תוכן שיווקי
לקראת כנס התשתיות Corona Infrastructure Operations

מנהלים בעלי רקע טכנולוגי משפרים את סיכויי ההצלחה של הארגון

כך קובע מחקר חדש של VMware

13/07/2020 12:28
ארגונים, רוצים מנהלים מצליחים? רצוי שיהיה להם רקע טכנולוגי. צילום אילוסטרציה: BigStock

מנכ"לים ומנהלים בכירים בעלי רקע טכנולוגי, כמו רקע בפיתוח יישומים או תוכנה, משפרים את סיכויי ההצלחה של הארגון – כך לפי קרוב לשלושה רבעים (71%) מהמנהלים הבכירים באזור EMEA (ר"ת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה), שהשתתפו במחקר חדש שערכה VMware. המחקר תומך בכך שאנשי טכנולוגיה שמשתלבים בתפקידי ניהול הם בעלי ערך משמעותי לארגון שלהם. חצי מהמנהלים שענו על המחקר הדגישו שיש לכך השפעה על היעילות, 42% הכירו בביצועים עסקיים טובים יותר, 40% בסיכוי למנף חדשנות ויותר משליש (37%) – בשירות לקוחות טוב יותר.

השינוי הדיגיטלי, שבאמצעותו ארגונים מחזקים תהליכים עסקיים, קיבל תוקף במחקר ככזה שמסייע למנהלים ולארגונים שלהם להסתגל לדרישות שוק הולכות ומשתנות, למודלים עסקיים חדשים ולהנעה של עובדים. מנהלים בארגונים רבים ברחבי EMEA הדגישו במחקר את היתרונות שיש בכלל ובמהלך משבר הקורונה בפרט ליישומים מודרניים, שנועדו לחזק ביצועים ועמידות. יותר מחצי מהמשיבים (57%) הדגישו את התפקיד של היישומים בעבודה מרחוק ולמעלה משליש את היכולת שלהם להישאר מעודכנים בסביבה משתנה (39%).

80% ממפתחי היישומים והמנהיגים הטכנולוגיים שהשתתפו במחקר מאמינים שללא הטמעה מוצלחת של יישומים, ארגונים לא יהיו מסוגלים לספק חוויית לקוח מקסימלית. "מנהיגים לעולם לא חזו בשינוי כזה, כשברשותם ידע כזה בטכנולוגיה והבנה בדבר היכולת של היישומים לעזור להם להסתגל לתנאי השוק ולחדד את הביצועים העתידיים שלהם כדי להשיג יתרון משמעותי", אמר אד הופיט, מנהל היישומים ופלטפורמות הענן לאזור EMEA ב-VMware. "היכולת להשיג יישומים שמספקים מידע ושירותים ללקוחות היכן ומתי שצריך היא שיוצרת הצלחה ומניעה מעורבות מולם. מנהיגים בעלי רקע טכנולוגי עם בסיס דיגיטלי שנשען על תוכנה מהווים שילוב מנצח".

במהלך המחקר, ש-VMware הזמינה ו-Vanson Bourne ביצעה, רואיינו 2,250 מנהלים ומפתחים באזור EMEA בחודשים מרץ ואפריל 2020. כל המגיבים היו מארגונים שכוללים לפחות 500 עובדים – במגזרים הפרטי והציבורי.

שתי חברות ישראליות כדוגמאות

ב-VMware נותנים כדוגמאות שתי חברות ישראליות בולטות – בתחומי הביטוח והספנות. אמיר לוי, סמנכ"ל טכנולוגיות וסייבר בהראל ביטוח, אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל, אמר כי "אנחנו גאים ביכולתנו להוביל את השינוי הדיגיטלי של מגזר הביטוח הישראלי. חלק גדול מהצלחתנו נובע בשל היכולת שלנו לספק יישומים ושירותים חדשים במהירות. יישומים אלה מאפשרים לנו להציע חוויות לקוח אישיות ובעלות ערך תחרותי, ולהיות צעד אחד קדימה בהשוואה למתחרים שלנו. הראל שואפת להיות בחזית השינוי הדיגיטלי ולהוביל חדשנות ולאורך יותר מעשור, VMware מסייעת לה בכך. אנחנו בהחלט רואים ב-VMware חלק מהעתיד שלנו".

אייל בן עמרם, מנמ"ר צים, מחברות השינוע המובילות בתעשיית הספנות הגלובלית, ציין ש-"במגזר שלנו, הכול סב סביב גמישות, יעילות והשירות הטוב ביותר ללקוחות. בעזרת VMware Pivotal Labs שינינו את כללי המשחק. אנחנו עובדים כעת כצוות אחד, עם אינטראקציה תמידית ואספקת מוצרים מהירה, לפי הערך העסקי הגבוה ביותר. אנחנו מסוגלים להגיב בזמן אמת לכל שאלה עסקית. בעזרת התמקדות ביישומים נוכל לשמור על המנהיגות שלנו בתעשייה גם בשנים הבאות".

להרשמה לכנס Corona Infrastructure Operations, שייערך אונליין ביום א', ה-26 ביולי, לחצו כאן.

אירועים קרובים