תוכן שיווקי
לקראת הכנס של קליק ישראל למגזר הציבורי, ביום ד' הקרוב, ה8 ביולי, אונליין

כנס של קליק ישראל: שימוש ב-BI ונתונים לקבלת החלטות בחירום במגזר הציבורי

06/07/2020 13:53
קליק ישראל

זוכרים את הרגע שבו שמעתם על נגיף הקורונה? זוכרים את היום שבו ראש הממשלה הודיע על סגר וריחוק חברתי? באותם ימים, ארגונים במגזר הציבורי ובמגזר העסקי כאחד ניצבו בפני מצב לא מוכר, שדרש מהם לעבור במהירות משגרה לחירום ולקבל החלטות רבות שמטרתן לתפקד בצורה המיטבית ולבצע את המשימות גם במצב החדש.

ברוב המקרים, שימוש בכלי בינה עסקית (BI) וכלים לניתוחים אנליטיים יכול לעשות את ההבדל בין ארגון שנכנס למצב משבר בראייה מעורפלת לארגון שיודע לקבל החלטות על בסיס נתונים, תמונה בהירה, ביצוע סימולציות וכלי חיזוי אנליטי.

קליק ישראל (Qlik Israel), הנציגה הרשמית של חברת ה-BI וכלי האנליטיקה הגלובלית קליק (Qlik), עורכת כנס וירטואלי ייחודי לגופים במגזר הציבורי, שיתמקד ביכולת של כלי בינה עסקית לתמוך בקבלת החלטות בזמן אמת, בעת מעבר משגרה לחירום. בכנס יוצגו הכלים החדשים בעולמות ה-BI והדטה, שכל ארגון ציבורי חייב להכיר על מנת להיערך לכל תרחיש ולהגיב במהירות למצבים לא צפויים, ביניהם מצבי קיצון כמו מגיפה, אסון טבע, מלחמה, משבר כלכלי גדול ומשבר ארגוני. כמו כן, באירוע יוצג כיצד מקבלי החלטות במגזר הציבורי יכולים להתבסס על נתונים נגישים על מנת לפעול בצורה נכונה ולהמשיך לתת שירות רציף לאזרח.

מה יכלול הכנס?

הכנס הווירטואלי ייערך מחרתיים (ד') בין השעות 11:00 ל-12:30. קהל היעד: מנמ"רים, מנהלי דטה (CDO), סמנכ"לי טכנולוגיה (CTO), ארכיטקטי נתונים (Data Architects), מנהלי פרוייקטים, מפתחי BI, מנהלי ביג דטה ואנליטיקס ומקבלי החלטות ברשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים, עיריות, עמותות ועוד.

הכנס ייפתח עם דברים של איתמר אבני, מנהל פעילות מגזר ציבורי בקליק ישראל. אחריו יציג עמירם שוקרון, ארכיטקט פתרונות דטה בקליק ישראל, את הפלטפורמה המתקדמת Qlik Sense, המאפשרת להפוך תובנות למעשים. לירון ברעם, סמנכ"ל אנליטיקה עסקית בקליק ישראל, יציג כיצד מגיעים ליעילות תפקודית של בסיסי הנתונים. לסיום יסופר סיפור לקוח מרתק מפי עינת פז, מנהלת מרכז מידע במנהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע במשרד החינוך, שתציג כיצד המשרד קיבל החלטות על סמך נתונים מבוססי Qlik בימי הקורונה.

לדברי אילן גת, מנכ"ל קליק ישראל, "מנהלי גופים במגזר הציבורי נדרשים להמשיך לספק שירות לאזרחים גם בעת חירום. חלקם אף נדרשים לכמות גדולה של שינויים והחלטות קריטיות, כמו שנאלצו לעשות גופים דוגמת משרד הבריאות, משרד החינוך, משרד האוצר ורשות המסים עם פרוץ משבר הקורונה. כאשר מנהלים מובילים גוף כזה בעת חירום, הכרוך באי בהירות, הם חייבים להישאר כל הזמן עם הידיים על ההגה ולהצליח לקבל החלטות על בסיס נתוני אמת ותמונה ברורה, שיכולה להינתן באמצעות גישה לנתונים וניתוח נכון. בכנס נציג את המצבים הללו ואיך ניתן להמשיך להתנהל גם במצבים לא צפויים".

מתעניינים בנושא? רוצים לשמוע עוד? לפרטים נוספים ולהרשמה לאירוע לחצו כאן.

אירועים קרובים