תוכן שיווקי
לקראת אירוע VForum של VMware, שיתקיים במרכז הכנסים אווניו שבקריית שדה התעופה ב-9 בדצמבר

VMware מעשירה את סל פתרונות ה-Tanzu

28/11/2019 14:18
מפטרת. VMware

VMware הכריזה בכנס VMworld Europe 2019, שהתקיים באחרונה בברצלונה, על התקדמות מהירה בסל המוצרים והשירותים VMware Tanzu, שנועד לשנות את האופן שבו ארגונים בונים, מריצים ומנהלים תוכנה בקוברנטיס. ההכרזה וחידושים אחרים יוצגו באירוע VForum שהחברה תקיים ב-9 בדצמבר במרכז הכנסים אווניו שבקריית שדה התעופה.

במסגרת זו, VMware חשפה תכניות בטה לפרויקט פסיפיק ול-VMware Tanzu Mission Control, וכן מסרה פרטים אודות תכנית חדשה לשותפים בשם VMware Cloud Native Master Services Competency, שתסייע להם לבנות פלטפורמה מבוססת קוברנטיס עבור לקוחותיהם.

סל מוצרי VMware Tanzu נחשף בכנס השנתי של החברה בארצות הברית, שהתקיים באוגוסט האחרון. הוא כולל את VMware Tanzu Mission Control – מוקד שליטה אחד, שבאמצעותו יכולים הלקוחות לנהל את כל אשכולות הקוברנטיס שלהם, ללא תלות במקום שבו הם רצים, ואת פרויקט פסיפיק, שמתמקד בהפיכת VMware vSphere לפלטפורמת קוברנטיס טבעית. השילוב בין החדשנות של VMware לזו של פיבוטל ממצב את VMware כספקית של פתרון הקוברנטיס הארגוני המקיף ביותר עבור אפליקציות מודרניות – מה שמסייע ללקוחות בכל צעד בנתיב שלהם לענן הטבעי.

"הלקוחות הגיבו באופן חיובי לחזון המקיף שלנו, הגלום ב-VMware Tanzu ובפרויקט פסיפיק", מסר ריי אופארל, סגן נשיא ב-VMware. "יש כיום ביקוש לפתרונות, לשירותים, לחינוך והדרכה שיסייעו ללקוחות לרתום את מלוא הפוטנציאל של הקוברנטיס, לבנות, להריץ ולנהל בהצלחה את האפליקציות שלהם ואת אשכולות הקוברנטיס בעננים מרובים. הביקוש הרב לפתרונות מסוג זה הניב היענות רחבה ביותר להשתתפות בתכניות הבטה של שני הפתרונות הללו".

פרויקט פסיפיק מאפשר אימוץ רחב של קוברנטיס

VMware הכריזה כי פרויקט פסיפיק זמין עתה ללקוחות נבחרים דרך תכנית בטה מתקדמת, שתורחב ללקוחות נוספים עד סוף השנה. הפתרון משלב בין VMware vSphere לבין קוברנטיס. השילוב מאפשר למנהלי סביבות VMware vSphere – תוך שימוש בכלים שכבר מוכרים להם – לפרוס ולנהל קוברנטיס ותשתית קונטיינרים בכל מקום שבו vSphere רץ, כולל דטה סנטר באתר הלקוח, ענן היברידי ו-Hyper scalers. יתרה מזאת, מפתחים יוכלו לנהל בקלות את שירותי האפליקציות והפריסה שלהם תוך שימוש בכלי קוברנטיס שמוכרים להם כבר.

פרויקט פסיפיק כולל אינטגרציה מלאה של רישות הקונטיינר, שמפשטת באופן דרמטי את היישום, הפריסה והניהול של קוברנטיס. הוא כולל גם אחסון טבעי בענן, ומאפשר למפתחים להזמין כל שירות אחסון על פי דרישה שנתמך על ידי vSphere באופן אוטומטי וניתן להרחבה.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

אירועים קרובים