תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: ליאת וינרב שקד

תוכן שיווקי


ליאת וינרב שקד, מנהלת מערכות מידע בחברת מהדרין תנופורט ייצוא. צילום: בן רוטשטיין

לקראת תחרות הטאף מאדר

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: ליאת וינרב שקד

פורסם ב-14 באוקטובר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת "טאפ מאדר למען גדולים מהחיים" יוצאת לדרך בפעם השישית. בחמשת הקמפיינים האחרונים התרימו הנבחרות כ-4.5 מיליון שקל, למען בנייתו של "גן חלומות" טיפולי, שיקומי וחינוכי בבאר שבע, לרווחת ילדי הדרום החולים בסרטן ובני משפחותיהם.

הנבחרת החדשה תמנה מנכ"לים, סמנכ"לים מנמ"רים ובכירים אחרים מהמשק הישראלי, שיפעלו יחד ולחוד, להשגת יעד תרומות אגרסיבי חדש של 2 מיליון שקל, לטובת הקמתו של "גן חלומות" רב-לאומי, חדש והפעם – בבירה ירושלים.

בד בבד יתכוננו חברי הנבחרת החדשה לביצוע אתגר ה"tough Mudder" המסורתי, בסיומו של הקמפיין בחו"ל, כשהיעד יבחר בהמשך מבין היעדים: סקוטלנד, לונדון או אבו דאבי. חברי הנבחרת יתאמנו יחד בשנה הקרובה בריצות שטח, באימוני קרוספיט ובהכנה מנטלית לאתגר.

חברי הנבחרת יבצעו, כאמור, את מסלול ה"טאפ מאדר" הקשוח – שאותו עושים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני; יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח; יעברו דרך תילי חשמל; ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים.

נשים ומחשבים מפיקה גם השנה את הפעילות המבורכת, בניהולה של נטלי גבאי, סמנכ"לית השיווק, שהשתתפה בעצמה באתגר כבר פעמיים. יגאל פדאל, סמנכ"ל מערכות המידע של נשר תעשיות מלט, שישתתף באתגר בפעם החמישית, וטל נתנוביץ', סמנכ"ל בקרה, תפעול ומערכות מידע בשיכון ובינוי – סולל בונה, שישתתף בו בפעם השישית, יובילו את הטיפול בהשגת התרומות, והם עובדים על תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס היעד הכספי השאפתני.

אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, יוביל אותה שוב לאתגר. הוא אמר כי "לאחרונה יצקו את הגג של הגן בבאר שבע והוא צפוי להתחיל לעבוד בחודש מרץ 2021. אנו נחושים להמשיך במאמצים למימון הקמתם והפעלתם של גנים נוספים ברחבי הארץ והבא יהיה בירושלים. חברי נבחרות הטאפ מאדר לדורותיהן מחבקים ופועלים במהלך השנה גם בפעילויות התנדבות למען הילדים החולים ובני משפחותיהם".

לגבי הנבחרת החדשה הוא ציין כי "הנבחרת מתגבשת בימים אלה ותתחיל את אימוניה בינואר הקרוב. במשך חצי שנה היא תעבור אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת.יעבור בהצלחה את האתגר, שמי שיתחיל את האתגר גם יסיים אותו".

גם אתם רוצים נבחרת? הגישו מועמדות בלינק הבא.

ליאת וינרב שקד 

ספרי על עיסוקייך/הישגייך
נשואה לאיל ואמא ליובל, שחר, וליהיא. גרה בזכרון יעקב. בוגרת הטכניון, בעלת תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול. כבר מעל 20 שנה עובדת בתחום של מערכות המידע, בתפקידי כיום משמשת כמנמ"רית בחברת מהדרין.

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?
משתדלת לתרום לקהילה על בסיס קבוע וככל שביכולתי. לקראת החג תרמנו מוצרים ומילאנו עגלת קניות לנזקקים, תרמנו גם את מענק הקורונה לפרויקט איסוף התרומות של תכנית הצינור עם גיא לרר, לאחרונה תרמנו גם מחשב נייד לעמותת החצר הנשית, כדי לאפשר לבנות שם למידה מרחוק, התנדבנו לארח לארוחות ערב בביתנו בני נוער מהמכינה הקדם צבאית חמש אצבעות, בשנה שעברה שמחנו לארח בביתנו לסופ"ש שלושה בני נוער שהגיעו מארה"ב במסגרת פעילות ציונית של תנועת מכבי צעיר. במסגרות העבודה השונות, תמיד הצטרפתי לפעילויות התנדבות יזומות, כמו ביקור חולים בבתי חולים, פעילויות התנדבות עם בני נוער מפנימיית אלוני יצחק, ועוד.
חשוב לי לשמש דוגמא לילדיי, ושיהיו מעורבים גם כן בפעילות למען הקהילה. שניהם מדריכים בתנועת הנוער מכבי צעיר, מדריכים בשנים האחרונות נוער בסיכון בפנימיית רננים ומרכז הלמידה מקסם, התנדבו לקראת החג באיסוף מזון למשפחות נזקקות וחלוקה של שי מתוק לקשישים באזור המגורים שלנו.

למה אתה רוצה להיות בנבחרת?
עשייה למען מטרות נעלות ותרומה לקהילה, תמלא אותי בתחושת סיפוק, זאת לצד פעילות ספורטיבית וחוויות מרגשות שילוו אותי לכל החיים. אשמח להכיר אנשים מרתקים פורצי דרך ונותני השראה. חשוב לי כאדם להיות עסוקה תמידית בעשייה מעניינת, מאתגרת ומגוונת.

מה הזיקה שלך לספורט אם בכלל?
עסקתי ועוסקת בענפי ספורט שונים לאורך כל חיי. מגיל 15 השתתפתי בנבחרות בתחום האתלטיקה הקלה, כולל בנבחרת ישראל עד גיל 18, מאז עסקתי בהמון ענפיי ספורט סטודיו C, ספינינג, קרוספיט, חדרי כושר, ריצה, לאחרונה אף השלמתי ריצה למרחק של חצי מרתון.

מהם תחביבייך?
אוהבת לבשל ובעיקר לאפות, לטייל ,לקרוא ספרים, אתגרים ובילויים.

קצת על משפחתך ומה יגידו על השתתפותך בנבחרת
נשואה באושר, לאיל מנהל נכסים ארצי של אגד, יש לי שלושה ילדים (18, 16, 8) הבנים לומדים בתיכון המושבה בזכרון, במגמות מדעי המחשב ביולוגיה וספורט, שיחקו הרבה שנים כדורסל בהפועל זכרון, כעת, כאמור, הם לוקחים חלק בתכנית של חמש אצבעות, ומדריכים בתנועת מכבי צעיר, בתי הקטנה לוקחת חלק בנבחרת הצעירה של הפועל זיכרון בהתעמלות אומנותית. מאמינה שברובם (הקטנה פחות) ייתמכו ויעודדו השתתפות שלי והגשמה עצמית. הם רגילים שכל פעם נכנס לי ג'וק חדש לראש וצריך לזרום איתי.

מה למדת? השכלתך? ומה למדת בחיים?
בעלת תואר שני MSC בהנדסת תעשייה וניהול. התפקידים השונים שביצעתי במהלך הקריירה שלי לימדו אותי רבות על תחומי עיסוק שונים, תעשיות שונות וסוגי מוצרים. למדתי רבות על תהליכים ארגוניים וחוצי ארגון, וגם הרבה על המשאב האנושי ועל פוליטיקה ארגונית. למדתי לשאוף גבוה ולכוון למטרות ברורות לאורך כל הדרך, כי רק כך אפשר להשיג יעדים. למדתי להתמודד עם קשיים ועם אנשים מסוגים שונים. הבנתי שבכל מקום וזמן אפגוש אנשים שונים, ואצטרך להתאים את עצמי לסיטואציות שונות, לבחור להיות רק איפה שנכון לי וטוב לי, ולא להתפשר על כלום בחיים. למדתי שטוב מביא טוב וגם שהכל אפשרי, רק צריך לרצות… כי אז השמיים הם הגבול.

מה רוב האנשים לא יודעים עלייך?
שעמוק בפנים אני אדם רגיש, שיכולתי להיות פסיכולוגית במקום להתעסק עם מערכות מידע, ושהחלום הגדול שלי היה ועדיין ללמוד תזונה.

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: ליאת וינרב שקד Reviewed by on . נבחרת "טאפ מאדר למען גדולים מהחיים" יוצאת לדרך בפעם השישית. בחמשת הקמפיינים האחרונים התרימו הנבחרות כ-4.5 מיליון שקל, למען בנייתו של "גן חלומות" טיפולי, שיקומי נבחרת "טאפ מאדר למען גדולים מהחיים" יוצאת לדרך בפעם השישית. בחמשת הקמפיינים האחרונים התרימו הנבחרות כ-4.5 מיליון שקל, למען בנייתו של "גן חלומות" טיפולי, שיקומי Rating: 0

הגיבו