תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » הנתיב המהיר במסע הענן שלכם

תוכן שיווקי


דרופבוקס

לקראת הוובינר של דרופבוקס, מחר (ד') ב-12:30

הנתיב המהיר במסע הענן שלכם

המדריך להחלפה פשוטה של שרתי קבצים עבור הלקוחות שלכם - בוובינר של דרופבוקס ● האם אתם מעודכנים לגבי החלופות הנוכחיות לשרתי הענן ולכלי העברת הנתונים?

פורסם ב-22 בספטמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בארגונים שמותקנות בהם מערכות מדורות קודמים, הצוותים שצריכים לטפל בהן נאבקים כיום בהיבטים של עבודה בשיתוף פעולה והצורך לספק יכולת התקשרות רציפה מרחוק, בעקבות המגפה, שהכניסה את העולם למערבולת חסרת תקדים. מדוע? מכיוון שהגידול המתמיד במספר הצוותים שעובדים מרחוק מפעיל לחץ על פלטפורמות המייל, גורם לחוסר יציבות במערכות ובשרתי ה-VPN, ובסופו של דבר מאט את העובדים שלהם, ומשפיע על הפרודוקטיביות והצמיחה העסקית.

בששת החודשים האחרונים, החטיבה העסקית של דרופבוקס (Dropbox Business) העלתה מספר לקוחות על הנתיב המהיר, המאפשר להם להגר אל הענן, וכן ציידה אותם ביכולת עבודה מרחוק עבור כל העובדים שלהם – במהירות, בקלות ועם מזעור ההשפעה על העבודה השוטפת.

אם גם אתם מרגישים שהעבודה מרחוק מטילה עומס על תשתית ה-IT שלכם ואתם מחפשים פתרון או רוצים להתעדכן ברעיונות של חברים למקצוע, למארק צ'ילינגוורת', עורך קהילת ה-CIO ו-CTO האירופית, ולממאון דרישי קאסמי, ארכיטקט פתרונות בחטיבה העסקית של דרופבוקס, יש כמה תובנות ושיטות עבודה מומלצות לשתף אתכם.

הצטרפו לסדנת הרשת (וובינר) הבאה של דרופבוקס, הנתיב המהיר במסע הענן שלכם (Fast track your cloud journey), שתיערך מחר (ד') ב-12:30 שעון ישראל, ולמדו כיצד:

  • להבין את הצרכים העסקיים בעת בחירת פתרון ענן
  • לבחור את אסטרטגיית ההגירה הטובה ביותר עבור סביבת ה-IT שלכם
  • לבצע את העברת הנתונים שלכם באמצעות תהליך מובנה המורכב משלבים
  • לקבוע הגדרות ארגוניות עבור פתרון הענן שלכם, וליצור תבנית אדמיניסטרטיבית, פרוטוקולי אבטחה ומדיניות נכונים

במסגרת האירוע נספק לכם הדרכה בסגנון צעד אחר צעד לניהול מוצלח של תהליך החלפת שרת הקבצים בארגון שלכם ונצלול עמוקה לסיפורי לקוחות שלנו בדרופבוקס.

לחצו כאן כדי להבטיח את מקומכם באירוע.

הנתיב המהיר במסע הענן שלכם Reviewed by on . בארגונים שמותקנות בהם מערכות מדורות קודמים, הצוותים שצריכים לטפל בהן נאבקים כיום בהיבטים של עבודה בשיתוף פעולה והצורך לספק יכולת התקשרות רציפה מרחוק, בעקבות המג בארגונים שמותקנות בהם מערכות מדורות קודמים, הצוותים שצריכים לטפל בהן נאבקים כיום בהיבטים של עבודה בשיתוף פעולה והצורך לספק יכולת התקשרות רציפה מרחוק, בעקבות המג Rating: 0

הגיבו