תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » Splunk Cloud: מעבר לענן בחירום ובשוטף לקבלת גמישות עסקית מקסימלית

תוכן שיווקי


לקראת כנס עבודה מרחוק בעידן הקורונה, ביום ה' הקרוב, ה-26 במרץ

Splunk Cloud: מעבר לענן בחירום ובשוטף לקבלת גמישות עסקית מקסימלית

פורסם ב-22 במרץ 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: ניר עוז, ארכיטקט פתרונות בכיר ב-Splunk ישראל.

מגפת COVID-19 (קורונה) מציבה אתגרים לא פשוטים ובו זמנית מדגישה את חשיבותן של טכנולוגיות כמו זו של Splunk בתמיכה בעסקים ותשתיות קריטיות ברחבי העולם. כיום, Splunk תומכת בארגוני תשתיות, בריאות, גופים פיננסיים וארגונים קריטיים בכל העולם, כדי להבטיח את שירותיהם ותפקודם ברמה הגבוהה ביותר.

מקור: Splunk For Good

מקור: Splunk For Good

Splunk עונה על האתגר העצום שאתו מתמודדים ארגונים רבים, והוא ריבוי המידע בארגון והיכולת להפיק מסקנות בזמן אמת. Splunk עוזרת להפיק ערך מהמידע הנאסף בעולמות שונים ברחבי הארגון – תפעול, אבטחת מידע, בינה עסקית ועוד. כיוון ש-Splunk הנה פלטפורמה לדטה, היא מאפשרת למנמ"ר לתפעל באופן שוטף את המערכות, ולבצע את התיקון בזמן אמת ובמהירות, ובמקביל מאפשרת למנהל אבטחת המידע לזהות איום באופן מידי, ולתחקר אירוע בצורה מהירה ויעילה. כל זאת על ידי איסוף המידע פעם אחת בלבד.

Splunk Cloud מספק את כל היכולות של Splunk כמוצר תוכנה כשירות (SaaS), ומאפשר קבלת החלטות בטוחה ונקיטת תגובה נכונה ומידית, על בסיס התובנות מהנתונים שנאספו. כל זאת ללא צורך לרכוש, לנהל ולפרוס תשתיות נוספות. Splunk Cloud מציע את הדרך להבטיח קבלת ערך מהמידע הארגוני במהירות רבה (Time to Value), באופן מאובטח ואמין, על ידי מיקור-חוץ של משימת ניהול התשתית והמערכת למומחים של Splunk. בגישה זו ניתן לאפשר לעובדים להתמקד בפעילויות בעלות עדיפות גבוהה לביצוע.

עם Splunk Cloud ניתן להשיג את הפונקציונליות של פלטפורמת Splunk לאיסוף, חיפוש, ניטור, דיווח וניתוח בזמן אמת של כל המידע בארגון, באמצעות שירות ענן מנוהל ומתוחזק באופן מרכזי ואחיד על ידי החברה. מספר לקוחות הענן של Splunk הולך וגדל, החל מחברות פורצ'ן 100, וכלה בעסקים קטנים ובינוניים. צוות Splunk מנהל ומעדכן את שירות Splunk Cloud באופן אחיד, כך שכל הלקוחות מקבלים את התכונות והפונקציונליות העדכניות ביותר.

Splunk Cloud מאפשר לעלות לאוויר במהירות, ובכך להקטין את העיכובים בתהליכי ניהול השינויים עבור שדרוגים. בנוסף, ניתן להרחיב את הפריסה במהירות – ולהפעיל שירותים מתקדמים כמו Splunk IT Service Intelligence ו-Splunk Enterprise Security בתוך זמן קצר.

יתרון נוסף הוא היכולת למקסם את הערך מהמשאבים הקיימים. Splunk Cloud דואג לניהול המערכת והתשתיות, ומאפשר לעובדים להתמקד ביוזמות בעלות עדיפות גבוהה יותר. בנוסף, עלות הבעלות הכוללת (TCO) לרוב נמוכה מעלות הפעלת Splunk באופן מקומי. כיוון שמבוצע שימוש בתשתית ענן, Splunk Cloud מבטיח זמינות ושרידות מערכת של 100%.

בימים אלה, כאשר הרוב הגדול של העובדים נמצאים במיקום מרוחק, ארגונים רוצים לפנות אותם לפעולות קריטיות, שיתרמו להמשכיות העסקית, במקום לפעולות תחזוקה של טכנולוגיות קיימות בארגון. חברות רבות צמצמו את כוח האדם – מה שמגביר את הצורך בניהול הזמן והמטלות בצורה חכמה. Splunk Cloud נותן את המענה הנכון לאתגר זה, תוך עמידה בכל הרגולציות המחמירות ותאימות מושלמת למדיניות המונהגת בכל מדינה.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

 

Splunk Cloud: מעבר לענן בחירום ובשוטף לקבלת גמישות עסקית מקסימלית Reviewed by on . כתב: ניר עוז, ארכיטקט פתרונות בכיר ב-Splunk ישראל. מגפת COVID-19 (קורונה) מציבה אתגרים לא פשוטים ובו זמנית מדגישה את חשיבותן של טכנולוגיות כמו זו של Splunk בתמי כתב: ניר עוז, ארכיטקט פתרונות בכיר ב-Splunk ישראל. מגפת COVID-19 (קורונה) מציבה אתגרים לא פשוטים ובו זמנית מדגישה את חשיבותן של טכנולוגיות כמו זו של Splunk בתמי Rating: 0

הגיבו