תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: זאב שכטר

תוכן שיווקי


זאב שכטר, מנכ"ל מגלקום. צילום: הצלמניה שוהם

לקראת אתגר הטאף מאדר

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: זאב שכטר

פורסם ב-18 באוקטובר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר – קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחרה בכל שנה בתחרות הספורט האתגרי טאף מאדר, ומתרימה כסף למען עמותת גדולים מהחיים. העמותה מסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, בין היתר באמצעות "גני חלומות" שהיא מקימה.

הנבחרת, המתגבשת בימים אלה, היא השישית במספר שתשתתף בתחרות, שמתקיימת בדרך כלל בבריטניה. השנה לא ברור עדיין היכן בדיוק היא תיערך, והכול תלוי כמובן בקורונה, אולם על הפרק עומדות סקוטלנד, לונדון ויעד מחוץ לממלכה – חברתנו החדשה מאיחוד האמירויות אבו דאבי. כך או כך, את הנבחרת הישראלית מפיקה אנשים ומחשבים, בניצוחה של נטלי גבאי, סמנכ"לית השיווק. קפטן הנבחרת הוא אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, והגזבר שלה הוא יגאל פדאל, סמנכ"ל טכנולוגיות המידע של נשר תעשיות מלט, שיפעל להשגת התרומות (שהמארגנים מקווים שישברו שיא ויגיעו ליותר משני מיליון שקלים) יחד עם טל נתנוביץ', סמנכ"ל בקרה, תפעול ומערכות מידע בשיכון ובינוי – סולל בונה.

בסדרת כתבות זו אנחנו מביאים לכם בכל פעם פרטים מעניינים על אחד ממשתתפי הנבחרת.

זאב שכטר

ספר על עיסוקיך.
"ב-1984 השתחררתי משירות קבע ביחידה 8200 והצטרפתי כשותף למגלקום – חברת תקשורת שהייתה אז בתחילת דרכה. מאז ועד היום אני מנהל את מגלקום, שהפכה לחברת אינטגרציה בולטת בישראל.

ב-2011, שותפי ואני מכרנו את מגלקום לקבוצת טלרד, ומאז אני מנהל אותה כמנכ"ל שכיר. ניהול החברה הוא פרויקט חיים עבורי. אני גאה בדרך שהיא עשתה, בעמיתיי שמלווים אותי לאורך השנים ובאמון שאנחנו זוכים לו מצד לקוחות וספקים שלנו".

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?
"אני מתנדב מזה מספר שנים בקבוצת ריצה של ילדים עם צרכים מיוחדים בבית הספר מישרים של המועצה האזורית חבל מודיעין. כמו כן, אני מתנדב ותורם לעמותת גדולים מהחיים ותורם על בסיס קבוע לעמותות – הן מטעם החברה והן באופן אישי".

למה אתה רוצה להיות בנבחרת?
"הנבחרת משלבת שלושה מרכיבים משמעותיים עבורי: תרומה לקהילה, חוויה חברתית ועיסוק בספורט. מבחינתי זה מושלם".

מה הזיקה שלך לספורט, אם בכלל?
"לפני כ-15 שנים התחלתי לעסוק בספורט על בסיס יומיומי. מאז רצתי מספר מרתונים בארץ ובחו"ל, והשתתפתי בתחרויות טריאתלון ובתחרויות איש ברזל".

מהם תחביביך?
"ספורט, טיולים, בילויים עם חברים, קריאה ויין טוב".

ספר קצת על משפחתך ומה הם יגידו על השתתפותך בנבחרת הטאף מאדר.
"יש לי שלושה ילדים בוגרים ומוצלחים. שניים מהם נשואים באושר, ויש לי מהם ארבעה נכדים מקסימים. בן הזקונים שלי לומד אדריכלות באיטליה. זוגתי היא אישה מפרגנת, שחולקת את השקפותיי על החיים. אני משוכנע שהיא תתמוך בי כפי שתמכה בי באתגרים קודמים ותסייע לי להגיע ליעדים".

מהי השכלתך ומה למדת בחיים?
"אני בוגר האוניברסיטה של החיים. למדתי שאין ארוחות חינם: אם רוצים להגיע למשהו, צריך להגדיר את היעד, להתוות את הדרך ולהיזהר מקיצורים. הכי חשוב זה ליהנות מהדרך והעשייה. אחרי השגת היעד יש סיפור, אבל הוא רק אתנחתא קצרה בדרך ליעד הבא".

מה רוב האנשים לא יודעים עליך?
"ב-2004, כשהייתי בן 44 באמצע החיים, חליתי בסרטן המעי הגס. עבורי זה היה ניעור שכנראה הייתי זקוק לו. למדתי על בשרי שהחיים קצרים וצריך ליהנות מהדרך.

במבט לאחור, אני יכול להגיד שמחלת הסרטן הייתה עבורי דבר חיובי, משנה תודעה. הנפילה הפתאומית הזאת ממצב של מנהל בכיר שמניע תהליכים לחולה סרטן שאין לו אופק תכנון וצריך להתמודד עם יום יום אכזרי וכואב לימד אותי שיעור בצניעות וסיפק תובנות על ארעיות החיים. מאז שיניתי את אורח חיי מקצה לקצה: תזונה בריאה, ספורט על בסיס יומיומי, בילויים, חברים והרצון לטרוף את החיים ולא לדחות את הדברים לאחר כך".

גם אתם רוצים להיות חלק מהנבחרת? אתם מוזמנים להגיש מועמדות כאן.

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: זאב שכטר Reviewed by on . אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר - קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחרה בכל שנה בתחרות הספ אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר - קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחרה בכל שנה בתחרות הספ Rating: 0

הגיבו