תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » "החזון של VMware: לאפשר להריץ כל אפליקציה, בכל ענן ובכל מכשיר"

תוכן שיווקי


פט גלסינגר, מנכ"ל אינטל. צילום: ג'ק מורטון

VMware מביאה את החידושים הטכנולוגיים החמים לישראל

"החזון של VMware: לאפשר להריץ כל אפליקציה, בכל ענן ובכל מכשיר"

פט גלסינגר, מנכ"ל VMware העולמית, יפתח את כנס vForum 2020, שיתקיים ב-1 בדצמבר

פורסם ב-1 בנובמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

VMware תציג באירוע vForum, שייערך ב-1 בדצמבר, את כל החידושים, ההכרזות והפתרונות החמים מכנס VMworld 2020. את האירוע יפתחו פט גלסינגר, מנכ"ל VMware העולמית, סנג'יי פונן, סמנכ"ל התפעול של החברה, ושלומי אביב, מנכ"ל VMware ישראל. בכנס יתקיים פאנל לקוחות, שישתפו את אלפי המשתתפים באירוע הווירטואלי כיצד הם ביצעו את המעבר הדיגיטלי בהצלחה, ויהיו בו מסלולים טכנולוגיים מקצועיים, בהובלת מיטב מומחי החברה ושותפיה בישראל. את האירוע יחתום אדיר מילר בראיון אינטימי ומצחיק עם הקהל בבית.

לדברי גלסינגר, "שנת 2020 הייתה מאתגרת בצורה יוצאת דופן, והיא מחייבת חשיבה מחדש על כל תחום בחיינו. חדשנות דיגיטלית ניצבת במרכזה של החשיבה הזו מחדש בכל תחום. האסטרטגיה שלנו מוכיחה את עצמה עתה, ומטרתה להריץ כל אפליקציה בכל ענן ובכל מכשיר. VMware מסייעת לחברות בכל תחום להתמודד עם האתגרים החדשים הללו, וביניהן זום, שלה היא מסייעת לפרוס את השירותים ליותר ויותר משתמשים, ומודרנה, שמפתחת חיסון נגד נגיף הקורונה".

אביב אמר כי "האסטרטגיה של VMware בנויה על חמישה יסודות, שעוטפים ותומכים באפליקציות של הלקוח: סביבת ריבוי עננים, כלים למודרניזציה של אפליקציות, סביבת עבודה לעובדים מבוזרים, אבטחה פנימית ורשתות וירטואליות בענן".

מהן ההכרזות הבולטות בכנס?

בין ההכרזות הבולטות בכנס: פרויקט מונטריי (Monterey) – ארכיטקטורת ענן היברידי חדשה עבור הדור הבא של האפליקציות. הפרויקט מספק מענה לדרישות החדשות של הדור הבא של האפליקציות, שכוללות בינה מלאכותית, למידת מכונה ו-5G. לצורך הפרויקט משתפת VMware פעולה עם שותפים בתעשייה לפיתוח פתרונות, ביניהם אינטל, אנבידיה ופנסנדו, וכן עם חברות המערכות דל, לנובו ו-HPE.

VMware תחשוף במהלך הכנס בישראל את פתרונות העתיד שלה לעובדים שיספקו להם חוויות עבודה יוצאות דופן, בקרות אבטחה מקצה לקצה Zero Trust ויכולות ניהול ידידותיות. הפתרון המשולב כולל את הטכנולוגיות הבאות: שירותי גישה מאובטחת לנקודות קצה (SASE – Secure Access Services Edge), סביבת העבודה הדיגיטלית ויכולות אבטחה של נקודות הקצה. הפתרון המשולב יסייע למנהלי IT לנהל ולאבטח יותר את הגישה לכל אפליקציה, בכל ענן ומכל מכשיר, ובה בעת לספק חוויית משתמש נוחה, מאובטחת וברמת ביצועים גבוהה לעובדים מבוזרים.

בנוסף, תשיק החברה את סל פתרונות Tanzu, שיאיצו את המודרניזציה של האפליקציות והתשתיות של הלקוחות.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

"החזון של VMware: לאפשר להריץ כל אפליקציה, בכל ענן ובכל מכשיר" Reviewed by on . VMware תציג באירוע vForum, שייערך ב-1 בדצמבר, את כל החידושים, ההכרזות והפתרונות החמים מכנס VMworld 2020. את האירוע יפתחו פט גלסינגר, מנכ"ל VMware העולמית, סנג'י VMware תציג באירוע vForum, שייערך ב-1 בדצמבר, את כל החידושים, ההכרזות והפתרונות החמים מכנס VMworld 2020. את האירוע יפתחו פט גלסינגר, מנכ"ל VMware העולמית, סנג'י Rating: 0

הגיבו