תוכן שיווקי
לקראת כנס vForum 2020, ב-1 בדצמבר

איך לבנות עסק שפועל בצורה אחראית ולספק יציבות לעתיד?

VMware מפרסמת את דוח ההשפעה הגלובלית שלה לשנת 2020 ● מה הוא כולל? ומהו החזון של החברה ל-2030?

18/11/2020 16:33
פט גלסינגר, מנכ"ל אינטל. צילום: ג'ק מורטון

VMware פרסמה באחרונה את דו"ח ההשפעה הגלובלית שלה, לקראת כנס vForum 2020, שיתקיים ב-1 בדצמבר. הדו"ח מתמקד במחויבויות ובהישגים האחרונים של החברה, שפועלת לעמוד בהתחייבות שלה לשפר את העולם. בתקופה של אתגרים גלובליים שאינם פוסקים – מגיפת הקורונה, שינוי האקלים, חוסר יציבות גיאו-פוליטי ואי צדק חברתי – VMware דובקת במחויבותה לעזור לחברה עצמה וללקוחותיה להתמודד עם השיבוש הנגרם ולהשאיר לדורות הבאים עולם יציב יותר, שמתנהל באופן אחראי.

הדו"ח האחרון מדגיש את ההישגים ואבני הדרך שהושגו ביעדים ש-VMware קבעה לפני חמש שנים כי עליהם להתמלא עד 2020. אלה הנקודות המרכזיות:

  • מאז 2003, המוצרים השונים של VMware עזרו ללקוחות החברה להימנע מפליטות פחמן בנפח של יותר מ-1.2 מיליון מטרים מעוקבים.
  • כיום, כל החשמל שבו משתמשת VMware באתריה ברחבי העולם מגיע מאנרגיה מתחדשת.
  • החברה זכתה באישור CarbonNeutral Company (חברה עם מאזן פחמן ניטרלי) במשך שנתיים ברציפות
  • יותר מ-22,100 מעובדי VMware תמכו במעל 10,000 מלכ"רים ב-97 מדינות.
  • VMware IT Academy, אקדמיית ה-IT של החברה, שיתפה פעולה עם יותר מ-2,400 מוסדות אקדמיים ב-93 מדינות – שיתוף פעולה שכלל מעל 48 אלף סטודנטים.

החזון ל-2030

כשב-VMware מביטים קדימה, הם חושבים על עתיד צודק, מכליל ושוויוני יותר, שבו הכבוד, הבריאות והרווחה של כל בני האדם נמצאים בעדיפות עליונה; על עתיד שבו הטכנולוגיה פותרת בעיות מורכבות ומעוררת אמון בקרב כל האנשים שתלויים בה. בעתיד הזה, חברות וממשלות יעמדו ביעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם באמצעות מדיניות, חדשנות ושיתוף פעולה ברי קיימא, תוך יצירת שגשוג והזדמנויות רבות יותר בשביל כולם. VMware בונה בסיס דיגיטלי בר קיימא לעתיד שבו הטכנולוגיה תשפיע באופן חיובי על כל האנשים הנוגעים בדבר: עובדים, לקוחות, בעלי מניות, אזרחים, קהילות וכדור הארץ.

החזון של החברה ל-2030 מתמקד במימוש של שלושה ערכים – שוויון, אמון וקיימות:

  • האמון של כל בעלי העניין, שמושפע מהמחויבות של VMware ליציבות, אתיקה, פרטיות נתונים ואבטחה מובנית.
  • גישה שוויונית לכל ההזדמנויות שמציע העתיד הדיגיטלי.
  • תשתית דיגיטלית ברת קיימא, שתושג באמצעות שיפור משמעותי ביעילות ואנרגיה מתחדשת, שתומכת במעבר למאזן פליטות ניטרלי.

"בתור מנהיגים עסקיים, אנחנו חייבים להקדיש בדחיפות תשומת לב לעולם שסביבנו – להקשיב, ללמוד ולנקוט כולנו בפעולות שעוזרות לכולם, ולא למיעוט. עומדת לפנינו הרבה עבודה. כדי שנוכל להפוך את החזון ארוך הטווח שלנו ל-2030 ליעדים עסקיים ספציפיים, אנחנו צריכים לסגל לעצמנו אופן חשיבה חדש, מחויבות להפיכת יעדים שאפתניים לחלק מהמציאות התפעולית ולשילוב מעמיק יותר בפעילות העסקית שלנו. מחויבות תאגידית כבר אינה בונוס נחמד – זו חובה עסקית. בואו ניקח את הרגע המכונן הזה וננצל אותו כדי לחדש וליצור עולם טוב ויציב יותר, בשביל כולנו", אמר פט גלסינגר, מנכ"ל VMware העולמית.

בואו לשמוע עוד על החזון של החברה ל-2030 בכנס vForum הישראלי, שייערך אונליין ב-1 בדצמבר, ובו יוצגו כל החידושים, ההכרזות והפתרונות החמים של החברה.

להרשמה לאירוע ה-vForum לחצו כאן.

אירועים קרובים