תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » חברת פיתוח? כך שותפות עם רד-האט יכולה לשנות את חוקי המשחק עבורכם

תוכן שיווקי


לקראת האירוע הווירטואלי של רד-האט, ב-5 באפריל ב-14:00

חברת פיתוח? כך שותפות עם רד-האט יכולה לשנות את חוקי המשחק עבורכם

פורסם ב-18 במרץ 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: ארז קירזון, ארכיטקט פתרונות ברד-האט.

רד-האט מובילה את המהפכה הדיגיטלית בעזרת מגוון מוצרים חדשניים מבוססי קוד פתוח, המאפשרים מגוון רחב של פתרונות שנוגעים בכל קצוות הארגון – מהפיתוח ועד לסביבות הייצור.

היכולת לקחת פרויקטים מבוססי קוד פתוח ולתרגם אותם למוצר ארוז, מאובטח ונגיש במודל תמיכה ייחודי מספקת את הערך הגבוה ביותר עבורכם, מנהלי הארגונים. דוגמה מדויקת לכך הנה פלטפורמת Red Hat OpenShift מבוססת קוברנטיס, המגיעה כמוצר שלם, שכולל את כל המרכיבים הדרושים לעולמות הפיתוח ומקל את הכניסה לעולמות הקונטיינרים. זו אחת הסיבות מדוע הפלטפורמה נפוצה בקרב לקוחות האנטרפרייז הגדולים בעולם.

המהפכה הטכנולוגית הביאה אתה כמה בשורות מעניינות: הראשונה, קלות פיתוח הודות לפשטות שפות תכנות כמו פייתון וג'אווה סקריפט – סיבה שגרמה לחברות ללא רקע בפיתוח לחדור לתחום, תוך הרחבת הפתרונות העסקיים. הבשורה השנייה הנה שינוי תרבותי, לדוגמה מודלי ה-DevOps. הבשורה השלישית היא השילוב בין שתי הבשורות הראשונות, שהביא לתרומה משמעותית לארגונים וליכולתם לעודד חדשנות.

כיצד שיתוף פעולה עם רד-האט תורם לחברות פיתוח?

בישראל יש אלפי חברות תוכנה – מסטארט-אפים ועד למפתחי מכוניות אוטונומיות. הניסיון הרב והתרומה של רד-האט לעולמות הפיתוח הובילו לבניית אקו-סיסטם ייחודי לחברות אלה. רד-האט בנתה שני מודלים המאפשרים לחברות התוכנה להיות שותף טכנולוגי בעולמות מערכות ההפעלה ובעולמות הקונטיינרים.

המודל הראשון מתמקד בעולם הקונטיינרים. מטרת קהילת הקוברנטיס הייתה לפשט כמה שיותר את פריסת האפליקציות ולתת מענה יצירתי למפתחים כשנדרשות לוגיקה ואוטומציה יעילה יותר. כאן נולד מודל Operator (אופרטור) – רכיב תוכנה מתקדם, המפשט את ההתקנה וניהול חיי המוצר של תוכנות. מאז חשיפת מודל האופרטור על ידי CoreOS, שנרכשה בהמשך על ידי רד-האט, אימצה גוגל, מולדת הקוברנטיס, את הרעיון, וכיום, כל הגרסאות המתקדמות של קוברנטיס מאפשרות עבודה עם אופרטור. המודל אומץ גם על ידי חברות גדולות אחרות וכבר יש מאות אפליקציות מוכנות לשימוש, שניתן לראות אותן כאן.

פלטפורמת Red Hat OpenShift כוללת ממשק גרפי (GUI) בתצורת חנות טכנולוגית, המאפשרת לארגון לבחור ולהתקין אופרטורים לפי דרישה מיצרני תוכנה מובילים דוגמת Reddis ו-CouchBase, ובכך מתאפשרים פריסה מהירה של תוכנות סבוכות ומיקוד בתהליכים העסקיים. הקו המנחה ברד-האט מובל על ערכים של יציבות, אבטחת מידע ותמיכה, ולכן יצרה החברה קונטיינר משלה – UBI (ר"ת Universal Base Image), שעומד בסטנדרטים שהלקוחות דורשים והוא חלק בלתי נפרד מהאופרטור.

כיום, חברות המספקות פתרונות תוכנה מבצעות תאימות מלאה לחנות הטכנולוגית של OpenShift במודל של אופרטורים, ובכך מבטיחות יתרון טכנולוגי וחשיפה שיווקית אדירה ללקוחות רד-האט. בישראל קיימות חברות שביצעו תהליך תאימות זה, והן מופיעות באתר של רד-האט העולמית ומשווקות באפיקים מגוונים.

המודל השני לשיתוף פעולה עם רד-האט הנו תאימות רשמית למערכת ההפעלה RHEL (ר"ת Red Hat Enterprise Linux). רד-האט עובדת יחד עם חברות הפיתוח וביחד הן יוצרות תהליך מובנה וסדור, המוודא שהתוכנה עומדת בסטנדרטים של יציבות ואבטחת מידע. זאת, הודות לליבת המערכת (קרנל) והספריות התומכות. אחרי תאימות מלאה, התוכנה מופיעה באתר רד-האט, מה שמעניק חשיפה נוספת לשותפים.

בנוסף, רד-האט מקפידה שכל הגרסאות והספריות יעבדו בסינרגיה ולכן, יצרני תוכנה לא נדרשים לבצע תאימות בכל שדרוג גרסה של רד-האט – יתרון עצום, שמקל על תהליך התאימות.

מהו הצעד הבא?

כחברה טכנולוגית, נשמח ראשית להקשיב לכם ולהבין כיצד אפשר להגיע יחד ליעדיכם העסקיים. נשמח שתיקחו חלק בעולמות ה-OpenShift וה-RHEL של רד-האט. יחד, נבנה פתרונות משלימים ללקוחות שלכם.

אנחנו שמחים להזמינכם למפגש וירטואלי לחברות תוכנה, שיועבר בשידור חי ב-5 באפריל בשעה 14:00. במפגש נשתף בתכנית השותפים וביתרונות הקיימים בלהיות שותף טכנולוגי שלנו. לפרטים ולהרשמה לחצו כאן.

חברת פיתוח? כך שותפות עם רד-האט יכולה לשנות את חוקי המשחק עבורכם Reviewed by on . כתב: ארז קירזון, ארכיטקט פתרונות ברד-האט. רד-האט מובילה את המהפכה הדיגיטלית בעזרת מגוון מוצרים חדשניים מבוססי קוד פתוח, המאפשרים מגוון רחב של פתרונות שנוגעים בכ כתב: ארז קירזון, ארכיטקט פתרונות ברד-האט. רד-האט מובילה את המהפכה הדיגיטלית בעזרת מגוון מוצרים חדשניים מבוססי קוד פתוח, המאפשרים מגוון רחב של פתרונות שנוגעים בכ Rating: 0

הגיבו