הגדולות ביותר בכל הנוגע ליישום פרויקטים בעולם הגיבוי. מחקרים העלו שארגונים משתמשים בממוצע של 4.1 פתרונות גיבוי. כלומר, מנהלי IT צריכים להשקיע זמן ומאמץ מוגזמים כדי להתאים בין המערכות שלהם לפתרונות שונים שניתנים על ידי ספקים שונים. יתר על כן, עלויות דמי הרישוי והתחזוקה הניתנים על ידי ספקים נפרדים עלולות לגרום להוצאה ניכרת.

Synology Active Backup Suite הוא פתרון שמייעל את ההשקעה של חברות בצורה הטובה ביותר, על ידי כך שהוא מקל על כאבי הראש הללו. הבה נבחן מקרוב את מרכיבי המפתח שהופכים את Active Backup Suite לפתרון הגיבוי האידיאלי לעסקים.

ניהול מרכזי מקל על הפריסה

פתרון ה-Synology Active Backup נבנה בצורה מושלמת עבור סביבת ה-IT העסקית הקיימת, על ידי שילובו במערכות הקיימות ובארכיטקטורות הרשת. הוא תומך ומאגד משימות גיבוי עבור פרוטוקולים ופלטפורמות הנפוצים ביותר, בסביבות VMware, מיקרוסופט וגוגל.

גרף I. גיבוי אקטיבי מרכז את משימות הגיבוי עבור סביבה וירטואלית, פיזית ו-SaaS

גרף 1: גיבוי אקטיבי מרכז את משימות הגיבוי עבור סביבה וירטואלית, פיזית ו-SaaS

עם מערכת הניהול הפשוטה והמרכזית הזו, מנהלי ה-IT כבר לא צריכים לדאוג לעדכונים האחרונים, והם גם לא צריכים ללהטט כל הזמן בין חלונות שונים בעת פיקוח על משימות הגיבוי.

כך, לדוגמה, אונסק"ו. מדובר בארגון בינלאומי עם 70 משרדי שטח הפרושים ברחבי העולם. הארגון רצה לתקנן את מערך פתרונות ה-IT שלו וחיפש פתרון אמין, מאובטח וקל לפריסה, שיכול לעבוד בצורה חלקה עם התשתית הקיימת שלו. לאחר בחינת הפתרון של סינולוג'י, אנשי אונסק"ו הבינו שהוא עונה ומתאים לצרכים המרובים שלהם ושהוא זול משמעותית בהשוואה לפתרונות אחרים. אונסק"ו מינפה את פתרון Synology NAS לטובת גיבוי של 50 מחשבים ושרתים. באמצעות Active Backup for Business, הם יכולים כעת לרכז ולנהל את כל משימות הגיבוי שלהם במורה פשוטה ממקום מרכזי אחד. כך, הארגון פועל כעת באמצעות פתרון אמין ומאובטח לניהול הנתונים שלו בכל רחבי העולם.

למקסם את יעילות האחסון

בעוד שגיבויים נוספים עשויים להוביל לאתגרים הכרוכים בנפח האחסון, כאשר הנתונים ממשיכים לגדול – הרי שסינולוג'י מציעה את פתרון הגיבוי שלה, כשהוא כולל בתוכו טכנולוגיית מניעת כפילויות (דה-דופליקציה), שעשויה לעזור להפחית את צריכת האחסון.

כך, למשל, שיסיידו (Shiseido) מטייוואן הטמיעה את הפתרון של סינולוג'י לצורך גיבוי הנתונים הנמצאים בשולחנות העבודה של 500 עובדי החברה. מדובר בגיבוי של נתונים משתנים על בסיס יומי, בנפח של עד 600 ג'יגה-בייט. טכנולוגיית הדה-דופליקציה של סינולוג'י סייעה ביעילות למחוק נתונים כפולים ולחסוך 52% משטח האחסון. כך, הפתרון הביא לצמצום האחסון מ-58 ל-28 טרה-בייט על השרת שלה.

גרף 2: כך שיסיידו מינפה את פתרון הגיבוי של סינולוג'י למחשבים אישיים ולשרתי VMware

גרף 2: כך שיסיידו מינפה את פתרון הגיבוי של סינולוג'י למחשבים אישיים ולשרתי VMware

Synology Active Backup for Business מאפשר לארגונים להפחית משמעותית את זמן הגיבוי ולשפר את יעילות השימוש באחסון תוך השגת הגנה מלאה על נתונים.

עלות בעלות כוללת נמוכה

כיום, חברות רבות נוטות לרכוש את שרתי האחסון ואת תוכנת הגיבוי בנפרד, בעת הגדרת תשתית ה-IT שלהן. מלבד רכישת חומרה ותוכנה נפרדות, עלויות תחזוקה ארוכות טווח ודמי רישוי חוזרים עלולים לגרום לעלות בעלות כוללת (TCO) גבוהה. באמצעות Synology NAS ו-Active Backup Suite ניתן להשלים בצורה שקופה וחלקה גיבוי משולב חומרה ותוכנה, על ידי התקן גיבוי ושחזור משולב – ללא דמי רישוי. כך, הפתרון מרכז את ניהול הנתונים של הארגון ומייעל את הרכישה, הפריסה והתמיכה הטכנית.

לסיכום, פתרון גיבוי מאוחד, שעונה על הדרישות של ארגונים, מומלץ ביותר לטובת המשכיות עסקית בעידן הפוסט קורונה. Active Backup Suite של סינולוג'י הוא פתרון גיבוי משולב ומודרני, שיועיל לעסקים המוגבלים בתקציב, בעלות חומרה חד פעמית בלבד. עם רכישה חד פעמית ותמיכה חד פעמית, הפתרון לא רק מקטין את משך ההטמעה ועלויות הפתרון, אלא גם מאפשר למשתמשי הקצה מאמץ מועט לניהול ושיפור של עקומת הלמידה.

סינולוג'י נמצאת בחזית ניהול הנתונים, מחדשת ומסתגלת לטכנולוגיות המתפתחות כל הזמן, וממשיכה להביא אפשרויות חדשות לשולחן. אלה כוללות פתרונות לאחסון נתונים ולגיבוי, לצד שיתוף קבצים, ניהול וידיאו ותשתית רשת – כאשר הכול תוכנן מתוך מטרה אחת: בניית פלטפורמה מרכזית על מנת לפשט את ניהול ה-IT, תוך הנעת טרנספורמציה דיגיטלית לעסקים ברחבי העולם.

הצטרפו לאירוע הווירטואלי שיתקיים ב-2 בדצמבר, על מנת ללמוד עוד על פתרונות סינולוג'י לנורמלי החדש. הירשמו עכשיו.

כדי ללמוד עוד על Active Backup Suite בבקשה בקרו כאן או צפו בווידיאו.

לשאלות על המוצר של סינולוג'י בבקשה בקרו כאן.

לשותפויות עסקיות עם סינולוג'י נא לחצו כאן.

רק מחצית מהארגונים מוכנים להגנת הנתונים בעידן הפוסט קורונה Reviewed by on . כתב: הילל יוסף. מקבלי ההחלטות בארגונים מכפילים את השקעותיהם בטכנולוגיות דיגיטליות: 97% מהם דיווחו כי משבר הקורונה האיץ את אסטרטגיות השינוי הדיגיטלי שלהם - כך לפ כתב: הילל יוסף. מקבלי ההחלטות בארגונים מכפילים את השקעותיהם בטכנולוגיות דיגיטליות: 97% מהם דיווחו כי משבר הקורונה האיץ את אסטרטגיות השינוי הדיגיטלי שלהם - כך לפ Rating: 0

הגיבו