תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » נוטניקס חושפת את הצפוי בכנס הלקוחות השנתי NEXT Digital Experience

תוכן שיווקי


נוטניקס

לקראת כנס הלקוחות השנתי של נוטניקס, בין ה-8 ל-11 בספטמבר

נוטניקס חושפת את הצפוי בכנס הלקוחות השנתי NEXT Digital Experience

פורסם ב-9 באוגוסט 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נוטניקס, מובילה עולמית במחשוב ענן ארגוני, סיפקה הצצה לחלק מהצפוי בכנס Global .NEXT Digital Experience, שיתקיים השנה (וירטואלית, כמובן) בין ה-8 ל-11 בספטמבר. האירוע האינטראקטיבי יחבר דיגיטלית בין מובילי חזון, מפתחים ומנהלי IT מכל העולם, שישתפו במגמות העדכניות בעולמות של ריבוי עננים, תשתיות מרכזי נתונים, אחסון, מחשוב קצה, בסיסי נתונים ועוד.

בכל אחד מימי הכנס תציג החברה את פריצות הדרך החדשות בטכנולוגיות בסיסי הנתונים והענן. את האירוע יפתח מייסד ומנכ"ל נוטניקס, דהיראג' פנדי, שידון בעתיד מחשוב הענן הארגוני וכיצד הוא משנה את הדרך שבה פועלים ארגונים ברחבי העולם. בהמשך ימי הכנס יתארחו מנהלים ומומחים מנוטניקס ומומחים נוספים בתחום הטכנולוגיה, שיציגו וידגימו את הפיתוחים האחרונים בתחום מחשוב הענן הארגוני. הוועידה תסתיים בהצגת פתרון אבטחה לריבוי עננים. בין לבין יופיעו בכנס מרצים אורחים ידועים בתחום הניהול והאסטרטגיה, הטלוויזיה והקולנוע, ביניהם מנחה הטלוויזיה מייקל רו, שמופיע בתכנית Dirty Jobs בערוץ דיסקברי.

לדברי רמי קורן, מנהל ארגון השותפים של נוטניקס, "שותפי נוטניקס ונותני החסות לכנס ייחשפו ב-'חלל תצוגה' וירטואלי, שבו המשתתפים יוכלו לגלות דרכים חדשות כדי לבצע מודרניזציה ואופטימיזציה בפעילות בסיס הנתונים שלהם. הפלטפורמה הדיגיטלית של .NEXT תספק מעבדות Hands-on, כולל סביבת Nutanix Test Drive, שתעניק למשתתפים חוויה מלאה – גם אם ללא מגע – של הדרך שבה החדשנות של נוטניקס עובדת".

קורן הוסיף ש-"החוויה תכלול גם הזדמנות להשתתף במפגשי נטוורקינג אינטראקטיביים, עם צ'ט ושאלות ותשובות בשידור חי, מפגשי וידיאו אינטראקטיביים, מפגשי אחד על אחד, הדרכות, הזדמנויות להסמכה ומפגשי מומחים על מגוון נושאים, בהם: ענן היברידי וריבוי עננים, אוטומציה, תפעול ו-DevOps, המשכיות עסקית והתאוששות מאסון, מחשוב משתמשי קצה, יישומים עסקיים ובסיסי נתונים, תשתית Hyperconverged, אבטחת מידע, אחסון ושירותי נתונים".

"אירוע השותפים Xchange של נוטניקס יתקיים גם הוא באופן וירטואלי – ביום ה', ה-10 בספטמבר, עבור אזור אמריקה, וביום ו', ה-11 בספטמבר, עבור אזורי EMEA ואסיה. האירוע יכלול הרצאה מיוחדת עם מובילי נוטניקס, הרצאות ייעודיות לשותפים וטקס הענקת פרסים", ציין קורן. הוא הוסיף כי "נוטניקס גאה להכריז על רשימה מרשימה של נותני חסות ל-.NEXT, המהווים חלק מהאקו-סיסטם המתרחב של החברה, כולל חסויות 'יהלום' של פוג'יטסו, HPE, אינטל ולנובו".

האירוע האינטראקטיבי יתקיים בשלושה אזורי זמן, במגוון שפות ובהרשמה בחינם לכל המשתתפים. בקרו באתר NEXT Digital Experience. להרשמה ולמידע עדכני אודות דוברים ונושאים שיידונו בכנס.

נוטניקס חושפת את הצפוי בכנס הלקוחות השנתי NEXT Digital Experience Reviewed by on . נוטניקס, מובילה עולמית במחשוב ענן ארגוני, סיפקה הצצה לחלק מהצפוי בכנס Global .NEXT Digital Experience, שיתקיים השנה (וירטואלית, כמובן) בין ה-8 ל-11 בספטמבר. האי נוטניקס, מובילה עולמית במחשוב ענן ארגוני, סיפקה הצצה לחלק מהצפוי בכנס Global .NEXT Digital Experience, שיתקיים השנה (וירטואלית, כמובן) בין ה-8 ל-11 בספטמבר. האי Rating: 0

הגיבו