תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » "הקושי הגדול – ללוות את הלקוחות לעולם הקונטיינרים"

תוכן שיווקי


אורי טובול, מומחה פתרונות אחסון, אחסון מבוסס אובייקטים ושירותי ענן בהיטאצ'י ונטרה ישראל. צילום: אלישר

"הקושי הגדול – ללוות את הלקוחות לעולם הקונטיינרים"

כך אמר אורי טובול, מומחה פתרונות אחסון, אחסון מבוסס אובייקטים ושירותי ענן בהיטאצ'י ונטרה ישראל

פורסם ב-1 בדצמבר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אורי טובול, מומחה פתרונות אחסון, אחסון מבוסס אובייקטים ושירותי ענן בהיטאצ'י ונטרה ישראל, אומר כי החברה פועלת לשילוב מערכת האוטומציה של רד-האט בפתרונותיה. לקראת הכנס השנתי Red Hat Israel Forum, שיתקיים ב-16 בדצמבר במרכז הכנסים אווניו בקריית שדה התעופה, שוחחנו אתו על היטאצ'י ונטרה ועל פעילותה כשותפה של רד-האט למען הלקוחות.

היטאצ'י ונטרה, חברה בת בבעלות מלאה של תאגיד היטאצ'י, מסייעת לחברות מובילות מבוססות נתונים למצוא ולהשתמש בערך הנתונים שלהן, במטרה ליצור חדשנות אינטליגנטית ולהגיע לתוצאות משמעותיות עבור עסקים והחברה הסובבת אותנו. החברה משלבת בין טכנולוגיה, קניין רוחני וידע תעשייתי, במטרה לספק פתרונות ניהול נתונים, שעוזרים לארגונים לשפר את חוויית הלקוחות שלהם, לפתח אפיקי הכנסה חדשים ולהפחית את עלויות העסק. היטאצ'י ונטרה מעלה את יתרון החדשנות של הלקוחות על ידי שילוב בין טכנולוגיית IT עמוקה, טכנולוגיית OT ומומחיות בתחומים אלה. החברה עובדת עם ארגונים בכל רחבי העולם כדי להביא את הנתונים שלהם לתוצאות משמעותיות.

מה מעסיק את הלקוחות שלכם כיום?
"כיום יש מגמה של טרנספורמציה או מודעות לטרנספורמציה הדיגיטלית ומעבר של אפליקציות מהעולם המסורתי לעולם המיקרו-שירותים. אנחנו רואים את המעבר הזה אצל כל הלקוחות – החל מהקטנים ועד לגדולים ביותר. זהו, בעצם, הקושי הגדול – ללוות את הלקוחות לארכיטקטורה החדשה, לעולם הקונטיינרים".

ספר על הפתרונות המשותפים של רד-האט והיטאצ'י.
"הפתרון הראשון הוא Hitachi Unified Compute Platform (UCP CI) for RedHat OpenShift. זהו פתרון אחוד מבית היטאצ'י ונטרה על בסיס מערכות אחסון מסדרת ה-VSP G/F שלנו. הפתרון נבדק מראש ונקבעה עבורו קונפיגורציה מראש על ידי היטאצ'י, על מנת לקצר משמעותית את זמן היציאה שלו לשוק ליישום פתרון OpenShift. כל רכיב במערכת (שרתים, תקשורת ואחסון) יכול לגדול באופן עצמאי ובלתי תלוי, על מנת לספק את הגמישות המרבית בגדילה של המערכת.

הפתרון המשותף השני הוא ה-HSPC (ר"ת Hitachi Storage Plugin for Containers). מדובר ברכיב תוכנה המכיל ספריות, הגדרות ופקודות, שמאפשרות ללקוחות להקים קונטיינרים על מנת להקים אפליקציות Stateful. הדבר מאפשר לאפליקציות ה-Stateful להמשיך ולשמור על הנתונים גם לאחר סיום מחזור החיים של הקונטיינר (Persistent Volumes).
ה-HSPC מספק Persistent Volumes והגנה באמצעות העתקים רזים (סנאפשוטים) על כל מערכי האחסון מסדרת Hitachi VSP G/F, כולל את סדרת האנטרפרייז החדשה ביותר שלנו – ה-VSP 5000, שמספקת את הביצועים הגבוהים בתעשייה: כ-21 מיליון IOPS בזמן תגובה של 70 מיקרו-שניות בלבד, ונפח של עד 70 פטה-בייט.

כיצד הפתרונות שלכם מספקים יתרונות ברמה העסקית?
"פתרונות הקונטיינרים מביאים עמם את היתרונות של סקלביליות ופיתוח גמיש. קיים יישום של קונטיינרים עם היטאצ'י, שמספק המשכיות עסקית – תמיד נגיש ותמיד מוגן, כולל אפליקציות מקומיות ועוד".

מהי צורת העבודה שלכם עם הלקוחות?
"הלקוח מציג בפנינו את הצרכים, הביצועים וההגנה שהוא רוצה לקבל מהפתרונות שלנו, כאשר יש לנו פתרונות רבים בתחום זמינות המידע. היטאצ'י היא החברה היחידה שנותנת פתרון עם מידע נגיש ללקוח, שכפול סביבות בצורה פשוטה ויעילה, ביצועים ללא תחרות ועוד. מדובר במערכת היחידה בעולם שעברה את ה-20 מיליון IOPS".

האם היטאצ'י עושה שימוש בפתרונות אחרים של רד-האט?
"יש פתרון שאנחנו שעובדים עליו – שירות המיועד לעבוד עם מערכת האוטומציה Red Hat Ansible במערכות של היטאצ'י. כיום יש גרסת בטה, וזהו כיוון שהיטאצ'י הולכת אליו, כאשר המטרה היא אינטגרציה מלאה עם Ansible".

מעוניינים בפרטים נוספים? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

"הקושי הגדול – ללוות את הלקוחות לעולם הקונטיינרים" Reviewed by on . אורי טובול, מומחה פתרונות אחסון, אחסון מבוסס אובייקטים ושירותי ענן בהיטאצ'י ונטרה ישראל, אומר כי החברה פועלת לשילוב מערכת האוטומציה של רד-האט בפתרונותיה. לקראת אורי טובול, מומחה פתרונות אחסון, אחסון מבוסס אובייקטים ושירותי ענן בהיטאצ'י ונטרה ישראל, אומר כי החברה פועלת לשילוב מערכת האוטומציה של רד-האט בפתרונותיה. לקראת Rating: 0

הגיבו